Jaký byl porod, když jste mívaly silnou menstruaci?

346
31.8.21 13:19

Jaký byl porod, když jste mívaly silnou menstruaci?

Ahoj holky,

Jen jsem několikrát nekde cetla, i slysela od lekaru, ze ten, kdo je zvykly mit opravdu silnou menstruaci, ma pak vice „v pohode“ porod, zvlada bolesti, protoze jsou pry silnym menstruacnim bolestem podobne, atd.

Jsem prvorodicka, tak me to jen zajima. Podelte se. A krasny den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7945
31.8.21 13:25
@A-dé-la píše:
Ahoj holky,

Jen jsem několikrát nekde cetla, i slysela od lekaru, ze ten, kdo je zvykly mit opravdu silnou menstruaci, ma pak vice „v pohode“ porod, zvlada bolesti, protoze jsou pry silnym menstruacnim bolestem podobne, atd.

Jsem prvorodicka, tak me to jen zajima. Podelte se. A krasny den :srdce:

Tak to jsem nikdy neslyšela. Ale porody jsem měla v pohodě. Ano dvě tři hodiny nebyly úplně procházka růžovým sadem, ale nic co by nešlo vydržet. K menstruačním bolestem bych to ale neprirovnavala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4744
31.8.21 13:29

Pod silnou menstruací si představím, že člověk hodně a třeba dlouho krvácí a ne že ho to silně bolí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
31.8.21 13:31

Tak já u prvního Jakš tak, příjemný to nebylo, ale dalo se to vydržet. Měla jsem kontrakce do břicha. U druhého, no, bylo to úplně jiný..křížové bolesti a to jsem teda trpěla. No každopádně žiju, i když jsem měla v tu chvíli pochybnosti :mrgreen: takže lepší na to nemyslet. Ven to jít musí.. :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
31.8.21 13:33

To jsem nikdy neslyšela. :think: Já bych to teda k menstruační bolesti nepřirovnala. Měla jsem křížové bolesti prvních pár hodin a až po píchnutí vody mo šly bolesti do celého břicha. No, spíš do celého těla, abych tak řekla. Byla jsem dost mimo. Zpětně mi to tak hrozné vůbec nepřipadá. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
31.8.21 13:34

To jsem v životě neslyšela. Já na silnou ani bolestivou menstruaci nikdy netrpěla a porody jsem měla v pohodě. Spíš, než jako menstruační bolesti, mi to zprvu vždy přišlo jako když na tebe jde megaprůjem :mrgreen: A později už se to k tomu už vůbec nedá přirovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24578
31.8.21 13:39

Ja teda na silnou ms netrpim a porody v pohodě, než mi pichli vodu, tak sem skoro ani nevěděla že rodím, jenom slabé bolesti, takové pnutí, jak byla pryč voda, tak už to šlo rychle, ten konec bolí vždy a nedá se to k ničemu přirovnat, tak intenzivní bolest zazijes fakt jen u toho porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10088
31.8.21 13:40

Já na bolestivou MS trpím a ani první kontrakce bych k nim přirovnala. Co přišlo pak, nelze přirovnat už k ničemu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
31.8.21 13:52

Haha dekuju za reakce :D kazdopadne ano, silna menstruace v mem pripade byla i hodne silne krvaceni, ktere trvalo dlouho, padaly ze me kusy a provazely to silne bolesti. Omdlivala jsem, bolesti do krize, bricha, nohou a zabraly az dva auliny na predpis. Resilo se to u vsech lekaru, nikdy mi nejak nic nezabralo, az tehotenstvi :D :potlesk: kazdopadne tímto me lekari utesovali, tak nevim. Proto se jen ptam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2829
31.8.21 14:02

Verit tomu, je to nejlepsi, co muzes udelat :)…ja bych to prirovnala klidne k menstruacnim bolestem, ktere se stupnuji a pak se to zmeni v neco :-) ja se na porod tesila, takova bolest na nadavky byla asi 2 hodky a cely porod pro me byl krasny zazitek…preji ti, at to mas stejne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
31.8.21 14:08

Taky mi začátek přišel jako když na tebe jde průjem. MS mi to nepřipomínalo ani u jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
31.8.21 14:14

No to je ale blbost. Silná ms, bolesti ze lezu po zdi, mam to tak kvůli nemoci a prvni porod trval skoro 40hodin pekelný křížových bolestí a druhy porod po 24hodinach opět křížových bolestí skončil akutní sekci. Zas nemůžeš věřit každé blbosti co slyšíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
31.8.21 14:16

Taky jsem o tom nikdy neslysela. Mivala jsem extremne silnou MS, ale v tom smyslu, ze teklo faaakt ultra hodne krve, bolestiva byvala snesitelne. Prvni porod vyvolavany, 41 hodin, nekolik davek oxytocinu, bolesti silne, nesrovnatelne s MS bolestmi, ale snesitelne. Druhy porod nevyvolavany, 9 hodin, bolesti mnohem silnejsi. Treti vyvolavany, 7,5 hodin, bolesti priserne, posledni 2 hodiny jsem ani nemohla mluvit. Ctvrty nevyvolavany, 4 a ctvrt hodiny, bolesti stejne jako u tretiho, ale trvaly mnohem kratsi dobu, takze to slo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
31.8.21 14:20

Vyloženě porodní bolesti jsem neměla, po pár hodinách kontrakcí jsem šla na císaře, ale i tak bych nikdy netvrdila, že se kontrakce podobaj silnějšim křečím při ms, to možná tak ze začátku, ale pak už to ku*va bolí a to nemá s menstruaci nic podobnýho :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
31.8.21 14:22
@A-dé-la píše:
Haha dekuju za reakce :D kazdopadne ano, silna menstruace v mem pripade byla i hodne silne krvaceni, ktere trvalo dlouho, padaly ze me kusy a provazely to silne bolesti. Omdlivala jsem, bolesti do krize, bricha, nohou a zabraly az dva auliny na predpis. Resilo se to u vsech lekaru, nikdy mi nejak nic nezabralo, az tehotenstvi :D :potlesk: kazdopadne tímto me lekari utesovali, tak nevim. Proto se jen ptam :)

Lékaři to znaji tak z učebnice a tam jsou většinou zkušenosti bioeko matek co si porod užívaly, takže bych na to moc nespoléhala, ale dobrá zpráva je, že to dítě nějak ven musí a vždycky se to nějak zvládlo, tak je velká pravděpodobnost, že to zvládneš i ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat