Reklama

Jakou zvolit antikoncepci po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GirlsNick
Kecalka 259 příspěvků 16.08.18 19:30
Jakou zvolit antikoncepci po porodu?

Zdravím dámy! :-)

Ráda bych slyšela Vaše zkušenosti s antikoncepcí po porodu (klasické prášky, tělíska, náplasti a vše další.. ) Uvítám jakoukoliv zkušenost.

Předem děkuji! :kytka:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 16.08.18 20:10

Pouzivame kondom

GirlsNick
Kecalka 259 příspěvků 16.08.18 20:23
@Lekninka91 píše:
Pouzivame kondom

To ho budete používat do konce života nebo dokud nebudete chtít dítě? 8o

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 16.08.18 20:40

@GirlsNick nechala jsem si napsat tu co jsem brala do porodu a nevyhovovala mi. Brala jsem předtím tu tří fazovou nebo jak to napsat. Teď beru jinou, tu kde je hladina hormonu stale stejná, ale i tak nízkohormonalni. Zpočátku byl trochu problém se spinenim v době ovulace. Nyní po třičtvrtě roce jsem spokojená

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 16.08.18 21:10

@GirlsNick Asi do konce života :nevim: :mrgreen: Další dítě nechci, hormony ani tělísko taky nechci. Přerušovanou riskovat nehodlám.

VikiRiki
Kecalka 178 příspěvků 16.08.18 23:17

Taky kondom. Mame vyzkouseny uz z drivejska jedny extra tenky a docela nam vyhovujou. Taky uz do sebe nechci cpat prasky a teliska se bojim :andel: jinak kondom ma po porodu i jednu velkou vyhodu…a to ze jsou lubrikovany. Pri kojeni jsem mela dole strasnou saharu :lol: a vsechny ostatni pokusy bez kondomu byly ze zacatku hodne bolestivy

GirlsNick
Kecalka 259 příspěvků 17.08.18 04:48

Díky holky, tak uvidíme až budu úplně fit, ráda bych se vrátila zpět do sexuálního života :mrgreen:
Jsem sama zvědavá jaký to bude, každopádně bez ochrany nic neriskuju :mrgreen: :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 17.08.18 08:55

Kdyz jsem se rozhodla ze uz mam odrozeno, sla jsem do teliska. Mam mirenu treti rok a spokojenost, pak dam jeste jednu a pak smik smik

Mellisa64
Povídálka 13 příspěvků 19.08.18 16:23

@GirlsNick co je na tom špatného ?

GirlsNick
Kecalka 259 příspěvků 20.08.18 03:24

@Mellisa64 Myslíte na kondomu? ;)

Mellisa64
Povídálka 13 příspěvků 21.08.18 14:42

@GirlsNick Ano , na"doživotním" používání kondomu :D .

GirlsNick
Kecalka 259 příspěvků 21.08.18 14:45

@Mellisa64 My ho s partnerem nemáme rádi, není to ono prostě :(

Mellisa64
Povídálka 13 příspěvků 21.08.18 14:49

@GirlsNick já mám třeba tělísko , a netorufla bych si bez kondomu .. už jsem na něj prostě zvyklá .. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama