Jaký by byl sex bez antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 14:59
Jaký by byl sex bez antikoncepce

Přemýšleli jste nekdy o tom, jak by asi vypadal sexuální zivot, kdyby neexistoval zadny druh antikoncepce. Myslíte ze by se bud sex provadel jen za ucelem plozeni nebo ze by to bylo stejne jako nyni ale zeny by mivaly 20 deti? Proc se ptam, protoze je mi divne ze vsichni živočichové to tak maji jen clovek si z toho udelal neco vic.
Pak by me zajimalo ktera cast pohlavniho aktu vas bavi nejvíce. Mozna vetsina rekne vyvrcholení ale ja to mam jinak, mne bavi nejvice ty posledni vteriny prave pred vyvrcholením, ten pocit, kdy uz citim ze slastna tecka me nemine a ty posledni pohyby predtim jsou nejvice fajn.
Taky si přitom pripadate jakoze delate neco nadpozemskeho co nepatri na tuto planetu ale nekam do sedmeho nebe? Děkuji.

Reakce:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 01.11.18 15:03
@Anonymní píše:Pak by me zajimalo ktera cast pohlavniho aktu vas bavi nejvíce.

nejvíc 2 momenty:
1. první vteřiny, když jsem uvnitř ženský, se kterou to dělám poprvé
2. když řekne „bylo to skvělý“ :mrgreen:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 01.11.18 15:13

Většinu doby existence lidského druhu neexistovala účinná antikoncepce a lidé po celou tu dobu rozhodně neprováděli sex jen za účelem rozmonžování :mrgreen:

sucuba
Kecalka 211 příspěvků 01.11.18 15:16

@Jahru to byste se divil/a už ve starověkém Egyptě si ženy strkaly do dělohy kamínky a houby napustene medem a různými látkami, které měly za účel zabránit otěhotnění (mimochodem dávaly si tam i suchý trus) :poblion: :lol:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 01.11.18 15:17

@sucuba já nepíšu, že nebyly snahy o zabránění početí, jen to, že účinná antikoncepce nebyla

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 01.11.18 15:21

Třeba šimpanzi, zejména bonobové, rozhodně nekopulují jen za účelem plození potomků. ;)

hani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 01.11.18 15:33

I nekteri zivocichove to delaji pro poteseni, nejen lide, i nekteri primati a delfini a nekde se uvadi, ze i prasata.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49179 příspěvků 01.11.18 15:41
@sucuba píše:
@Jahru to byste se divil/a už ve starověkém Egyptě si ženy strkaly do dělohy kamínky a houby napustene medem a různými látkami, které měly za účel zabránit otěhotnění (mimochodem dávaly si tam i suchý trus) :poblion: :lol:

Jenze staoveky egypt je furt jen zlomek existence lidstvA

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 36763 příspěvků 01.11.18 15:49
@Anonymní píše:
Přemýšleli jste nekdy o tom, jak by asi vypadal sexuální zivot, kdyby neexistoval zadny druh antikoncepce. Myslíte ze by se bud sex provadel jen za ucelem plozeni nebo ze by to bylo stejne jako nyni ale zeny by mivaly 20 deti? Proc se ptam, protoze je mi divne ze vsichni živočichové to tak maji jen clovek si z toho udelal neco vic.
Pak by me zajimalo ktera cast pohlavniho aktu vas bavi nejvíce. Mozna vetsina rekne vyvrcholení ale ja to mam jinak, mne bavi nejvice ty posledni vteriny prave pred vyvrcholením, ten pocit, kdy uz citim ze slastna tecka me nemine a ty posledni pohyby predtim jsou nejvice fajn.
Taky si přitom pripadate jakoze delate neco nadpozemskeho co nepatri na tuto planetu ale nekam do sedmeho nebe? Děkuji.

nepremyslela, protoze jsem to zazila :D no kazdy mesic strach , jak to dopadne , co jineho se dalo delat .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 16:20

Nepoužívám antikoncepci a souložíme a 20 dětí nemáme, jen dvě. Na sexu mě nejvíc baví před a při orgasmu.

divine woman
Echt Kelišová 8859 příspěvků 01.11.18 16:20

Jako za prababiček. Při pravidelném sexuálním životě každý rok jedno nebo více dětí + potraty. Bylo to riskantní. Polovina českých královen zemřela při nebo po porodu.

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 01.11.18 18:12

Tak probíhalo by to asi stejně jako v době, kdy antikoncepce nebyla - když nepočítám ovčí střívka apod… :)

hani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 02.11.18 08:53

A prerusovana souloz by byla zakazana? Jako ze by musel povinne az do konce? Protoze prece ani v dobach kdy neexistovala hormonalni antikoncepce, nebo dnesni spolehlive kondomy, lidi nemeli 20 deti. A prece porad existuji zeme, kde antikoncepci nemaji, a nema kazda zena 20 deti.

salamio
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 02.11.18 10:22

Nekoitální praktiky jsou taky fajn.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19956 příspěvků 02.11.18 10:34

Tak určitý druh antikoncepce byl známý asi vždycky.Minimalne přerušovaná. Ono na spoustu metod jaksi nechtěně věřící přivedli sami kněží,když se podle zpovědnich zrcadel vyptávali na jejich činy. Jen stačilo si to obrátit a dělat přesně to co se nesmí. :lol:
Jinak pokud manželé žili spolu a byli zdraví, běžné rozestupy mezi dětmi byly 2 roky. Ovšem do toho vstupovaly doby,kdy byli manželé od sebe,kvůli obchodu, cestám, válkám..Další věc je,že mnoho manželství netrvalo tak dlouho. Umíralo se dříve. Chlapi mívali víc manželek během života. Těhotenství a porod bývaly rizikové.

Jinak k další otázce..mně strašně baví chvíle těsně před. Když vidím že už to nemůže vydržet :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >