Reklama

Jakou vybrat TV? QLED, OLED, něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veska7
Nováček 1 příspěvek 15.01.18 19:00
Jakou vybrat TV? QLED, OLED, něco jiného

Ahoj,

chtěli bychom pořídit novou televizi ideálně o velikosti 55 palců, která by měla sloužit hlavně na vysílání ze satelitu (společnost Skylink) a taky hraní her Xbox a propojování s PC. Slyšela jsem, že prý OLED televize na to hraní nejsou vhodné, že může dojít v vypálení obrazu, když tam děti nechají třeba pozastavenou hru nebo tak. Mám možnost od kamaráda sehnat z autorizovaného obchodu Samsung QLED QE55Q7F za 38000,– (běžně se prodává za 49990,– a dávají k tomu Playstationa 4 Pro…děcka by ale prý preferovaly XBox, že to mají i jejich kamarádi). Je to dobrá volba nebo byste vybrali něco jiného v dané kategorii? Sony? Philips? Na značce nijak netrváme. Nebo je ten OLED v pohodě i na to hraní a občasný statický obraz (Xbox, PC)?

Děkuji :)

Jana

Reklama

Reakce:

Vosma29
Kecalka 462 příspěvků 15.01.18 19:39

Zeptala bych se na jiném fóru k tomu určeném. Napadá mě avmania tam ti poradí určitě lépe.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >