Jakou značku UM dvouletému dítěti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Echt Kelišová 7908 příspěvků 03.03.18 19:23
Jakou značku UM dvouletému dítěti?

:mavam:, jakou značku mléka dáváte cca dvouletému dítěti?
Kamarádka má dvouleté dítě, které ještě pořád vyžaduje um, nyní se k ní chystám na návštěvu a chci jí koupit mléko, v akci mají Bebivitu a Babylove standardně v Dm drogerii za 99,– pro tak velké děti.
Dítěti dává to, co je v akci, už snese jakoukoliv výživu, jako malý snesl pouze Hipp.
Jakou značku dáváte vy a koupili byste radši Bebivitu nebo Babylove?
Nemám děti, tak se nevyznám.
Děkuji za vaše dopovědi.

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 03.03.18 19:35

Dvouleťakovi jsem um nedávala, holky už měly od roka normální mléko, ale když budeš um kupovat, tak je to asi jedno. Starší chvíli um měla a kupovala jsem babylove a Hami.

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 03.03.18 19:36

Spis bych se zeptala, ktere UM jeji dite pije.
Osobne jsem kupovala oboje, takze nic proti nim nemam, ale radeji bych se zeptala kamaradky.
Nebo spis bych koupila presnidavky, ovocne kapsicky pro deti, klidne i Kinder vajicka, ted maji Velikon. motiv.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6007 příspěvků 9 inzerátů 03.03.18 19:44

Kupovala jsem babylove, ale dcerka po něm měla zácpu.

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 03.03.18 19:53

Já bych koupila Bebivitu, protože mně i dceři přijde chuťově lepší.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 03.03.18 19:59

Manželova sestřenice dávala dvojčatům DM Babylove a byla víc než spokojená, klukům budou dva a už přestává dávat :)

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 03.03.18 20:23

Záleží jaké mléko dítě pije, zeptala bych se kamarádky. Já oboum dětem dávala UM do 3 let, pak jsem přešla na kravské.

iwa83
Kelišová 6528 příspěvků 03.03.18 20:57

Nase ma taky plnotucne kravske od cca 15 mesicu. Predtim.do roka Nutrilon, pak DM. Nevidim duvod davat UM tak velkemu diteti pokud ma normalni a pestrou stravu. U nas uz je mliko proste ranni ritual po probuzeni. Kdyz chces neco koupit, koupila bych kapsicky na cesty… nebo mrazem susene ovoce jako mlsku

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 03.03.18 21:39

Pokud kamaradka jasně řekla, že její dítě pije to, co je v akci, tak bych koupila to, co je v akci nebo naopak to, co by ona sama nekoupila a dál bych to neresila.

Diskuze není o tom, jestli ma mít dvouletak UM nebo ne. To je rozhodnutí každé matky a rozhodně bych to své kamaradce nevymlouvala.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 04.03.18 17:26

Kup jí to, co pije její dítě. My dávali malému UM až do 4 let. Chtěl prostě pořád na noc ještě mlíko (a klasické kravské mu nechutnalo). Kupovali jsme Nutrilon.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >