Jakou zvolit antikoncepci po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineGirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 16.08.18 19:30
Jakou zvolit antikoncepci po porodu?

Zdravím dámy! :-)

Ráda bych slyšela Vaše zkušenosti s antikoncepcí po porodu (klasické prášky, tělíska, náplasti a vše další.. ) Uvítám jakoukoliv zkušenost.

Předem děkuji! :kytka:

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10373 příspěvků 16.08.18 20:10

Pouzivame kondom

Kecalka 370 příspěvků 16.08.18 20:23
@Lekninka91 píše:
Pouzivame kondom

To ho budete používat do konce života nebo dokud nebudete chtít dítě? 8o

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 16.08.18 20:40

@GirlsNick nechala jsem si napsat tu co jsem brala do porodu a nevyhovovala mi. Brala jsem předtím tu tří fazovou nebo jak to napsat. Teď beru jinou, tu kde je hladina hormonu stale stejná, ale i tak nízkohormonalni. Zpočátku byl trochu problém se spinenim v době ovulace. Nyní po třičtvrtě roce jsem spokojená

Lekninka91
Extra třída :D 10373 příspěvků 16.08.18 21:10

@GirlsNick Asi do konce života :nevim: :mrgreen: Další dítě nechci, hormony ani tělísko taky nechci. Přerušovanou riskovat nehodlám.

VikiRiki
Kecalka 179 příspěvků 16.08.18 23:17

Taky kondom. Mame vyzkouseny uz z drivejska jedny extra tenky a docela nam vyhovujou. Taky uz do sebe nechci cpat prasky a teliska se bojim :andel: jinak kondom ma po porodu i jednu velkou vyhodu…a to ze jsou lubrikovany. Pri kojeni jsem mela dole strasnou saharu :lol: a vsechny ostatni pokusy bez kondomu byly ze zacatku hodne bolestivy

Kecalka 370 příspěvků 17.08.18 04:48

Díky holky, tak uvidíme až budu úplně fit, ráda bych se vrátila zpět do sexuálního života :mrgreen:
Jsem sama zvědavá jaký to bude, každopádně bez ochrany nic neriskuju :mrgreen: :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 17.08.18 08:55

Kdyz jsem se rozhodla ze uz mam odrozeno, sla jsem do teliska. Mam mirenu treti rok a spokojenost, pak dam jeste jednu a pak smik smik

Uživatel je onlineMellisa64
Stálice 52 příspěvků 19.08.18 16:23

@GirlsNick co je na tom špatného ?

Kecalka 370 příspěvků 20.08.18 03:24

@Mellisa64 Myslíte na kondomu? ;)

Stálice 52 příspěvků 21.08.18 14:42

@GirlsNick Ano , na"doživotním" používání kondomu :D .

Kecalka 370 příspěvků 21.08.18 14:45

@Mellisa64 My ho s partnerem nemáme rádi, není to ono prostě :(

Stálice 52 příspěvků 21.08.18 14:49

@GirlsNick já mám třeba tělísko , a netorufla bych si bez kondomu .. už jsem na něj prostě zvyklá .. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >