Jaký byl nejlepší sex?

119
1.6.16 22:20

Jaký byl nejlepší sex?

Už je po desáté :lol: tak jen tak pro pobavení. Seděli jsme s kamarádkou a říkali jsme si jaký byl asi nejlepší sex… Tak jaký?? 8o :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1316
1.6.16 23:22

:palec: ten ze kterého vzniklo naše štěstí, které mám v bříšku :palec: :srdce: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 23:25

S milencem. Prvni a jediny. V prirode na louce. Trval 5 hodin. Nikdy na to nezapomenu. Porad ho miluji ale rodina. Vsak vite. Ma prednost. Uz je to par let a porad po nem tajne touzim. Aspon ho obejmout. :hug: Je mi smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.16 23:29

@Kallya Jednou jsem měla milence (oba nezadaní) a byl to voják. Páni ten měl výdrž. Dělali jsme to i celou noc. Když jsem četla knihu 50 odstínů šedi, měla jsem v hlavě jen jeho. Připadalo mi to jako by kniha byla psaná o nás. Věřila jsem, že nic a nikoho lepšího nezažiju.
Později jsem našla partnera, kterého miluji dodnes. V posteli to nebyla taková extáze, ale nic kvůli čemu bych ho opustila. Prostě takový usedlý sex. Když jsem otěhotněla tak se všechno změnilo. Dnes mohu s jistotou říci, že lepší sex než s mým mužem jsem nezažila.
Takže nejlepší sex za mě -v těhotenství- :palec:
Nevím jaké to bude po porodu, ale teď si to maximálně užívám.
Prosím zachování anonymu. Partner zná nick a občas sem chodí - jinak raději vymazat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.16 06:46

S kamarádem, když jsme se potkali oba po celonoční party absolutně pod vlivem a s velmi dobrou náladou. Stihli jsme to pak snad 7× během dopoledne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.16 08:21
@Kallya píše:
Už je po desáté :lol: tak jen tak pro pobavení. Seděli jsme s kamarádkou a říkali jsme si jaký byl asi nejlepší sex… Tak jaký?? 8o :lol: :lol:

Ve třech-já a dva muži :palec: nezapomenutelné…ale už je to dávno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.16 08:26

S bývalým přítelem v době, kdy už byl bývalý přítel… dala jsem si s ním trávu, kterou normálně nekouřím a která byla jedním z důvodů našeho rozchodu…
to byla jízda :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
33965
2.6.16 08:26

@Kallya Tantrický,který trval 5 dní a chlap mě doslova a do písmene zničil :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
2.6.16 08:32
@Denisa76 píše:
@Kallya Tantrický,který trval 5 dní a chlap mě doslova a do písmene zničil :jazyk:
:potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.6.16 08:53
@Jančakecalka píše: :potlesk: :palec:

až tady jsem zažila orgasmus, který se mě otisknul do všech buněk v těle a zapsal zlatým písmem do duše..nepopsatelný :srdce:
Ted se chystám na pravý opak..chlap se semnou musí porvat, aby dostal to co chce :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
2.6.16 08:54
@Denisa76 píše:
až tady jsem zažila orgasmus, který se mě otisknul do všech buněk v těle a zapsal zlatým písmem do duše..nepopsatelný :srdce:
Ted se chystám na pravý opak..chlap se semnou musí porvat, aby dostal to co chce :jazyk:

Teda, u vás to je asi hodně záživné, co? :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.6.16 09:08
@Jančakecalka píše:
Teda, u vás to je asi hodně záživné, co? :mrgreen: :palec:

jednou mě můj mentor řekl „žij každý den jako by byl poslední“ a já jako jeho žákyně jsem poslechla a díky tomu jsem poznala i to „nemožné“ :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
2.6.16 09:09
@Denisa76 píše:
jednou mě můj mentor řekl „žij každý den jako by byl poslední“ a já jako jeho žákyně jsem poslechla a díky tomu jsem poznala i to „nemožné“ :dance: :dance:

Tuhle větu znám, mám jí v profilovce a dost často si jí připomínám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.6.16 09:16
@Jančakecalka píše:
Tuhle větu znám, mám jí v profilovce a dost často si jí připomínám.

já si jí nechala zarámovat a visí mě v místnosti kde se setkávám s klienty a učím je jak moc je důležité žít svůj osud a né osud těch druhých ;)
Máš to hezky napsané já bych to řekla i tak, že je lepší žít svůj život nedokonale než se snažit žít dokonale život někoho jiného :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
2.6.16 09:21
@Denisa76 píše:
já si jí nechala zarámovat a visí mě v místnosti kde se setkávám s klienty a učím je jak moc je důležité žít svůj osud a né osud těch druhých ;)
Máš to hezky napsané já bych to řekla i tak, že je lepší žít svůj život nedokonale než se snažit žít dokonale život někoho jiného :kytka:

:palec: mě se ta věta moc líbí.
Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama