Jakou vybrat velikost kalhot?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34092
27.8.21 09:57

Jakou vybrat velikost kalhot?

Holky jakou velikost kalhot vzít? Podle tabulky jsem mezi 32 a 34. U 34 mám v pase o 4cm míň než uvádí výrobce. Ale přes zadek stejně :lol: u 32 mám pas akorát ale o 2 cm míň přes boky. :roll: fakt nevím. Běžné beru 34, ale u kalhot bych snesla asi i tu 32, když jsou elastický. Jsou to pasový skinny džíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26131
27.8.21 10:00

Oboje a jedny pak vrátit? :mrgreen: já bych vzala větší, je super že pas by seděl, ale jak to bude těsné přes boky, tak v tom pak budeš nacpana :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34092
27.8.21 10:02
@Kriss Tina píše:
Oboje a jedny pak vrátit? :mrgreen: já bych vzala větší, je super že pas by seděl, ale jak to bude těsné přes boky, tak v tom pak budeš nacpana :nevim:

Ty jo, to mě nenapadlo 8o :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34092
27.8.21 10:17

Tak objednaný obě :mrgreen: :palec:
@Kriss Tina díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21009
27.8.21 10:20
@holka_z_hor píše:
Holky jakou velikost kalhot vzít? Podle tabulky jsem mezi 32 a 34. U 34 mám v pase o 4cm míň než uvádí výrobce. Ale přes zadek stejně :lol: u 32 mám pas akorát ale o 2 cm míň přes boky. :roll: fakt nevím. Běžné beru 34, ale u kalhot bych snesla asi i tu 32, když jsou elastický. Jsou to pasový skinny džíny.

pak podle mě nepřetáhneš 32 přes boky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11346
27.8.21 10:21

Záleží na materiálu. Pokud mají část elastenu, tak se na zadku povolí a většinou i celkově. Ty větší ti budou pak sjíždět. Pokud jsou bez elastenu, musíš vždycky volit podle nejširšího místa, jinak je na sebe nenarveš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
27.8.21 10:22
@holka_z_hor píše:
Holky jakou velikost kalhot vzít? Podle tabulky jsem mezi 32 a 34. U 34 mám v pase o 4cm míň než uvádí výrobce. Ale přes zadek stejně :lol: u 32 mám pas akorát ale o 2 cm míň přes boky. :roll: fakt nevím. Běžné beru 34, ale u kalhot bych snesla asi i tu 32, když jsou elastický. Jsou to pasový skinny džíny.

Ja bych vzala tu 32,pokud jsou s elastenem, tak je na sebe narves a casem se samy mirne roztahnou.
Kde jsou ty casy, kdy jsem nosila vel.34. Zavidim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11346
27.8.21 10:26

@Januška1912 buď v pohodě, zakladatelka neuvádí, zda je to konfekční 34(xxs) a nebo kalhoty ve velikosti 34,ty pak odpovídají asi velikosti xl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34092
27.8.21 10:32
@Aduš8 píše:
@Januška1912 buď v pohodě, zakladatelka neuvádí, zda je to konfekční 34(xxs) a nebo kalhoty ve velikosti 34,ty pak odpovídají asi velikosti xl :think:

Xxs :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34092
27.8.21 10:33
@Januška1912 píše:
Ja bych vzala tu 32,pokud jsou s elastenem, tak je na sebe narves a casem se samy mirne roztahnou.
Kde jsou ty casy, kdy jsem nosila vel.34. Zavidim :mrgreen:

To jsem si právě taky říkala, že se vytáhnou a povolí. Pak mi jsou ty rifle takový ne úplně na tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34092
27.8.21 10:34
@Keyllah píše:
pak podle mě nepřetáhneš 32 přes boky :think:

Když stáhnu zadek tak pravděpodobně ano. Ale vzala jsem obě a uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21009
27.8.21 10:36
@holka_z_hor píše:
Když stáhnu zadek tak pravděpodobně ano. Ale vzala jsem obě a uvidím.

jj, to je asi nejlepší možnost ;) já se právě u hodně kalhot zaseknu u stehen ale přitom bych v pase mohl mít i o číslo menší, ale bohužel. Dobře mi sedí kalhoty s Orsey, ty jsou takový pružnější a v pase to hezky přilehá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
27.8.21 10:36
@holka_z_hor píše:
To jsem si právě taky říkala, že se vytáhnou a povolí. Pak mi jsou ty rifle takový ne úplně na tělo.

Tak pak napis, ktere ti lip sedi, kdyz uz jsi objednala oboje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
27.8.21 10:37
@Aduš8 píše:
@Januška1912 buď v pohodě, zakladatelka neuvádí, zda je to konfekční 34(xxs) a nebo kalhoty ve velikosti 34,ty pak odpovídají asi velikosti xl :think:

Jsem v pohode. nenecham se nejakym xxs-kem rozhodit :zed: :pocitac: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34092
27.8.21 10:38
@Keyllah píše:
jj, to je asi nejlepší možnost ;) já se právě u hodně kalhot zaseknu u stehen ale přitom bych v pase mohl mít i o číslo menší, ale bohužel. Dobře mi sedí kalhoty s Orsey, ty jsou takový pružnější a v pase to hezky přilehá ;)

Tak mám problém, že mi v pase odstávají no. :roll: V Orsay jsem kalhoty myslím nikdy nekupovala. Ale taky se liší ty obchody velikostma. Mají tam rozdíly. Někde sedí xs, jinde ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat