Jaký CAR v Praze? Nechci rovnou ivf, chci vyšetření

Anonymní
15.2.20 12:44

Jaký CAR v Praze?? Nechci rovnou ivf, chci vyšetření

Ahoj,
Chci změnit CAR, byla jsem v iscare, ale když mi od stolu reknou, že ivf, i když mi testy delali před 10 lety a mezi tím se změnila situace, jelikož dokážu otěhotnět, ale následně potratím. Přístup lékaře mě odradil, přece když netuší, jakou mám hladinu hormonů atd… prostě rovnou ždímat prachy :(
Chci normální vyšetření, zjistit, proč potracím a pak slyšet možnosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.2.20 13:23

Všude z tebe budou ždímat peníze a každá ti tady napíše jinej CAR. Za mě Podolí, ani nebyla tak dlouhá čekací lhůta a udělali mi veškerá vyšetření a zařídili mi rovnou porodnici a když chceš tak tam chodíš potom celé těhotenství na kontrolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 13:30

Ahoj, taky jsem odesla z ISCARE. Jsem v Prague Fertility Centre a zatim jsem velice spokojena. Na prvni konzultaci nam udelali veskere odbery i stery. Vysledky krom genetiky byly do druheho dne. Vybrala jsem si je hlavne kvuli vyborne embryologicke laboratori. Nase kroky tedy jit smeruji k IVF, ale nikdo nas do niceho netlaci. Mame i svou koordinatorku a nemam pocit, ze bych nekdy nekoho obtezovala nebo zdrzovala - pravy opak jsem citila v ISCARE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj,
Chci změnit CAR, byla jsem v iscare, ale když mi od stolu reknou, že ivf, i když mi testy delali před 10 lety a mezi tím se změnila situace, jelikož dokážu otěhotnět, ale následně potratím. Přístup lékaře mě odradil, přece když netuší, jakou mám hladinu hormonů atd… prostě rovnou ždímat prachy :(
Chci normální vyšetření, zjistit, proč potracím a pak slyšet možnosti. Děkuji

Ja jsem byla tedy v Iscare moc spokojena, ale než odejdes, nech si v ramci Iscare udelat reprodukční imunologii od MUDr. Maličkové, je ta nejlepší a potraty s imunitou dost často souvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
40943
15.2.20 14:14
@Anonymní píše:
Ahoj,
Chci normální vyšetření, zjistit, proč potracím a pak slyšet možnosti. Děkuji

Ahoj, mám za sebou 5 potratů a jezdila jsem na imunologii do Iscare k dr Malíčkové. Ivf jsem podstoupila jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 14:20

Já bych zkusila soukromou kliniku Meda na Bulovce. Mě tam dobre pomohli a otěhotněla jsem prirozene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 15:52
@Anonymní píše:
Ja jsem byla tedy v Iscare moc spokojena, ale než odejdes, nech si v ramci Iscare udelat reprodukční imunologii od MUDr. Maličkové, je ta nejlepší a potraty s imunitou dost často souvisí.

Lékař mě minule příště řekl, že ivf a nazdar. Předpokládám, že si nemůžu jen tak k lekarce dojít :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 15:57
@Ginuš píše:
Ahoj, mám za sebou 5 potratů a jezdila jsem na imunologii do Iscare k dr Malíčkové. Ivf jsem podstoupila jinde.

On mi řekl, že to bude genetika, ale že to je věkem, je mi 39.
Děti už mám. Tajně jsem doufala, že mě tam pošle, nebo aspoň vezme krev. Jeho diagnoza pohledem přes stůl mě překvapila.

• Nahlásit
  • Citovat
40943
15.2.20 17:57
@Anonymní píše:
On mi řekl, že to bude genetika, ale že to je věkem, je mi 39.
Děti už mám. Tajně jsem doufala, že mě tam pošle, nebo aspoň vezme krev. Jeho diagnoza pohledem přes stůl mě překvapila.

Je mi taky 39, potrácela jsem od 30 a imunologie se vyvíjí. U mě čím víc potratů, tím silnější protilátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
15.2.20 19:29

Ja muzu doporucit Gennet na Praze 7 :D udelali mi komplet testy a testy na imunologii, kde prisli na to, ze mam zvysene nk bunky(ktere zpusobuji, ze telo napadne embryo a zabije ho). Nejdriv nasadili lecbu a az po roce jsem sla na ivf. Zatim prvni ivf teda bez vysledku, ale to se pri tomhle bohuze stava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 21:34
@Ginuš píše:
Je mi taky 39, potrácela jsem od 30 a imunologie se vyvíjí. U mě čím víc potratů, tím silnější protilátky.

Myslíš, že lze se objednat přímo k ní? Když mám v iscare kartu? Doktor byl opravdu k…

• Nahlásit
  • Citovat
40943
15.2.20 22:16
@Anonymní píše:
Myslíš, že lze se objednat přímo k ní? Když mám v iscare kartu? Doktor byl opravdu k…

zkus to, fakt nevim. Já se k ní objednávala před rokem a něco, nechtěla ani doporučení, někde jsem četla, že teď ho chce, ale to fakt nevim. U mě léčba zabrala. Jsem ve 35tt. Nenechala bych se odradit jednim k…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
15.2.20 22:24
@Anonymní píše:
Myslíš, že lze se objednat přímo k ní? Když mám v iscare kartu? Doktor byl opravdu k…

Malickova ordinuje i v Gennetu 1× tydne. Ja k ni chodim. Presla jsem k ni od Novaka.

Ale je na ni cekacka, protozese rozkriklo, ze je super :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40943
15.2.20 22:27

@peta1003 :lol: :lol: :lol: jojo je opravdu skvělá, mě k ní cesta trvá 2 hodiny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
15.2.20 22:36

@Ginuš tak to nezavidim :) me hodinu a ctvrt od ty doby co jsme se prestehovali z Prahy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama