Jakou zdravotní pojišťovnu od 2020?

8968
5.12.19 15:23

Jakou zdravotní pojišťovnu od 2020?

Ahoj, chci se zeptat, jaká je podle vás teď dobrá zdravotní pojišťovna? Nejde mi o bonusy, ale když je opravdu nějaký problém, aby platila a lékaři s ní neměli problémy. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6217
12.1.20 11:35

To by me tajy zajimalo, snad nekdo poradi. Mne jde tedy i o ty bonusy. Zrovna porovnavam VZP a OZP. Mam CPZP a nic moc. :think: :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
12.1.20 11:39

Já mám cpzp, smlouvu s nimi má skoro každý lékař. Bonusy taky dobré, plavání zdarma nebo se slevou, pro těhotné screening nebo cvičení, po porodů taky bonusy, pro dítě vitaminy zdarma a tak. :nevim: Co se týče toho placení zdravotních úkonů, to vyjde skoro nastejno všechny pojišťovny, pokud mají smlouvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47520
12.1.20 12:45

My jsme loni presli k OZP, protoze mi vytocil pristup VZP, kdyz jsme hledali nove zubare. Manzel u nich je dlouho. Ja a decka jsme meli VZP.
Ten jejich nezajem, arogance a vysmech pul roku na VZP, tak tohle nikdy vic. Kdyz byvala zubarka sla do duchodu a za ni zadna nahrada. Mi prisli, ze si delaji ze vsecho srandu, uplny nezajem. OZP nam hned druhy den nasla zubare pro celou rodinu. Takze radeji volit je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
12.1.20 12:53

V rodině máme zkušenost s OZP ohledně úhrady dlouhodobého nemocničního léčení bráchy. Lékaři nám bylo řečeno, že kdyby byl u jiné pojišťovny, bylo by to s péčí horší. Co se týká bonusů to nevím.
Jsem dlouhodobě u RBP a s bonusy jsem spokojená. Ale jsem dárce krve, tak jsem zvýhodněná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
12.1.20 15:11

@Leillinka ja k cpzp presla od ledna, ale to plavani mezi tim asi stihli zrusit.. nikde na netu uz jsem to nenasla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
12.1.20 17:11

@eva.pass to je vzdycky unor-duben a rijen-listopad myslim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu