Jakou základní školu v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TheZuzalen
Kecalka 238 příspěvků 04.03.17 20:22
Jakou základní školu v Hradci Králové?

Zdravím! Ráda bych si vyslechla názory na základní školy v HK. Jsme z vesnice a moje dítko by mělo být od září školou povinné a tak přemýšlím, kde by to bylo nejlepší… Má někdo zkušenosti ze SNP nebo Sever? Nebo umělecká Střezina? děkujiii :-)

Reakce:
Xiraxinek
Generální žvanilka 23046 příspěvků 04.03.17 20:28

Ahojky, kluk chodí na ZŠ Sever a za mě spokojenost maximální… Když tak se ptej co Tě zajímá konkrétně

abela
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 05.03.17 06:30

ZŠ Bezručova, ale stejne je to o lidech, záleží jakou zrovna dostane pi. Uč.

kaja00
Extra třída :D 13507 příspěvků 05.03.17 09:32

ZŠ Gočárova.

abela
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 05.03.17 13:07

Je to zajimave sledovat, na Sever a Gocarku slysim jen negativni info a tady naopak doporučení. Na kazde skole je holt neco.ja to budu resit za rok a asi se budu rozhodovat Sever nebo Uprkovka…

Xiraxinek
Generální žvanilka 23046 příspěvků 05.03.17 13:24
@abela píše:
Je to zajimave sledovat, na Sever a Gocarku slysim jen negativni info a tady naopak doporučení. Na kazde skole je holt neco.ja to budu resit za rok a asi se budu rozhodovat Sever nebo Uprkovka…

No, kluk je teď v první třídě, ale zatím jsem nedošla na nic, co by mi vadilo nebo mě nějakým způsobem zarazilo… Teď půjde k zápisu i druhý kluk, ale také bude mít odklad.

kaja00
Extra třída :D 13507 příspěvků 05.03.17 17:01

.spokojení.

Příspěvek upraven 27.06.17 v 17:41

Xiraxinek
Generální žvanilka 23046 příspěvků 05.03.17 17:58

ZŠ Sever má Den otevřených dveří teď v úterý 7.3., kluk má skrze to posunutou poledku… Určitě bych navštívila školy, aby sis udělala i sama obrázek a pak se rozhodneš i podle sebe, nejen názorů druhých..

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 05.03.17 18:05

Ta Gočárova škola je bývalé ZŠ Zálabí + Lipky?

kaja00
Extra třída :D 13507 příspěvků 05.03.17 18:47
@Michelle_M píše:
Ta Gočárova škola je bývalé ZŠ Zálabí + Lipky?

ano :palec:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 05.03.17 21:35
@kaja00 píše:
ano :palec:

Díky, já chodila na Zálabí… myslím, že to byla dobrá škola, mám pěkné vzpomínky, ale to asi dneska není relevantní, většina učitelů už bude v důchodu :lol:

kaja00
Extra třída :D 13507 příspěvků 05.03.17 22:10

-

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >