Jaký byli vaše vajíčka při odběru ivf?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 15:24
Jaký byli vaše vajíčka při odběru ivf

Dobrý den, dnes jsem podstoupila odběr vajíček. Ve čtvrtek mě čeká transfer, ale dnes mi volali z laborky a říkali že jsou vajíčka tužší. Máte někdo stimto zkušenosti co to může znamenat? Měl někdo tento problém. Děkuji

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 04.05.19 15:38

Vůbec ne, takhle kvalitu nepopisovali. Prostě řekli, kolik jich mám jedničkové kvality, kolik dvojkové… jako ve škole. Zavolej tam a přeptej se. Nebo oni ti stejně zítra budou volat sami, ne? Mně volali každý den, jak se to vyvíjí. Napiš si tu otázku na papír, já byla z toho telefonu pokaždý tak vystreslá, že jsem si na žádné dotazy honem nevzpomněla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 15:42

@Čičorečka mě řekli pouze že že 13 folikuli se podařilo mít 3 zralé vajíčka ale že jsou tužší a že tomuze znamenat, že se ne uchytí. Až bohužel v pondělí, zítra je neděle a nepracuji. To vám Teda povím dost mě to vystresovalo a čekání do pondělí mě zabíjí : :) :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 16:05

Ve 24
Letech kvalita vyborna same 1 kvalita a ve 32 letech same 2 a 3 kvalita z obou 2 deti.

Uživatel je onlineSl.Kockova
Kecalka 342 příspěvků 04.05.19 16:10

Pokud mají tužší obal doporučí asistovany hatching ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 16:18

@Sl.Kockova bohužel o tomto slyším poprvé. Ale zeptám se děkuji :)

Pandulka
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 2 inzeráty 04.05.19 16:30

Napadá mě taky jen, že mysleli, že vajíčko, má tužší obal (lze najít pod zona pellucida)

Asistovaný hatching
Tato metoda se pokouší usnadnit vzrostlému embryu vyklubání z obalu vajíčka (Hatching). Obal vajíčka (zona pellucida) se naruší laserovým paprskem, mechanicky nebo chemicky.

Její použití je vhodné hlavně tam, kde obal vajíčka je příliš silný nebo příliš rigidní (rozpoznatelné je to pomocí takzvané polarizační mikroskopie a normálním optickým mikroskopem). Především s přibývajícím věkem ženy jsou obaly vajíček silnější a rigidnější, rovněž tak po zmražení a při rozmražení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 16:33
@Pandulka píše:
Napadá mě taky jen, že mysleli, že vajíčko, má tužší obal (lze najít pod zona pellucida)

Asistovaný hatching
Tato metoda se pokouší usnadnit vzrostlému embryu vyklubání z obalu vajíčka (Hatching). Obal vajíčka (zona pellucida) se naruší laserovým paprskem, mechanicky nebo chemicky.

Její použití je vhodné hlavně tam, kde obal vajíčka je příliš silný nebo příliš rigidní (rozpoznatelné je to pomocí takzvané polarizační mikroskopie a normálním optickým mikroskopem). Především s přibývajícím věkem ženy jsou obaly vajíček silnější a rigidnější, rovněž tak po zmražení a při rozmražení.

Ano přesně jak píšete, nejsem si Teda jistá zda to tedy vůbec půjde. O věk u mě mco nejde je mi 23 let a tohle byla pro nás ta poslední možnost, proto jsem z toho dost špatná a bojím se.

Suzie100
Nováček 2 příspěvky 06.05.19 20:39
Drzim palce

Jsi mlada, ja vim ze to je o nervech (zrovna jsem po ET a cekam…), ale uz ted ti zavidim ze mas cas. To bzdevdobry!

jezz1e
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 06.05.19 20:44

@Suzie100 Sice to tak beru taky, ale co vím, mladé holky bojující s plodností tuhle hlášku bytostně nesnášejí, tak opatrně ;-)

Jurášek2012
Povídálka 16 příspěvků 06.05.19 21:27
@jezz1e píše:
@Suzie100 Sice to tak beru taky, ale co vím, mladé holky bojující s plodností tuhle hlášku bytostně nesnášejí, tak opatrně ;-)
@Suzie100 píše:
Jsi mlada, ja vim ze to je o nervech (zrovna jsem po ET a cekam…), ale uz ted ti zavidim ze mas cas. To bzdevdobry!

Dnes mi volali a embrya se vyvyji velmi dobře :) tak super.
Mě to vuebc nevadí, jen bohužel toto je můj poslední pokus. Pak mi bude odebrán poslední vaječník:) proto se na to tak spěchá :)

jezz1e
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 07.05.19 10:15

@Jurášek2012 Ať se krásně vyvíjí a je mezi nimi to pravé! :kytka:

Váš příspěvek
Reklama