Jakou zavinovačku, když miminko roste

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deneriss
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 12.02.17 22:39
Jakou zavinovačku, když miminko roste

Dobrý večer dámy,
Prosím poraďte, mám dvouměsíční miminko a od narození ji na noční spaní zavinuju. Už z porodnice je na to zvyklá dokonce ji i velkou plenou stáhnu ručičky k tělu. Od babičky mám takovou starodávnou zavinovačku ještě s krajkou no kýč jak bič, ale malé se v ní krásně spinká. Jenže už z ní téměř vyrostla, jakou máte zavinovačku dal? Nebo myslíte, že u nemám zavinovat? Zatím nám to vyhovuje když spinká přes den nezavinuju a akorát hází ručičky do stran a to jí budí.. Děkuji za rady a tipy a triky :)

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4899 příspěvků 12.02.17 22:49

Takovouhle péřovou jsme měli taky. Pak jsme přešli normálně na rychlozavinovačky na sucháč. A ještě jsem ho obmotala dekou. (některým ten sucháč tak nerdžel)

Annapavelkovaml
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 23:12

Zkus buď spací pytel nebo zavin do deky ;)

Luca82
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 13.02.17 00:41

Tak kdyz byla dcerka uplne malicka, tak perovou zavinovacku.
A potom jsem mela usitou na zakazku. Byl to ctverec asi 95×95 cm, tedy i na vetsi miminko. Do toho se mimco zabalilo a pres to se dal ten pruh s tkanickami. Byla super, nic lepsiho jsem nemela.
Muzu vyfotit pro inspiraci.
Ty klasicke rychlozavinovacky na suchace byly desne. Nedrzely a mimca se z nich vzdycky vykopala. Tato byla super a dcera v ni rada a dlouho spinkala.

Heivka
Závislačka 3617 příspěvků 13.02.17 01:16

Syn je dlouhán, a v klasické zavinovačce vydržel do 4 měsíců, pak už zavinovat nepotřeboval a spal ve spacím pytli. Pokud by potřeboval zavinout i jako větší, tak je dobré naučit se zavinovat velkého čtverce, mě se nejvíc osvědčily velké (teď nevím, asi bambusové) zavinovačky od Kikko - jsou víceúčelové, potom jsem je používala jako letní deku a osušku.

Lamátko
Závislačka 2570 příspěvků 13.02.17 08:02

Holky dá se použít ta Zavinovačka kikko i do vajíčka?

Heivka
Závislačka 3617 příspěvků 13.02.17 09:14

@Lamátko Spíš jako deka, je to veliký čtverec látky.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >