Jakou volně stojící myčku?

Anonymní
7.4.17 16:07

Jakou volně stojící myčku?

Ahoj holky, doporučte mi prosím, s jakou volně stojící myčkou v cenové relaci mezi šesti až osmi tisíci jste spokojené? Potřebuji šířku 60cm. Dá se vůbec sehnat kvalitní za tyto peníze? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2590
7.4.17 16:10

Záleží co je pojem kvalitní, jestli považuješ za kvalitní věc takovou, která se vysype až měsíc po skončení záruky, tak dá. Jinak ne, myčka cv této relaci co vydrží aspoň 7 a více let se sehnat nedá a jestli jo, je to výjimka potvrzující pravidlo. Měla jsem Bosch za asi 18 tisíc a podělala se 3 měsíce po skončení záruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 16:20

@Nowuka2 hmmmm, tak tos mě moc nepotěšila. Chtěla bych, aby nějakou dobu vydržela, ale o moc víc peněz za ni dávat nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
2590
7.4.17 16:23
@Anonymní píše:
@Nowuka2 hmmmm, tak tos mě moc nepotěšila. Chtěla bych, aby nějakou dobu vydržela, ale o moc víc peněz za ni dávat nechci.

Je teda fakt že já měla vestavnou, tak byla asi dražší než volně stojící. No po tomto zážitku jsem si koupila přes 30 a té teda věřím, plua jsem si dokoupila desetiletou záruku, kdyby naaaaaahodou něco… Ale je to hrozná darda, ještě když s tím že se pose…nepocitas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 16:27

@Nowuka2 doma mám taky drahou vestavnou, ale tuhle chci darovat a nechci, aby to byl úplný šmejd, ale dvacku za ni nedám. Kolem osmi tisíc jsem viděla Bosch, Gorenje, Whirpool, ale kterou vzít? Přecejen chci, aby vydržela dýl než dva roky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13202
7.4.17 17:18
@Anonymní píše:
@Nowuka2 doma mám taky drahou vestavnou, ale tuhle chci darovat a nechci, aby to byl úplný šmejd, ale dvacku za ni nedám. Kolem osmi tisíc jsem viděla Bosch, Gorenje, Whirpool, ale kterou vzít? Přecejen chci, aby vydržela dýl než dva roky :think:

Z těchto značek bych brala pouze Bosh. Ostatním nedůvěřuji. Jinak pokud chceš nějaký rozumný poměr kvalita/cena, tak bych se radši pohybovala v cenové relaci kolem 12 tis. Kč. A nebo pátrej po slevách a akcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
7.4.17 18:00
@nozu píše:
Z těchto značek bych brala pouze Bosh. Ostatním nedůvěřuji. Jinak pokud chceš nějaký rozumný poměr kvalita/cena, tak bych se radši pohybovala v cenové relaci kolem 12 tis. Kč. A nebo pátrej po slevách a akcích.

Já teda na Bosch plivu kudy chodím. Mamce se posr…‚až‘ po 3,5 letech, tchýni pračka ještě v záruce, po výměně motoru jede teda dál, ale bezproblémový spotřebič si představuju teda jinak… Už od nich nechci ani fň :zed: a to jsem si myslela jakou nekupuju kvalitu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13202
7.4.17 18:13

@Nowuka2 vidíš, a rodiče mají myčku bosh už 5 let a jede úplně bez problémů. Já jsem měla jejich pračku 10 let a jen jednou jsme vyměňovali nějaké elektrody za pár korun. Jinak také šlapala jako hodinky, dávala jsem ji nedávno švagrové a kupovala si novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 21:06

@nozu a v jaké cenové relaci ji rodiče mají?

• Nahlásit
  • Citovat
13202
7.4.17 21:16

Řekla bych, že kolem těch 12 tis. ale fakt nevím přesně, mají ji už dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3155
7.4.17 21:16

Máme AEG Electrolux 8 let.
Zapínám ji 3-4× denně a bez problémů. Ceny byla 15000 kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 21:27

@nozu @Dovesilke no budu muset pohlídat nějakou akci, aby to fakt nebyl úplnej šunt,

• Nahlásit
  • Citovat
13202
7.4.17 21:40

@Dovesilke mám stejnou značku 10 let a funguje stále bez jediné potřeby opravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama