Jaký běžný účet je skutečně bez poplatků a podmínek?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2506
5.7.22 16:03

Jaký běžný účet je skutečně bez poplatků a podmínek?

Ahoj, chci si založit nový účet, jelikož u Komerčky se musí platit 6 Kč za odchozí transakci, a to teda odmítám platit.

Tak se ptám, jaký účet je skutečně zadarmo a bez podmínek?
Zatím jsem koukala na Airbanka a Fio a oboje mi přijdou tak nějak nastejno.
Ráda bych, aby banka určitě měla pobočku, bankomaty a vkladomaty, pro jistotu, hodit se to může vždycky.
Nechci žádnou aplikaci do mobilu, potřebuji, aby potvrzovací kód chodil ve formě SMS.

Jakou banku byste doporučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
5.7.22 16:08

Já mám Air Bank a jsem spokojená :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
5.7.22 16:13

Poplatek mám u České spořitelny. Ale tam mi to vadí, protože mi tam chodí nemalá výplata. Jsem si vždycky myslela, že od určité částky teď poplatek neúčtují.
Pak mám Equa bank. Tam si posílám peníze, které chci šetřit. Poplatek tam být nemusí, ale bez něj není pojištění. Ale je pobočka je nejblíž v Brně. Jinak se vše řeší přes tel. a kurýra. Moc s tím spokojená nejsem. Zas přeposlání peněz je okamžitě.
Můj muž má Komerčku, protože má účet rozdělený na Kč i Eura. Mu chodí v obou měnách plat. Jaké má poplatky netuším. Jinou banku nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
5.7.22 16:15

Mám AirBank a mBank a ani u jedné nic neplatím. Obě dvě mívají zajímavé úroky na spořících účtech (ve srovnání s jinými bankami). mBank má úrok bez podmínek, u AirBank je potřeba splnit 5 plateb kartou měsíčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8372
5.7.22 16:16

Já u KB také nic neplatím, vyjma nějakého pojištění Merlin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
5.7.22 16:16

Mám airbank, poplatky žádné neplatím, jsem spokojená. Jde nastavit potvrzování přes sms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
5.7.22 16:19
@Dahlia0409 píše:
Já mám Air Bank a jsem spokojená :D

a je možnost potvrdit platbu i SMS kodem, nebo je nutná ta jejich aplikace? Já zadnou aplikaci nechci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3006
5.7.22 16:20

AirBank a naprosta spokojenost. Potvrzovací kód přes sms, chytrý mobil nemám takže ani aplikaci a naprosto v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
5.7.22 16:20
@Zumpa píše:
Já u KB také nic neplatím, vyjma nějakého pojištění Merlin.

no já měla studentský účet zadarmo, ale už sem stará, tak mi ho změnili na normální a najednou 6 Kč za odchozí platbu. Merlin netuším, to nemám ani nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
5.7.22 16:23

Airbank, Mbank a Hellobank - bez poplatku na nich funguji od počátku, za tech cca 15 let jsem platila u Mbank jednou 12 Kč, když jsem udelala tehdy spoplatnenou operaci. Jinak ani korunu a jen mi vždy chodili úroky pokud jsem neco mela nasporeno :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
5.7.22 16:24
@smajlik345 píše:
AirBank a naprosta spokojenost. Potvrzovací kód přes sms, chytrý mobil nemám takže ani aplikaci a naprosto v pohodě

také mám air bank a je to v pohodě, chytrý mobil mám, ale aplikaci nechci, takže platím potvrzovací sms, na spořícím účtě mají docela dobrý úrok - kdo má co spořit :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
5.7.22 16:30
@katintheBOx63 píše:
Airbank, Mbank a Hellobank - bez poplatku na nich funguji od počátku, za tech cca 15 let jsem platila u Mbank jednou 12 Kč, když jsem udelala tehdy spoplatnenou operaci. Jinak ani korunu a jen mi vždy chodili úroky pokud jsem neco mela nasporeno :dance:

no já třeba u tý Mbank našla nějaký podmínky - třeba že výběr z bankomatu je zdarma jenom když je to nad 1 500 Kč. A to prostě už nechci, jako sice často nevybírám, ale když už, tak třeba jen 500 Kč a nevim, proč bych za to měla platit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
5.7.22 16:31
@smajlik345 píše:

a opravdu tam nemají nějaký skrytý podmínky? Třeba že se musí několikrát zaplatit kartou za měsíc, nebo musí přijít určitá částka za měsíc na učet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
5.7.22 16:35

@Quinn7 Nemají žádné podmínky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
5.7.22 16:44

@Quinn7 Ahoj, pravdaže se koukni do podmínek a sazebníku. Ja jsem pred 2 lety vystehovala z CR - ale ucty mam pač mám byt v CR a tak platím služby cez ucty. Karty jsem nechala dožít - mbank novou co poslali pak po nevyzvednutí zkartovali, Airbank dokazali zmenit korespodencni adresu na to zahraniční a poslali mi novou kartu i sem, takze jsem v poho aktivovala. Zaznamenali ze jsem mimo cra posilaji i ted nabidky na platby kartou v zahranici s cashbackem, takze pohoda. Hellobank mi karta jeste 2 roky bude platna, tak zatim neresim. Delam jen u airbank dva prevody mesicne - energie a služby bytu - jinak tam neni zadny pohyb, max si obcas presunu penize z helobank na airbank.. mbank ucet mam uz 2 roky prazdný. Zatím nikde nic nechteli za poplatek. Mbank mam i na slovensku, tady jsou tedy prisnejší a i za kartu zdarma chtľjí určitý mesicni obrat na ní, to same pokud chci vybrat tak je limit minimální aby byl výber zdarma. To je ale Mbank SK. Kdybych mela tyhle tri ohodnotit tak je cislo 1 Airbank, pak mbank a Hellobank.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat