Jakou vybrat TV? QLED, OLED, něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veska7
Nováček 1 příspěvek 15.01.18 19:00
Jakou vybrat TV? QLED, OLED, něco jiného

Ahoj,

chtěli bychom pořídit novou televizi ideálně o velikosti 55 palců, která by měla sloužit hlavně na vysílání ze satelitu (společnost Skylink) a taky hraní her Xbox a propojování s PC. Slyšela jsem, že prý OLED televize na to hraní nejsou vhodné, že může dojít v vypálení obrazu, když tam děti nechají třeba pozastavenou hru nebo tak. Mám možnost od kamaráda sehnat z autorizovaného obchodu Samsung QLED QE55Q7F za 38000,– (běžně se prodává za 49990,– a dávají k tomu Playstationa 4 Pro…děcka by ale prý preferovaly XBox, že to mají i jejich kamarádi). Je to dobrá volba nebo byste vybrali něco jiného v dané kategorii? Sony? Philips? Na značce nijak netrváme. Nebo je ten OLED v pohodě i na to hraní a občasný statický obraz (Xbox, PC)?

Děkuji :)

Jana

Reakce:
Vosma29
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 15.01.18 19:39

Zeptala bych se na jiném fóru k tomu určeném. Napadá mě avmania tam ti poradí určitě lépe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >