Jaký cestovní kufr na dvoutýdenní tábor?

5464
6.5.16 12:03

Jaký cestovní kufr na dvoutýdenní tábor?

Ahoj lidi, blíží se letní prázdniny a s ním spojený tábor mých ratolestí. A milé děti se shodly na tom, že letos nechtějí cestovní tašky, ale kufr, protože je přehlednější a má kolečka :lol:. Samozřejmě s tou přehledností mají pravdu, takže kufry koupím. Ale tápu. Absolutně nemám tušení, jak má být kufr velký, aby se jim tam vešlo všechno, co potřebují, na druhou stranu, aby zase nebyl zbytečně moc obrovský :think: :lol:.
Máte nějaké zkušenosti, s velikostí, případně i jakou značku? Já doteď měla jen samé tašky, takže s výběrem kufru dost tápu :think:
Předem moc děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5023
6.5.16 12:08

Holky potřebuji obrovský kufry a klukům stačí menší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
6.5.16 12:12
@vertunka píše:
Holky potřebuji obrovský kufry a klukům stačí menší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: Jj, a to kluci ještě donesou zpátky půlku prádla úplně nepoužitého… :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25478
6.5.16 12:13

Máme střední z kiku a byla jsem schopná se do něj sbalit na týden se synem a taťka sám zvládá 14 dní v pohodě. Takže vzala bych ten. A osobně na tyto akce nějaký levnější ať tě nemrzí případné zničení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25478
6.5.16 12:14
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1814
6.5.16 12:38

@tterka Nejhorší situace je s botama. Mají zpravidla jedny na sobě, jedny náhradní a gumáky. Ty zaberou suveréně nejvíc místa. Taky je dost rozdíl, jestli je tvým dětem 7 nebo třeba 14 let. Je rozdíl, jestli mají v kufru 2 mikinky o velikosti 122 nebo 170. Taky je důležité, jestli budou mít v kufru i spacák a karimatku, nebo jestli spí v chatkách. POkud jsou dítka starší, přibal jim trochu pracího prášku, můžou si při nejhorším něco přemáchnout, ale z vlastní zkušenosti vím, že klukům stačí na 14 denní tábor tři trička a jedny kraťasy, zbytek přivezou zpravidla zmuchlanej, zamokřenej a zatuchlej jak tam k tomu naházeli plavky a propocený fusekle, ale nenošenej. Takže závěr - kufr střední velikosti by měl bohatě stačit. KOnkrétní typ neporadím, kluci jsou spíš batohoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
6.5.16 14:07

Ahoj, ne

Příspěvek upraven 01.07.17 v 23:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
6.5.16 14:08

Omlouvam se za chyby, jsem na telefonu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
6.5.16 16:27
@vertunka píše:
Holky potřebuji obrovský kufry a klukům stačí menší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
To máš pravdu, synovi stačí 2, maximálně 3 trička, 1 tepláky, 1 mikina…
Dcera by nejraději na každý den čisté oblečení :zed: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
6.5.16 16:29

Nejhorší jsou boty, to je děs a běs, kluk má nohu jako slon, takže holiny, náhradní tenisky a sandále nebo pantofle zaberou polovinu místa :zed:. Velikost oblečení - 146 dcera, 152 kluk.
Asi vezmu tedy nějaký střední, levnější, ať mě to potom nemrzí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
7.6.16 09:47

Přidávám se, řeším obdobnou záležitot. Dnes jsem se ráno ocitla v obchodě a narazila na tento https://www.domibags.cz/…-l-7731-red/
Zvažuji koupi - potřebuji vybavit dítko na školu v přírodě a navíc jezdíme i na tábory. Je to v podstatě taška na kolečkách při položení část pevná a ta sklopná je z měkkého matroše, tj poddajná např. na uložení textilních věcí (dolů pak boty atd.), objem 82 litrů je tak akorát baj oko:-) P. prodavačka byla moc milá a doporučovala i zvážení většího (neb dítko brzo doroste). Pak jsem ještě četla recenze na zavazadla a hodně se mluvilo o zapuštěných kolečkách (kvůli možnosti uražení) + jejich materiál - tj. ideálně prý jako na bruslích - nemáte ještě někdo nějaký tip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat