Jakou vybrat seznamku?

Anonymní
24.7.21 17:25

Jakou vybrat seznamku

Pekny vikend, nejakou dobu jsem sama a se zajmem si zde procitam seznamky a vase zkusenosti s nimi, docela me to laka vyzkouset. Vsak o nic nejde, pokud si clovek da pozor a nic si od toho neslibuje a neocekava. Je mi jasne, ze se tam lidi delaji lepsimi nez ve skutecnosti jsou, pisi vam co chcete slyset, posilaji vylepsene fotky atd. Nicmene tu zkusenost bych chtela ziskat, nikdy jsem na seznamce nebyla a ani se v nich nevyznam. Chtela bych poradit jake jsou ty nejpouzivanejsi a nejznamejsi. Je mi kolem triceti a urcite mi jde jen o vazny vztah (byt chapu, ze 90% na seznamkach je o sexu). Predem dekuji za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
156
24.7.21 17:27

Já jsem dřív používala tinder a měla jsem z toho 2 vážný vztahy, s druhým přítelem jsem doteď
ale musíš počítat s tím, že se tam najde i dost dementů a prasat, ale většinou to poznáš už podle zpráv ještě než si domluvíte schůzku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
24.7.21 17:36

Měla jsem badoo.. Našla jsem si muze tam🤩 👍🏻teď spolu čekáme mimi ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.7.21 17:38

Podle mě byl nejlepší tinder. Byla jsem i na jiných seznamkách, ale to byla prostě naprostá většina zoufalců, ti lidi ani vztah nehledají, si myslím. Tinder se taky musí přehrabovat vidlema, chce to hodně trpělivosti a nebrat to moc vážně, ale svého času jsem tam poznala fajn borce, relativně normální, i když jsem nakonec skončila s někým z práce.

Taky ale záleží na tom, kde jsi. Používat tinder v Praze je úplně něco jiného než na malém městě, kde ti to nabídne čtyři lidi, mezi nimi bratrance, a už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 17:40

@lklk Vsak ja s tim pocitam, jsem dost racionalni clovek, tohle budu eliminovat uz ve zpravach a neztracet cas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 17:53

Měla jsem Badoo a našla tam svého manžela. Ale teda najít tam někoho normálního bylo jak hledat jehlu v kupce sena.

• Citovat
  • Nahlásit
267
25.7.21 19:06

Taky hlasuji pro Badoo, Tinder se mi nelíbil a každý tam chtěl jen sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.7.21 21:28

Badoo jo? To si děláte srandu :) To je jedna z největších komerčních seznamovacích „sra…k“ Obrovské množství fake profilů - dokonce přímo zřízených provozovateli webu. „Populárnějším“ profilům se dá napsat zpráva pouze po zaplacení poplatku,… Dnes je asi nejlepší stesti.cz. Pořád ještě nějak funguje seznamka.cz/rande.cz. No a na facebooku je již také (Facebook Dating), ale bohužel funguje pouze na mobilu (nebo je nutné na počítač nahrát simulátor androidu). Tinder je další komerční… Hledání pouze dle obrázků, nejde přímo oslovit,… - šílenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
25.7.21 23:56

@ptakrosomak Plno kamarádek i já máme přítele (některé manželi) díky Badoo ;) ale je to samozřejmě o štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
26.7.21 07:50

@MKSP i já mám muze přes badoo 😊a je to nejlepší co mě potkalo. Jak píšeš je to o štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
26.7.21 21:39

Docela dost mě překvapilo, že většina tu zmňuje zrovna Badoo, myslel jsem, že budou padat jiná jména. A tak jsem se pídil, co to Badoo vlastně je. A dopídil jsem se k tomuto odkazu , kde je recenze seznamek. Badoo získalo třetí místo celkem a první z těch neplacených. Přesto se obecně uvádí, že je určeno spíše pro povyražení, tím je zajímavější.

Ale jedna věc mi pořád není jasná - můžu tedy psát ostatním, i když mám účet zdarma? Chtěl bych se ještě zeptat, přes Badoo jste přátelství nebo sdílení společných zájmů, parťáka na sport apod. někdo našel také?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
26.7.21 22:09

@D. C. Kromě přítele jsem tam našla i pár kamarádů, s kterými normálně zajdu na pokec, výlet atd :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.7.21 16:52
@D. C. píše:
Docela dost mě překvapilo, že většina tu zmňuje zrovna Badoo, myslel jsem, že budou padat jiná jména. A tak jsem se pídil, co to Badoo vlastně je. A dopídil jsem se k tomuto odkazu , kde je recenze seznamek. Badoo získalo třetí místo celkem a první z těch neplacených. Přesto se obecně uvádí, že je určeno spíše pro povyražení, tím je zajímavější.Ale jedna věc mi pořád není jasná - můžu tedy psát ostatním, i když mám účet zdarma? Chtěl bych se ještě zeptat, přes Badoo jste přátelství nebo sdílení společných zájmů, parťáka na sport apod. někdo našel také?

Ten odkaz na rádoby recenze není skutečná recenze, ale reklama na placené seznamky (pro zdání důvěryhodnosti je tam přidáno stesti.cz, které je z těch „hodnocených“ jediné rozumné) :) Chce to používat rozum. elitedate a edarling jsou nejdražší komerční seznamky, používající praktiky šmejdů! Seznamte.se tam patří taky. Tam má chlap tuším jen 5 možností oslovení (nebo odpovědí). Když to vyčerpá a nezaplatí, už ženám nemůže odpovědět. A navíc myslím, že je to úplně celé fejk. Tam snad není ani 1 ženská skutečná (a odpovídají admini). Na Badoo neplatič většině žen neodpoví (okamžitě to háže odkaz na platební bránu) :) Opravdu jediné rozumné seznamky jsou ty, které jsem psal. Anebo pak fejsové skupiny (které mají zase jiné nevýhody).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
27.7.21 18:11

@ptakrosomak A proč by jako jediný rozumný seznamky měly být ty co píšeš? Četl si vůbec že je plno žen, který si tam našly partnera? Nevím o nikom kdo by si na Badoo platil prémium (které ti stejně po čase Badoo poskytne zadarmo) a normálně se seznamují (seznámili) tak tu nepiš blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
27.7.21 19:34

@MKSP přesně.. Já si neplatila na badoo nic, jen můj muž na druhý straně zeměkoule v Afghánistánu zaplatil nějaký poplatek 😁 😁 😁… Byl tam na misi… A nakonec jsme spolu čekáme rodinu. Takže si myslím že pokud někdo chce někoho najít najde ho 🍀je to o tom psát normálně a mít nějaký představy.. Je tam plno chlapů co chtějí sex, ale nadruhou stranu jsou i tací co chtějí lásku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat