jakou židličku na krmeni pořídit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karinka
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 10.07.07 20:12
jakou židličku na krmeni pořídit

zdravím všechny maminky,

před týdnem jsme najeli na příkrmy, takže budeme muset naši princezně pořídit nějakou pěknou židličku. Jelikož ještě nesedíme, tak budeme muset pořídit nějakou plastovou , polohovací židličku. No a teď nevím jakou. Slyšela jsem, že je dobrá židlička zn. Peg Perego, ale jak jsem viděla cenu za tuto židličku(Kč 3600,–), tak jsem se trošičku zhrozila. Můžete mi prosím poradit, jakou židličku máme malé pořídit? Viděla jsem v obchodě i židličky za Kč 2500,–, takže to mi připadá už za přijatelnější. Prodavačka tvrdila, že mezi těmi židličkami nevidí rozdíl. U těch dražších se platí hlavně za značku, ale jsou stejně kvalitní, jako ty, které stojí kolem těch Kč 2500,–. Chci ale pro malou hlavně pohodlnou a bezpečnou židli, takže pokud to poskytují jenom ty dražší židle, tak mi nezbývá nic jiného, než že si ji budu muset koupit. Zkušené maminky, poradíte mi prosím? Moc děkuji za jakýkoliv příspěvek.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mouse
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 10.07.07 20:21

Ahoj,

my jsme malemu kupovali obycejnou zidlicku s Ikey, do ktere jsme kupovali takovy nafugovaci polstarek, kterym se to vycpalo. Koupili jsme ji tenkrat na doporuceni jedne holciny tady, ktera ji kupovala pro svoji princeznu. Tenkrat taky neumel jeste poradne sedet, bylo mu necelych sest mesicu, ale jsme s ni max spokojeni. Da se krasne rozebrat, takze ji bereme i k rodicum a je omyvatelna, coz je s nasim cunikem dulezite a stala se vsim vsudy asi 800,–

Diblik
Kecalka 468 příspěvků 10.07.07 20:33

tak ja to u obou deti resila tak, ze dokud nesedely, tak jsem je krmila v autosedacce (vajicku). Az samy sedely, tak jsme koupili drevenou zidlicku, ktera se da pak rozlozit na stolecek a zidlicku. Mala me uz od 1,5 jedla v rozdelane souprave, ve vysoke zidlicce jist uz nechtela, moc ji to omezovalo.

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 10.07.07 20:44

Ahoj, přesunuji diskusi do jídelních židleček a potvrzuji, že ani cenově ani funkčně není lepší židlička než IKEA.

L.

evculinda
Extra třída :D 12968 příspěvků 10.07.07 20:50

Ahojky,
malého dokud sám neseděl, tak jsem krmila v polohovacím lehátku a teď máme židličku z Ikea a super :wink:

nozu
Extra třída :D 12576 příspěvků 10.07.07 21:11

já mám židličku fábula od babypointu a jsem s ní maximálně spokojená.
třeba tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
cena je přijatelná, je polohovatelná do pololehu, takže v ní jde krmit i děti, které ještě nesedí, je pěkně polostrovaná a omyvatelná. a má i malý košík na drobnosti. takže pěji pouze chválu a vřele doporučuji. jo, a ještě má pětibodové pásy (to je taky super, protože ze židličky z Ikey mi malá vystupovala :-) )

Reňa
Povídálka 36 příspěvků 10.07.07 21:14

My máme tuhle www.eshopbaby.cz/…point-p2269/ a jsem hrozně moc spokojená. Máme ji zhruba 2-3 měsíce, do té doby jedl malý v autosedačce. V Ikeácké mi vadí visící nohy, jinak je o.k. a hlavně cenově super. Tak šťastnou ruku při výběru.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 10.07.07 21:26

Mi máme tuto http://cam-neonato.com/…dsdetail.asp?…
Je úplně dole na stránce, je to model 07, mi jí kupovali v roce 2005, je stejná a je taky super :wink:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 11.07.07 08:03

dokud mala sama nesedela tak nekompropmisne v lehatku nebo v autosedacce-vajicku-a potom IKEA-fakt je super.prvni den jsem zkusila dat za zada obyc polstarek ale nebyl potreba .

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 11.07.07 08:20

Ahoj tak ja jsem take dlouho vahala a vybirala zidlicku. Dokonce jsem si sehnala i testy zidlicek. No a nakonec jseme koupili tu od babypointu - v testu vysla temer nejlepe. Akorat tehda neprosla, nebot nemela na sobe napsano, ze v ni dite musi byt pripoutano a ze ho nesmis nechat bez dozoru - coz pro me neni tak dulezite. Jinak co se tyse stability a funkcnosti, tak vysla opravdu dobre.
Na te zidlicce co jsme koupili jiz dokonce ty informace napsane jsou takze by prosla bez ztraty hvezdicky.
A jsem s ni moc spokojena a nemenila bych. Kdyz byl jeste maly a uplne nesedel, tak je mozne ji dal do pololehu - takze ji opravdu muzes pouzivat od tech 6 mesicu.
Verveve

Noona
Závislačka 2870 příspěvků 11.07.07 08:34

Taky se přidávám se krmení nejdřív v autosedačce a teď ve stoličce IKEA :wink: Nemůžu si jí vynachválit.

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 11.07.07 09:37

Máme ikeáckou židličku a je supr.

ktrollik
Kecalka 199 příspěvků 11.07.07 10:51

Ahojky, já my máme tuto a jsme s ní maximálně spokojený.
http://promimi.cz/detail.php?…

magdule
Povídálka 18 příspěvků 11.07.07 12:42
jídelní židlička

Ahoj, my jsme malému koupili Neonato multiplo. Židle to byla poněkud dražší, ale jsme max. spokojeni, má pevnou konstrukci, je velmi stabilní, pohodlna a lehce manipulovatelna. Filípek v ní jí od 4 měsíců, židle jde samozřejmě nastavovat do výšky i v sedu. Magda

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 11.07.07 21:39

Magdule :arrow: máme stejnou :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama