Jaký cvičební stroj domů na spalování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 04.08.19 08:37
Jaký cvičební stroj domů na spalování?

Dobrý den, touto cestou bych potřebovala radu/y, co pořídit domů, abych podpořila hubnutí. Už mám dole lehce přes 10kg a dalších minimálně 10kg před sebou, ale vzhledem k tomu, že mi nikdo dítě nepohlídá a během jeho spánku doháním to, co jsem nestihla, tak mám čas cvičit ve 4h ráno a nebo po 22h večer. Tohle bych i dala. Jinak se snažím chodit s kočárem, ale cítím, že mi to nestačí. Koupila jsem si zatím jen podložku na jogu, ale to je spíše na zpevnění. Hledám něco, co by mělo ten efekt spalování, ale nevím jestli má smysl rotoped nebo běžecký pás nebo něco úplně jiného. Děkuji za rady.

Reakce:
Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 04.08.19 09:09

Záleží, co tě bude bavit víc a neskončí to jako věšák na oblečení. Chůze a běh lze podle mě efektivněji regulovat v rámci aerobního pásma, při domácím použití laikem. Ale je potřeba mít opravdu vhodnou obuv. Přeji hodně štěstí s dalším hubnutím. :palec:

hanabenešová
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 04.08.19 11:18

@Tiffany1 Děkuji, jen škoda, že se nenašel ještě někdo kdo by poradil. No asi mají všichni čas na fitko. Což je asi účinější, ale pro mě nedostupné. Takže seženu asi rotoped, co jiného. Koukala jsem se po vibrační plošině, ale ty levné nevím, jestli jsou účinné. :-(

Adinka_2012
Závislačka 2611 příspěvků 04.08.19 11:32

Za sebe doporucuji pouho pouhe svihadlo za par korun-10 min svizne skakat snozmo,30-35 min. posilovat,10 min svihadlo…Telo se viditelne zpevnuje.Pak teda beh…Ja bych si drahy posilovaci stroj domu neporizovala, kdyz nevim, jestli me to bude bavit. Pripadne si najit na youtube cvicebni program.Je jich hodne.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9931 příspěvků 04.08.19 12:10

Behanim spalis nejvic. Ja nejvic ocenim v zime bezecky pas. A co behat s kocarem??
Ale jak se pise vys, porid si dobre boty, prece jen muzou dost trpet klouby, z toho duvodu bych nesla do svihadla. Mam za sebou par let zavodniho volejbalu a ty doskoky nejsou pro klouby nic moc…

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 04.08.19 13:01

@Lenka_Hal :palec: Souhlasim. A jestli je tam nadvaha, tak už vůbec ne. :palec:

carsa
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 04.08.19 13:06

Já to teda nedělám kvůli hubnutí, ale protože dělám triatlony (takže běh a kolo). Na běžeckém pásu bych nudou nevydržela, to jsem si párkrát vyzkoušela a fakt ne). Ale na zimu mám cyklistický trenažer a ten využívám denně. Líbí se mi, že tam můžu večer, až jdou děti spát, před sebe na stolek si dám notebook a koukám na nějaký film a šlapu. Klouby jsou u kola naprosto v pohodě.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 04.08.19 13:06

Pokud nemáš dostatek spánku, tak je všechno špatně.

Adrasteia
Závislačka 3144 příspěvků 04.08.19 13:09

Já řešila to samé a nakonec jsem šla do běžeckého pásu a nelituji. Je to dostupný trénink, nikam nemusíš, šetříš čas, nikdo mi nemusí hlídat děti, můžu si vzpomenout v šest ráno nebo o půlnoci.

Váš příspěvek
Reklama