Jakou značku make-upu máte nejraději?

31.5.20 00:54

Jakou značku makeupu máte nejraději ?

Zdravím, chci se zeptat jakou značku makeupu používáte? Hledám nějaký krycí a hlavně dlouho efektivní 24h. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20948
31.5.20 04:30

Ja pouzivam 3v1 od lavera. Make-upy (ruzne znacky z drogerie, opravdu drahy z parfumerie jsem nezkousela) se mi neosvedcily, hodne vysusovaly, plet se mi supinatela, i kdyz jsem mazala, podkladala atd. Tohle je kompromis, citim se dobre a neni videt. A kdyz potrebuju udelat dojem, tak to překryju sypkym makeupem. Ale jen vyjimecne a navečer, nejsem zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
31.5.20 04:34

Doporučuji mary kay. Cenově střední třída, ale výborně kryje a není potřeba použít silnou vrstvu, takže zůstává přirozený vzhled a hezky drží, používám už několik let a nemám v plánu měnit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
31.5.20 06:42

Dermacol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
31.5.20 07:12

Mary Kay mám teď prvně a je opravdu super. Dobré jsou také od Dermacolu.
Nejhorší zkušenost mám s Avonem a LR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
31.5.20 07:21

Clinique Even better a Artdeco Rich treatment foundation :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
31.5.20 07:30

Clinique anti bleamish solution…používám ho 8let, nedělá fleky, nejsem oranžová, nevysušuje, nevytváří akné…mám smíšenou pleť, se sklonem k lesknutí, zároveň se mi snadno udělají suché šupinky…makeup používám denně a jsem moc spokojená.

Dle mého je nejlepší při hledání vhodného makeupu obejít parfumerie, kde ti dají x vzorečků podle toho, co splňuje tvé požadavky a ty si je vyzkoušíš doma :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
31.5.20 07:34

Yves Rocher zero defaut - makeup pro bezchybnou pleť

Neuvěřitelně mě překvapil a teď stojí pár korun. On prostě jen dokonale kryje, nic negativního jsem nezaznamenala.

Dříve mi vadilo nedostatečném krytí, vysušování pleti, tady jsem našla i perfektní odstín, nevypadá uměle, vydrží dlouho, žádné šupinky, neucpava mi xicht.

• Nahlásit
  • Citovat
17122
31.5.20 08:01

Dermacol Noblesse, ten je tekutý a jsem a ním moc spokojená a více krycí Pen stick od Max Factor, ten je v tyčince. Oba drogerkove, ale já nemám žádné problémy s pletí, takže mi vyhovují. Možná jsem to nenapsala úplně správně, tak se omlouvám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17122
31.5.20 08:02

Jinak co mám vypozorováno, tak si holky hodně chválí Esthe Lauder, ale vyzkoušeno nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
31.5.20 08:04

Já jsem spokojená s Dermacol matt control 24 h :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
31.5.20 08:16

Pan stick od Max Factor, perfektně kryje!!! Teď je na Notino v akci :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
31.5.20 08:24

Dior backstage. Má velkou škálu odstínů, takže není problém trefit správnou barvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
31.5.20 08:28
@Annette Danielle píše:
Zdravím, chci se zeptat jakou značku makeupu používáte? Hledám nějaký krycí a hlavně dlouho efektivní 24h. Děkuji

Používám Dior a Dermacol. Cenově je to takový střed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13857
31.5.20 08:35
@terien píše:
Jinak co mám vypozorováno, tak si holky hodně chválí Esthe Lauder, ale vyzkoušeno nemám

Ten mám já a jsem velmi spokojená. Mám suchou pleť a po tomhle make-upu nešupinkatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama