Jakou zvolit antikoncepci po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 16.08.18 19:30
Jakou zvolit antikoncepci po porodu?

Zdravím dámy! :-)

Ráda bych slyšela Vaše zkušenosti s antikoncepcí po porodu (klasické prášky, tělíska, náplasti a vše další.. ) Uvítám jakoukoliv zkušenost.

Předem děkuji! :kytka:

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10468 příspěvků 16.08.18 20:10

Pouzivame kondom

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 16.08.18 20:23
@Lekninka91 píše:
Pouzivame kondom

To ho budete používat do konce života nebo dokud nebudete chtít dítě? 8o

Katerina308
Kecalka 488 příspěvků 16.08.18 20:40

@GirlsNick nechala jsem si napsat tu co jsem brala do porodu a nevyhovovala mi. Brala jsem předtím tu tří fazovou nebo jak to napsat. Teď beru jinou, tu kde je hladina hormonu stale stejná, ale i tak nízkohormonalni. Zpočátku byl trochu problém se spinenim v době ovulace. Nyní po třičtvrtě roce jsem spokojená

Lekninka91
Extra třída :D 10468 příspěvků 16.08.18 21:10

@GirlsNick Asi do konce života :nevim: :mrgreen: Další dítě nechci, hormony ani tělísko taky nechci. Přerušovanou riskovat nehodlám.

VikiRiki
Kecalka 184 příspěvků 16.08.18 23:17

Taky kondom. Mame vyzkouseny uz z drivejska jedny extra tenky a docela nam vyhovujou. Taky uz do sebe nechci cpat prasky a teliska se bojim :andel: jinak kondom ma po porodu i jednu velkou vyhodu…a to ze jsou lubrikovany. Pri kojeni jsem mela dole strasnou saharu :lol: a vsechny ostatni pokusy bez kondomu byly ze zacatku hodne bolestivy

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 17.08.18 04:48

Díky holky, tak uvidíme až budu úplně fit, ráda bych se vrátila zpět do sexuálního života :mrgreen:
Jsem sama zvědavá jaký to bude, každopádně bez ochrany nic neriskuju :mrgreen: :mrgreen:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 17.08.18 08:55

Kdyz jsem se rozhodla ze uz mam odrozeno, sla jsem do teliska. Mam mirenu treti rok a spokojenost, pak dam jeste jednu a pak smik smik

Mellisa64
Stálice 58 příspěvků 19.08.18 16:23

@GirlsNick co je na tom špatného ?

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 20.08.18 03:24

@Mellisa64 Myslíte na kondomu? ;)

Mellisa64
Stálice 58 příspěvků 21.08.18 14:42

@GirlsNick Ano , na"doživotním" používání kondomu :D .

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 21.08.18 14:45

@Mellisa64 My ho s partnerem nemáme rádi, není to ono prostě :(

Mellisa64
Stálice 58 příspěvků 21.08.18 14:49

@GirlsNick já mám třeba tělísko , a netorufla bych si bez kondomu .. už jsem na něj prostě zvyklá .. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >