Jaký batoh na kolo pro 7letého kluka?

200
3.6.13 22:46

Jaký batoh na kolo pro 7mi letého kluka?

Ahoj všichni! Můžete mi prosím někdo poradit, jaký koupit batoh na kolo pro 7mi letého syna? Jde mi především o velikost, jestli koupit batoh dětský či pro dospělé. Potřebovali bychom, aby se do batohu vešla pláštěnka, svačina, pití, případně aby batoh mohl syn použít např. na plavání. Díky moc za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3379
3.6.13 23:05

Doporucuju Deuter.Mame teda velikost pro nejmensi ale moje sedmileta je drobna a je ji akorat. Myslim, ze je to model waldfuchs nebo tak nejak :-). Kazdopadne byl asi jediny detsky, ktery splnoval moje kriteria-sitka na boku dostatecne velka i na klasickou cyklolahev a preska pres prsa aby to nesjizdelo z ramen. Plavani nevim ale plastenka, svacina apod. se vejde i do toho naseho maleho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9020
3.6.13 23:50

My jsme teda nekupovali přímo na kolo, ale myslím, že i na kolo by mohl být dobrý - je to česká firma Boll:

http://www.hudy.cz/…ke/51107,roo. html

Ještě jsem měla ve výběru Deuter Walfuchs, jak psala @Ainy

http://www.hudy.cz/…aldfuchs-new. html

Oba mají hrudní popruh, ten je fakt zásadní i na pěší výlety, natož na kolo. Polstrovaná záda a ramenní popruhy.
Co můžu hodnotit ten Boll - postranní síťka velká dost i na láhev, uvnitř má malou síťovanou kapsičku třeba na peníze nebo na legitku, zvenčí druhá kapsa. Já bych ještě ocenila jednu velkou kapsu uvnitř, aby šlo dát zvlášť oblečení a svačina.

Běžné vybavení na výlet se tam v pohodě vejde - pláštěnka, náhradní triko, tepláky, mikina, svačina, pití. Ještě tam zbylo místo, třeba na větrovku.

Mladším dětem jsme koupili menší batůžky, 6 litrů, ale to už je dost natěsno, aby se tam všechno vešlo. Podle mě těch 10-12 litrů je akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat