Jakou značku kosmetiky používáte pro miminko?

40
13.1.21 00:11

Jakou znacku kosmetiky pouzivate pro miminko?

Ahoj maminky,
Potrebovala bych poradit jakou kosmetiku pouzivat na 2 mesicni miminko, ktere trpi na potnicky. Syn je mel ve 3 tydnech, lecila jsem na doporuceni pediatra Sudokremem. Ted uz skoro zadne nema a oblicej i telo ma ted hodne suche a hrube. Co byste mi doporucily vyzkouset? Zaroven trpi seboroickou dermatitidu, na kterou pouzivam krem URIAGE Bébé 1er Soin Croûtes de lait.
Dekuji za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
889
13.1.21 04:27

S dermatitidou jsem bojovala u obou deti, pomahalo jen namazat a opatrne zmeklou krusticku sundat… na telo je nejlepsi obyc. cisteny olej z lekarny, je neparfemovany, rozlivaji ho dle potreby v kazde lekarne a je to ciste jen olej, na nej nemuze mit mimco zadnou reakci… za me mimco zadnou kosmetiku totiz nepotrebuje… mimo sudocrem teda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7001
13.1.21 07:42

Na koupani voda, max neco na zadecek jemneho (dcera je starsi, ale mame na koupani taly Bioderma krem). Na mazani bud ten olej z lekarny na uplny mimco, ale dceru nepromastil tolik, jak jsem cekala a desne se porad loupala…takze Bioderma Atoderm, pripadne z prirodnejsich treba Weleda. Ale dcera trpela na ekzem z kvasinky a na to je dobra ta Bioderma pak (pripadne A-derma Exomega) - emolient…a na potnicky, ekzemy (ruda loziska) a tak je fajn neco se zinkem, treba ten Sudocrem, domaci zinkovka,… :) jinak jsme toho vyzkouseli dost, co ji sedne, a uz nezkousim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.1.21 09:16

Osvědčené máme toto přírodní máslo, které jsme dávali i do koupele ;-) pěkně hydratuje, promastí, ale rychle se vstřebá 8)
https://bioplace.cz/…o-bio-120ml/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
13.1.21 13:46

Za mě jen ten olej z lékárny a na zadeček místo vlhcenych ubrousku Medvídek (čisticí olej) s perlanem. Ten Medvídek zadeček umyje a zároveň hydratuje a nechá ochrannou vrstvu. Nikdy jsme nemusely mazat pak už něčím jiným a kamarádky si to také chválily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
14.1.21 19:47

My pouzivame weledu (emulzi do koupele, na prebalovani olej, krem na zadecek, balzam do mrazu), ale mala teda nema zadne problemy, ani opruzeniny, koupeme dvakrat tydne, po koupani ji nicim nemazu, neni to potreba, krem na zadecek jen po kakani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat