Jaký BB krém?

401
7.1.20 20:28

jaký bb krém?

Ahoj, poraďte mi, prosím, konkrétní značku bb krému,.který pleť sjednotí, vyživí a zároveň se pleť nebude lesknout. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13205
7.1.20 20:32

Ahoj,, za me urcite tohle :srdce:

https://m.sephora.cz/index.html!catalog/product/view/P2953018/399597

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
7.1.20 20:51
@katkalaila píše:
Ahoj,, za me urcite tohle :srdce:https://m.sephora.cz/index.html!catalog/product/view/P2953018/399597

Ten link nefunguje. Neposlala bys prosím název???
Já řeším to samé. X let jsem používala BB od Estee Lauder, úplně supr. A ty blbci to přestali úplně vyrábět. Chápete to? takových nesmyslů na trhu a když je něco dobrýho tak to zruší. Od té doby jsem vyzkoušela dost, ale žádný mi nesedl. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
7.1.20 21:01

No, nevím, teď jak se jmenují, ale prý nejsou špatný ty asijské bb krémy :) :). Hodně dam, co vím, tak je objednává z internetu.
Já teda, jsem vyzkoušela pár (zatím) a teda jako používám, ale teda top to není, ještě to vždycky přepudruji, ale pak si přijdu strašně zmalovaná (i když mám ten nejsvětlejší odstín BB krému, a nejsem zrovna světlý typ, mám tmavé vlasy), tak i tak je tmavší :opps:
Takže taky hledám něco, co mi bude vyhovovat, připojuji se do diskuse :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
7.1.20 21:17

Za mě Collistar Magica BB. Ten střední odstín i trošku kryje. Kiehl's také ujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
7.1.20 21:21

Já nevím asi bych si asijský sajrajt na :relaxed: nedala pardon mám vůči tomu předsudky :oops:
Ale také mne to zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12780
7.1.20 21:23

Ja hledala dlouho, neco co se aplikuje rychle a sedi mi to na pleti, a nedelaji se mi z toho pupinky. Tohle asi budu kupovat, dokud to budou vyrabet.:)
https://www.parfumdreams.cz/…x_49426.aspx
Je to tedy „tinted moisturizer“ takze je to taky BB krem, ale lehci…ma i kys hyaluronovou, coz je jen plus navic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 21:23

Ahoj, já teď o víkendu taky vybírala, vyzkoušela jsem jich spoustu, ale všechny byly hodně výrazně, chtela jsem nějaký opravdu velmi přirozený. Nakonec jsem koupila od Astrid za 100,– (v DM) a zatím teda super! Mám ten světlejší, mají 2 odstíny a tenhle mi i jako tmavovlasce sedí líp. Je opravdu nenápadný, ale drobné nesrovnalosti skryje, mám z něj fakt radost!
https://www.dm.cz/…7000136.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 21:27

Za mě jedině korejská Missha Cho bo yang BB cream -skvělě sjednotí, vyživuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6236
7.1.20 21:30

Garnier BB Cream Pure Active, krásně sjednotí, je lehký, vydrží celý den. Myslím, ale, že co sedne jedné nemusí sedět druhé, chce to zkoušet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13205
7.1.20 21:33

@Pajik 76 joo to je link na estee lauder :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3132
7.1.20 22:03

Mne ted nove moc vyhovuje La Roche tonovany Toleriane sensitiv. Jinak pouzivam Biodermu Sensibio AR BB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
8.1.20 19:54
@katkalaila píše:
@Pajik 76 joo to je link na estee lauder :lol: :lol:

Tak to je neskutečný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Oni to teda jen „přebalili“! No kdybys to nenapsala, tak já jsem to vůbec nevěděla.
A to jsem se ptala přímo prodavačky ve značkovém krámě Praha Chodov.
Bezvadný, jdu to objednat hned :palec: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
8.1.20 20:10

@Jindrova25 takže je u ten světlý tmavý achjo :unamused:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13205
8.1.20 20:46
@Pajik 76 píše:
Tak to je neskutečný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Oni to teda jen „přebalili“! No kdybys to nenapsala, tak já jsem to vůbec nevěděla.
A to jsem se ptala přímo prodavačky ve značkovém krámě Praha Chodov.
Bezvadný, jdu to objednat hned :palec: :potlesk:
:* :*
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama