Jaký byl váš první anální sex?

Anonymní
11.7.20 20:07

Jaký byl váš první anální sex?

Ahoj holky, mám na vás dotaz :oops: Vy co provozujete anální sex, napsaly byste mi, jaké to bylo pro vás poprvé? Jak to probíhalo, jak jste se připravovaly, jaké jste měli pocity před, během a po atd.? Co jste od toho čekaly, co vás třeba překvapilo atd.? V nejbližší době mě to také čeká :mrgreen: :mrgreen: Jestli mohu poprosit, pouze osobní zkušenosti. Z Googlu mám načteno dost, ale zajímají mě osobní zkušenosti a názory, ne obecné poučky. Taktéž vy, co anální sex neprovozujete nebo vám přijde nechutný, nepište. Moc děkuji.
Samozřejmě možno anonymně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.7.20 20:20

První teda nic moc, docela nečekaně v noci v parku s kamarádem :mrgreen: :lol:
teď po letech ho občas už i vyhledávám.. 8) :oops:
ale samozřejmě k análu patří hygiena, zkušený a citlivý partner a ty uvolněná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.20 20:35

Z pohledu chlapa: Je to skvělý, ale musí se to umět. Fakt nejlepší a nejvíc zajímavý je to,,na misionáře,, když žena přitáhne nožky k tělu a ten zadeček se krásně,,rozevře,, a pak se dá i hezky dráždit jeskyňka. Samozřejmostí je hygiena, důvěra a kvalitní lubrikační gel :pankac: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
18680
11.7.20 20:40
@Anonymní píše:
První teda nic moc, docela nečekaně v noci v parku s kamarádem :mrgreen: :lol:
teď po letech ho občas už i vyhledávám.. 8) :oops:
ale samozřejmě k análu patří hygiena, zkušený a citlivý partner a ty uvolněná ;)
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 20:42

Čekala jsem bolest, ale nakonec to tak hrozné nebylo.. Stačí pořádně promazat :mrgreen: a nejvíc mě překvapilo, že jedině u análního sexu mám mokrý orgasmus :oops: takže fakt super věc, zařazujeme ho aspoň jednou za čas.. Po porodech už to není jako dřív (hemoroidy :cert:) tak už se necejtim tolik jako dřív a musím se na to víc psychicky připravovat :lol: ale vždy to stojí za to.. Pořídili jsme i anální kolík, ten je nejlepší na přípravu, začneš si nejdřív s ním a pak šup naskočí chlap :mrgreen: důležitá je samozřejmě hygiena před i po a rozhodně nestridat anální a vaginální hned po sobě bez umytí.. Ale to je asi jasný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.20 21:16
@Anonymní píše: Čekala jsem bolest, ale nakonec to tak hrozné nebylo.. Stačí pořádně promazat :mrgreen: a nejvíc mě překvapilo, že jedině u análního sexu mám mokrý orgasmus :oops: takže fakt super věc, zařazujeme ho aspoň jednou za čas.. Po porodech už to není jako dřív (hemoroidy :cert:) tak už se necejtim tolik jako dřív a musím se na to víc psychicky připravovat :lol: ale vždy to stojí za to.. Pořídili jsme i anální kolík, ten je nejlepší na přípravu, začneš si nejdřív s ním a pak šup naskočí chlap :mrgreen: důležitá je samozřejmě hygiena před i po a rozhodně nestridat anální a vaginální hned po sobě bez umytí.. Ale to je asi jasný :palec:

Takže anál provozuješ i s hemoroidy? A jaké to je? Já mám v konečníku chronickou fisuru (trhlinu), tak mám taky trochu strach… S pomůckou ji cítím ze začátku, než se to roztáhne, pak už super… s penisem uvidíme, zatím jsem to nikdy nezkoušela :oops:

AUTORKA

• Nahlásit
  • Citovat
1299
11.7.20 22:01
@Anonymní píše:
Takže anál provozuješ i s hemoroidy? A jaké to je? Já mám v konečníku chronickou fisuru (trhlinu), tak mám taky trochu strach… S pomůckou ji cítím ze začátku, než se to roztáhne, pak už super… s penisem uvidíme, zatím jsem to nikdy nezkoušela :oops:AUTORKA

promiň, ale s nějakou chronickou trhlinou bych se análu vyhnula obloukem.. :think: ;)
Myslím, že něco takového už je nepříjemné samo o sobě a špatně se to hojí, tak proč si to chceš celé komplikovat? Anál by měli praktikovat jen zdraví jedinci, už tak k tomu není určen ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 03:43

S chronickou fissurou bych to urcite nepraktikovala..
Ja anal praktikovala cca 10 let celkem pravidelne, mela jsem to rada, zadne nasledky to na me nenechalo.
Az jednou jsem mela zacpu a udelala se mi taky trhlinka, trvalo rok nez se zahojila.. Po tu dobu jsem se analu vyhybala, pote taky nejakou dobu hlavne ze strachu, ze si tu trhlinku tim poskodim a budu tu bolest zazivat znovu.
Pak jsme to dvakrat s manzelem opatrne zkusili, nic se mi nestalo, ale pak zase pri tuzsi stolici to prasklo, takze jsem si s tim dala utrum. Nestoji to za to..
S hemeroidy bych to taky nedelala. Tak oblast tam musi byt naprosto zdrava, aby se ti ta kuze nejak neposkodila. Hemeroidy ti mohou prasknout, dostanes tam zanet apod..
Nestoji to za to.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama