Reklama

Jaký byl průběh těhotenství ideálně ve Strakonicích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janička486
Nováček 7 příspěvků 02.09.18 08:05
jaký byk průběh těhotenství ideálně ve Strakonicích?

Prosím popište, průběh vašeho těhotenství u dr ve Strakonicích. čekáme první mimi, moc jsme se o něj snažili a teď když se zadařilo. mám pocit, že dosavadní vyšetření nebylo adekvátní. :nevim: jsem na začátku pátého měsíce, zatím sem mimi neslyšela a zkoro neviděla. doma mám jen utz, když byl strašně maličký druhý mi dělali před týdnem. je ti jen rozmazaná šmouha (2d) :,( a vždy jsem byla do pěti minut venku.je to standartní průběh? jsem zklamaná, tolik bych si přála mimi vidět a vědět co vlastně čekáme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LadyLada
Závislačka 4526 příspěvků 02.09.18 08:36

Ke komu chodíš? Brzy by jsi měla jít na velký ultrazvuk do ČB. Tam už se něco dozvíš ;)

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.09.18 08:36

Miminko jsem poprvé slyšela az na ozvech ve 36tt. Na pohlaví jsi se mela zeptat když probíhal druhý ultrazvuk.

Halamka
Závislačka 3562 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 08:39

A co tady chceš slyšet? Tak s Dr komunikuj. Ptej se. Napiš si doma v klidu na papír, co chceš vědět a vem si ho sebou.
Když nemáš žádné otázky, tak si asi Dr myslí, že nic nepotřebuješ.

P4ja
Kelišová 5754 příspěvků 02.09.18 09:09

@Janička486 Komunikuj s doktorem a ptej se. Já to u své měla taky tak, a na co jsem se nezeptala, to jsem nevěděla. Nakonec mně utz popsali na genetice v ČB a potom až moje současná gynekoložka, ke které jsem přešla v půlce těhotenství. A fotky mám jen z 12tt a 20tt jinak nic.

Janička486
Nováček 7 příspěvků 02.09.18 09:13

Chodím k dr Fialkovičovi.vždy jsem si ho nemohla vynachválit,pomohl mi ne v jedné situaci.další kontrolu mám až koncem září a všechny ty proluky mezi nimi mi přijdou úmorné :) do těch českých budějovic mě prý kdyžtak objedná sestra,ale zatím nic.miminko je vymodleneček a třeba se moc upínám.
Ja se samozřejmě na pohlaví ptala,ale prý nebylo nic vidět.
Mě jen přijde,že na začínající pátý měsíc je málo jedna utz fotka a druhá rozmazaná(jasně házel sebou,to jsme všichni viděli) ???? mě jen zajímá,jesti jste až do pátého měsíce měli jen tolik jako já.vždy jsem byla hotová za 5 minut.nějak si to nestíham užívat.měli ste to taky tak?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7985 příspěvků 02.09.18 09:15

Tak standardně pojišťovna proplácí 3 utz 12-20-30tt, screening si platíš (většinou sama) další utz je na vůli doktora, případně si ho můžeš sama vyžádat a zaplatit u mého Dr 300,–. Teď ve 2 těhotenství jsem byla cca v 7tt (potvrzeno těhotenství zatím bez srdeční akce) za 2 týdny 9+1tt (plod 8+6tt) naplánování odběrů krve a datum screeningu tuším 10+6tt to bylo jen rychle potvrzení a přeměření (odpovídalo 11+1tt) do té doby bez obrázku, pak screening (1400,–) a první obrázek, teď v úterý jdu na velký utz ve 20tt, tam bude obrázek, když si připlatím 100,– dostanu ve 3D obrázek, pak bude utz ve 30tt z toho už asi obrázek nebude, stejně tam nic moc není vidět :D takže za mě standartní postup, ale já nemám problém se zeptat na to co mě zajímá. Pokud jde o pohlaví, tak se mě Dr ptal už na screeningu zda chci vědět, řekla jsem, že tentokrát to vědět nechceme :)

Janička486
Nováček 7 příspěvků 02.09.18 09:29

@Kristyna.Vechto­va
No já chodím asi i v divný termíny na kontroly asi :D prvni plánovaná kontrola v 10+0 , druhá 14+0. To bylo 20.8. Daší kontrola až koncem září. Žádný přeměřování,jen v pondělí si mám zavolat na výsledky krve.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.09.18 09:49
@Janička486 píše:
Chodím k dr Fialkovičovi.vždy jsem si ho nemohla vynachválit,pomohl mi ne v jedné situaci.další kontrolu mám až koncem září a všechny ty proluky mezi nimi mi přijdou úmorné :) do těch českých budějovic mě prý kdyžtak objedná sestra,ale zatím nic.miminko je vymodleneček a třeba se moc upínám.
Ja se samozřejmě na pohlaví ptala,ale prý nebylo nic vidět.
Mě jen přijde,že na začínající pátý měsíc je málo jedna utz fotka a druhá rozmazaná(jasně házel sebou,to jsme všichni viděli) ???? mě jen zajímá,jesti jste až do pátého měsíce měli jen tolik jako já.vždy jsem byla hotová za 5 minut.nějak si to nestíham užívat.měli ste to taky tak?

Tak proč řešíš,ze nevíš pohlaví když Ti dr rekl,ze nebylo vidět :nevim: Ja mam kamaradku co pohlaví nevěděla ani ve 30tydnu, protože ho miminko prostě nechtělo ukázat.

Janička486
Nováček 7 příspěvků 02.09.18 10:02

Fakt až do 30 týdne?no tak to se mám na co těšit,jestli to je neposeda :lol:
Všichni se samozřejmě pořád ptají a já to taky nemůžu vydržet ,nejraději bych už měla výbavičku hotovou ???? @Oliverka28

Janička486
Nováček 7 příspěvků 02.09.18 10:06

A co říkáte na Strakonickou porodnici jako takovou? Doporučíte tady rodit? Moc mi záleží na tom aby mi po porodu nikdo neodnesl dítě pryč.věřím,že jsou tyhle okamžiky moc moc důležitê.samozřejmě pokud to náš zdtavotní stav alespoň trochu dovolí.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.09.18 10:21

@Janička486 Hoď nohy na stul a buď v klidu ;) My třeba pohlaví neprozrazujeme,tak­ze okoli se přestalo ptát a mame klid ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7985 příspěvků 02.09.18 10:31

@Janička486 tak normálně si myslím, já jdu teď po cca měsíci teď v úterý ve 20tt (20+4tt) a pak půjdu zase za měsíc a v 16tt to byla kontrola - poslech srdce přes Dopplera a kontrola čípku + termín na další kontrolu všehovšudy tak 5 minut + dotaz zda cítím pohyby (jako druhurodička můžeš dřív já např od 15tt). A co se týče pohlaví u prvního jsem to věděla ve 20tt, kolegyni se ukázala holčička okolo 30-32tt a druhé říkali celé těhotenství holka a v porodnici ve 38tt ji řekli že to je 100% kluk a byl, takže sice měla výbavu růžovou, ale mohla ji prodat, takže si tak k tomu pohlaví ;)

Janička486
Nováček 7 příspěvků 02.09.18 10:32

Asi jsem děsně nedočkavá :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7985 příspěvků 02.09.18 10:32

@Oliverka28 souhlas my teď neříkáme ani pohlaví ani jméno :lol: a to jsou teprve pohledy :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >