Reklama

Jakou základní školu v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TheZuzalen
Kecalka 238 příspěvků 04.03.17 20:22
Jakou základní školu v Hradci Králové?

Zdravím! Ráda bych si vyslechla názory na základní školy v HK. Jsme z vesnice a moje dítko by mělo být od září školou povinné a tak přemýšlím, kde by to bylo nejlepší… Má někdo zkušenosti ze SNP nebo Sever? Nebo umělecká Střezina? děkujiii :-)

Reklama

Reakce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 04.03.17 20:28

Ahojky, kluk chodí na ZŠ Sever a za mě spokojenost maximální… Když tak se ptej co Tě zajímá konkrétně

abela
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 05.03.17 06:30

ZŠ Bezručova, ale stejne je to o lidech, záleží jakou zrovna dostane pi. Uč.

kaja00
Extra třída :D 13429 příspěvků 05.03.17 09:32

ZŠ Gočárova.

abela
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 05.03.17 13:07

Je to zajimave sledovat, na Sever a Gocarku slysim jen negativni info a tady naopak doporučení. Na kazde skole je holt neco.ja to budu resit za rok a asi se budu rozhodovat Sever nebo Uprkovka…

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 05.03.17 13:24
@abela píše:
Je to zajimave sledovat, na Sever a Gocarku slysim jen negativni info a tady naopak doporučení. Na kazde skole je holt neco.ja to budu resit za rok a asi se budu rozhodovat Sever nebo Uprkovka…

No, kluk je teď v první třídě, ale zatím jsem nedošla na nic, co by mi vadilo nebo mě nějakým způsobem zarazilo… Teď půjde k zápisu i druhý kluk, ale také bude mít odklad.

kaja00
Extra třída :D 13429 příspěvků 05.03.17 17:01

.spokojení.

Příspěvek upraven 27.06.17 v 17:41

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 05.03.17 17:58

ZŠ Sever má Den otevřených dveří teď v úterý 7.3., kluk má skrze to posunutou poledku… Určitě bych navštívila školy, aby sis udělala i sama obrázek a pak se rozhodneš i podle sebe, nejen názorů druhých..

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 05.03.17 18:05

Ta Gočárova škola je bývalé ZŠ Zálabí + Lipky?

kaja00
Extra třída :D 13429 příspěvků 05.03.17 18:47
@Michelle_M píše:
Ta Gočárova škola je bývalé ZŠ Zálabí + Lipky?

ano :palec:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 05.03.17 21:35
@kaja00 píše:
ano :palec:

Díky, já chodila na Zálabí… myslím, že to byla dobrá škola, mám pěkné vzpomínky, ale to asi dneska není relevantní, většina učitelů už bude v důchodu :lol:

kaja00
Extra třída :D 13429 příspěvků 05.03.17 22:10

-

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama