Jakou zavinovačku, když miminko roste

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deneriss
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 12.02.17 22:39
Jakou zavinovačku, když miminko roste

Dobrý večer dámy,
Prosím poraďte, mám dvouměsíční miminko a od narození ji na noční spaní zavinuju. Už z porodnice je na to zvyklá dokonce ji i velkou plenou stáhnu ručičky k tělu. Od babičky mám takovou starodávnou zavinovačku ještě s krajkou no kýč jak bič, ale malé se v ní krásně spinká. Jenže už z ní téměř vyrostla, jakou máte zavinovačku dal? Nebo myslíte, že u nemám zavinovat? Zatím nám to vyhovuje když spinká přes den nezavinuju a akorát hází ručičky do stran a to jí budí.. Děkuji za rady a tipy a triky :)

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4537 příspěvků 12.02.17 22:49

Takovouhle péřovou jsme měli taky. Pak jsme přešli normálně na rychlozavinovačky na sucháč. A ještě jsem ho obmotala dekou. (některým ten sucháč tak nerdžel)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 23:12

Zkus buď spací pytel nebo zavin do deky ;)

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 13.02.17 00:41

Tak kdyz byla dcerka uplne malicka, tak perovou zavinovacku.
A potom jsem mela usitou na zakazku. Byl to ctverec asi 95×95 cm, tedy i na vetsi miminko. Do toho se mimco zabalilo a pres to se dal ten pruh s tkanickami. Byla super, nic lepsiho jsem nemela.
Muzu vyfotit pro inspiraci.
Ty klasicke rychlozavinovacky na suchace byly desne. Nedrzely a mimca se z nich vzdycky vykopala. Tato byla super a dcera v ni rada a dlouho spinkala.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 13.02.17 01:16

Syn je dlouhán, a v klasické zavinovačce vydržel do 4 měsíců, pak už zavinovat nepotřeboval a spal ve spacím pytli. Pokud by potřeboval zavinout i jako větší, tak je dobré naučit se zavinovat velkého čtverce, mě se nejvíc osvědčily velké (teď nevím, asi bambusové) zavinovačky od Kikko - jsou víceúčelové, potom jsem je používala jako letní deku a osušku.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 2 inzeráty 13.02.17 08:02

Holky dá se použít ta Zavinovačka kikko i do vajíčka?

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 13.02.17 09:14

@Lamátko Spíš jako deka, je to veliký čtverec látky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >