Jakou vybrat sušičku na prádlo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.11 10:42
Jakou vybrat sušičku na prádlo???

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit jakou mám vybrat sušičku na prádlo :think:

Mohly by jste mi, prosím, poradit jakou máte doma, jak jste s ní spokojené nebo jakou by jste po zkušenostech s tou co máte doma vybraly teď?

Děkuji moc za rady a názory :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 26.01.11 10:54

Mám vyzkoušenou Miele, je to nejlepší sušička jakou znám. Ještě vím, že skvělé jsou AEG nějaký lepší typ řady Lavatherm. Do jiné bych nešla. Kup si takovou, která bude mít aspoň o jedno kilo prádla (lépe o 2kg) větší objem, než má tvoje pračka, ať nemusíš sušit na dvakrát.
Doporučuju si koupit vložku do bubnu na sušení bot, skvělá věc! Večer vypereš rodině/dětem tenisky, přehodíš z pračky do sušičky a ráno jdou všichni v čistém a suchém :pankac:
Taky jestli máš domácí mazlíky, díky sušičce přestaneš mít problémy s chlupama na oblečení a vůbec s prachem z textilií. Další egekt, nemusíš žehlit. Jen to hned vyndat a poskládat :pankac: :pankac: :pankac: Fakt kdo vymyslel sušičku, je mnohem větší borec než u myčky.

Janicka 22
Extra třída :D 12213 příspěvků 26.01.11 10:59

Ahoj, mame doma taky susicku, nejsem s ni az tak zpokojena, vetsinou se mi stava kdyz dam pradlo na odpovidajici program, ktery trva hodinu, pradlo je pak stale vlhke a musim ho stejne povesit..nevim treba delam neco spatne,ale mame od vyrobce tabulku, kde je vysvetleno jaké pradlo se ma susit na jaký program.. :nevim:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 26.01.11 11:12

My měli málo místa, tak máme pračku se sušičkou. Nejprve jsme museli vyměnit kus za kus, protože ta první byla vadná, ale teď už peru druhý rok a je ok. Praní 9 kg a sušení 6 kg. Venkovní rozměr klasika. Chybí mi tam tedy některé funkce, co měla naše pračka, co jsme měli předtím, ale zase máme navíc sušičku a to je k nezaplacení. :palec:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.11 11:24

Háto - moc děkuji za info :hug:
Ten nástavec na tenisky je úžasný, na ten jsem se taky dívala a určitě ho pořídím, protože u nás jsou boty spotřební zboží a máme špinavé několikatery za den :roll:
Mazlíka máme doma taky, ale ten naštěstí nelíná!
No a to, že se nemusí žehlit je úplně nejlepší věc na světě :potlesk: :palec:

Můžu se ještě zeptat jakou přesně sušičku máš? :oops:

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 26.01.11 11:24

Ahoj, zrovna teď jsem to také řešila. Dosud jsme měli Gorenje, vcelku dobrá, ale už ji máme 5 let. Za tu dobu byla 1× v opravně (výměna nějaké prasklé hadičky). Dnešní sušičky jsou ale technologicky úplně někde jinde, proto kupujeme spolu s pračkou novou. Původně jsem chtěla prač.+suš. od Miele, ale poptávala jsem se po známých, co je také mají a překvapivě dost jich nadšených příliš nebylo… (častý servis). Proto jsem se nakonec rozhodla pro Siemens. Vynikající poměr cena vs. kvalita.

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.11 11:25

Ahoj, máme BOSCH a naprostá spokojenost, neměnila bych. Má objem o 2kg větší než pračka, prádlo rozdělovat nemusím.

Luciana83
Závislačka 4359 příspěvků 26.01.11 11:34

já mám AEG Lavatherm a je super, používám už pul roku a naprostá spokojenost. Opravdu žehlím už jen pár věcí(košile apod.)

http://www.mall.cz/…atherm-59850

Tatuanka
Povídálka 16 příspěvků 26.01.11 12:10

ahojky,
taky přidám doporučení. Jak už tu zaznělo - my máme též AEG Lavatherm a nemůžu nic jiného, než VYCHVALOVAT!!!!!!!!!­!!!!!!!!!
Hodně zdaru při výběru a potom při tom krásném rychloschnutí a NEMUSETŽEHLENÍ. :-)
 T.

luon
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 26.01.11 12:16

Ahoj, my máme něco přes rok AEG Lavatherm 56840L. Určitě jsme spokojení, doma moc nemám kde sušit, tak v zimě nevím, co bych bez ní dělala :-) Trička se nemusí žehlit, odstraní kočičí chlupy a hlavně je prádlo za pár hodin zase k dispozici :palec:
Jen když je hodně prádla na sušení, tak suší podstatně déle, než by měla, ale ještě jsme to s nikým nekonzultovali a nejspíš to bude normální.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 26.01.11 12:18
kolozubka píše:
My měli málo místa, tak máme pračku se sušičkou. Nejprve jsme museli vyměnit kus za kus, protože ta první byla vadná, ale teď už peru druhý rok a je ok. Praní 9 kg a sušení 6 kg. Venkovní rozměr klasika. Chybí mi tam tedy některé funkce, co měla naše pračka, co jsme měli předtím, ale zase máme navíc sušičku a to je k nezaplacení. :palec:

ahoj, a jakou mate znacku?? ja mam zatim pracku na 5 a susicku na 4kg a je to malo, tkay jsme to kupovali pro dva a ne pro pet lidi, a susi tak, ze nemusis zehlit|?

NICK2222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.11 12:19

Ahoj,máme siemens,původně jsem chtěla AEG,ale protože to platila tchýně,nechtěli jsme si moc vyskakovat,obávala jsem se trochu,co nám vybrali,ale máme ji rok a jsem spokojená,vejde se do ní celá pračka, suší opravdu dobře,všechn oskládám a nic nežehlím,krom jedněch neznačkových tepláků se mi nic nesrazilo, a to tam dávám i věci,věci na doma,ale značky benetton a lindex,na kterých je napsáno,že se sušit nesmí, nic se s nima neděje…Taky dětský oblečení z HM,které do sušičky ale spí,drží a hlavně držej i dětský obrázky na tričkách,jsem maximálně spokojená.

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 26.01.11 12:35
jizvíková píše:
kolozubka píše:
My měli málo místa, tak máme pračku se sušičkou. Nejprve jsme museli vyměnit kus za kus, protože ta první byla vadná, ale teď už peru druhý rok a je ok. Praní 9 kg a sušení 6 kg. Venkovní rozměr klasika. Chybí mi tam tedy některé funkce, co měla naše pračka, co jsme měli předtím, ale zase máme navíc sušičku a to je k nezaplacení. :palec:
ahoj, a jakou mate znacku?? ja mam zatim pracku na 5 a susicku na 4kg a je to malo, tkay jsme to kupovali pro dva a ne pro pet lidi, a susi tak, ze nemusis zehlit|?

Máme Ariston a s tím nežehlením tedy spokojená až tak nejsem, ale co vím, tak s tím nežehlením to je tak, že se nesmí sušička moc naplnit, prádlo se nesmí přeschnout, prostě se tomu člověk musí trochu věnovat a to já nedělám. Když dám prádla méně, tak je méně sežvaněné a když více, tak je to horší. Já ale nežehlím i tak :lol: Byl to sice boj, abych se naučila nežehlit, ale jsem nadmíru spokojená :wink:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 26.01.11 12:36

Jo a žádný drahý spotřebič - značkový už domů nechci. Jsou to všechno stejný krámy, ty díly se stejně dalají v „jedný fabrice v číně“ Dřív jsem si kupovala jen ty dražší značkové spotřebiče a kazily se velmi záhy a i od spousty opravářů jsem slyšela, že na zančce až tak nezáleží, ale na štěstí…

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 26.01.11 13:10

Ahoj, mám AEG LAVATHERM 56840. Je to energetická třída B, celý rok jsem prala obden plínky a sušila, plus naše dospělé oblečení, sušila jsem vždy dosucha bavlnu, takže nejteplejší nejdelší program.
Strašně jsem se děsila, jaký bude účet za elektřinu a příjemně mě překvapilo, že jsme neměli žádný nedoplatek :dance: (zálohy 1200, netopíme elektřinou, rodinný domek se spoustou el.spotřebičů 8-) )
Jsem se sušičkou naprosto spokojená, můžu jen doporučit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >