Jakou vybrat kosmetiku pro dospívající dceru?

80
27.7.21 14:32

Jakou vybrat kosmetiku pro dospívající dceru?

Prosím poraďte, jakou vybrat kosmetiku pro 11letou dceru? Začínají se jí dělat hodně červené pupínky, tak bych jí ráda koupila nějakou pleťovou vodu nebo čistící pěnu či gel, ale nevím jakou vybrat kvalitní značku. Díky za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9697
27.7.21 14:38
@Peťťule píše:
Prosím poraďte, jakou vybrat kosmetiku pro 11letou dceru? Začínají se jí dělat hodně červené pupínky, tak bych jí ráda koupila nějakou pleťovou vodu nebo čistící pěnu či gel, ale nevím jakou vybrat kvalitní značku. Díky za tipy.

Zajdi do DM, Rosmann či lékárna, pořadí ti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
27.7.21 14:58

Dceři vyhovuje Yves Rocher. Můžeš se podívat i na bylinnou kosmetiku, třeba Nobilis Tilia. Záleží, čemu dáváš přednost. V Yves Rocher si můžeš říct i o vzorky, ne všechny produkty sedí. Dcera třeba nesnese řadu s heřmánkem, hned se osype. Ale zelená řada na problematickou pleť a modrá hydratační jí vyhovují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
27.7.21 15:04

Za me ceska kosmetika Lobey super prave na akne. Cena vyssi ale opravdu funguje a daji se koupit vzorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21882
27.7.21 15:07

Z levnějších bych zkusila RYOR, ten je úžasný. Jinak třeba Origins, mají ho v Sephore.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
27.7.21 15:13
@terien píše:
Z levnějších bych zkusila RYOR, ten je úžasný. Jinak třeba Origins, mají ho v Sephore.

Teda za mě RYOR dost děs. Ale je na tom krásně vidět, jak každému vyhovuje něco jiného. U této kosmetiky aspoň člověka tak nebolí, když koupený produkt nevyhovuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17494
27.7.21 15:18

Co treba Purity vision? Ciste prirodni kosmetika a šetrná, navic ceska. Postupně jsem na ni presla od Havlika pres Weledu. A uz zůstanu jen u ni. Maji i dětskou řadu a pak radu pro problematickou plet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
27.7.21 15:25

Nám na aknozní pubošskou pleť celkem - mírně - zabírá RYOR, lépe pak Bioderma, ovšem za pleťovku 500 ani nemrkneš..
ale plánuju zajít na kožní a klidně zainvestovat i více, protože jedna z dcer to má fakt dost děsné - to vůbec od sebe ani z okolí neznám :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
27.7.21 15:45

Díky za nápady! Ryor jsem zkusila a asi pro ní nic moc (mě vyhovuje). Zkusím prvně asi nějaké ty vzorky a na kožní jít taky plánuju tak se tam také zeptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.7.21 15:46

Doporučuji mrknou na facebookovou skupinu: https://www.facebook.com/…159144527402
Byla by škoda ničit tak mladou pleť právě micelární vodou. Není to nic složitého jen je třeba si chvilku sednout a pročíst si rady na té skupině. Nedávno tam někdo měl stejný dotaz jako vy. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9697
27.7.21 15:52

@nozu Za mě RYOR výborná kosmetika používám už ix let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9697
27.7.21 15:53
@Peťťule píše:
Prosím poraďte, jakou vybrat kosmetiku pro 11letou dceru? Začínají se jí dělat hodně červené pupínky, tak bych jí ráda koupila nějakou pleťovou vodu nebo čistící pěnu či gel, ale nevím jakou vybrat kvalitní značku. Díky za tipy.
Pokud má akneho hodně
@Peťťule píše:

Pokud má akneho hodně šla bych na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
27.7.21 16:13

Podle mě je nejlepší zajít k někomu, kdo tomu rozumí:) Já mám mnoho alergií, a po většině kosmetice se červenám, tudíž pro mě je většina kosmetiky jen vyhozené peníze :) Ovšem za zkoušku nic nedáte - zamlouvá se mi nyní kosmetika Lobey (česká značka, není testována na zvířatech, má oblíbenou mycí pěnu apod.),ale osobní zkušenosti nemám, jen recenze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
27.7.21 16:16

Používám Yves rocher, za mě špička přírodní kosmetika cena normální… Zajdi tam a slečny tam opravdu rádi poradí. Já vždy když tam přijdu jsem max. Spokojená za služby. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6573
27.7.21 17:33

InaEssentials. Čistě přírodní, dceři zatím zabírá nejlépe. Používá levandulovou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat