jaký dámský el. strojek na holení-prosím, poraďte

7094
29.1.07 13:24

jaký dámský el. strojek na holení-prosím, poraďte

Ahoj,
moc prosím o radu a zkušenosti, jak jste spokojené s kterými elektrickými holícími strojky? Já měla Braun s vytrhávacím i holícím nástavcem, vydržel 4 roky a včera dojel úplně :evil: Ten vytrhávací tedy ještě trochu funguje, ale hodně skřípe kůži. Ráda bych si pořídila nový a kvalitní, poraďte, prosím, s jakým jste spokojené?
Děkuju moc Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

682
29.1.07 14:34

Ahojky já mám Pfilips ( či jak se to píše) kombinace epi a depi. cca 6 let a funguje dobře. Manžel ma Braun a je nesmrtelný, musela jsi mít smůlu ,že ti dosloužil tak brzy. Já na Braun nenechám dopustit. co máme od nich je super. Osobně bych spíše šla zpět do Brauna.

pa Lime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
29.1.07 14:46

ségra má brown silk-epil (i s holicí hlavicí), funguje dobře… mě tedy nevyhovoval, hodně mi zarůstají chloupky, ale to nebude depilátorem…
já musím trhat voskem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
29.1.07 17:57

Měla jsem právě taky silk-epil a je fakt, že chloupky zarůstají hodně. Ale myslela jsem, že vydrží déle, navíc tu holící hlavu, která odešla, jsem používala minimálně :twisted: Takže spíš přemýšlím nad Philipsem nebo Panasonicem - nemáte někdo? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3353
29.1.07 20:48

Tak ja Ti muzu nabidnout jedine Braun silk epil comfort (ruzovy) - nemuzu ho (ani zadny jiny skubaci) pouzivat kvuli precitlivele pokozce, takze mi lezi ve skrini zbytecne… Pouzity je jen parkrat, klidne ho dam za symbolickou cenu.
Fotku pripadne poslu mailem… Nema ale zadny dalsi nastavec, treba na podpazi nebo tak neco…
Jajulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
29.1.07 20:59

Ahojky , takže po Philipsu mi chloupky nezarůstají, ale nevím jestli to není individuální záležitost. Jinak se jmenuje Philips beauty Santinelle sensitive 2 in 1.

pa Lime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.1.07 21:05

Holky,
taky nabizim temer nepouzity BRAUN silkepil eversoft i s nastavcem na holeni

Z roku 2003, PC 3000 ted zdarma, akoraz za naklady na postovny

mne zarustali chloupky tak ze mi zustali nehezke jizvy na nohou :-(
Ale toi je mou pokozkou

TAkze kdo mate zajem, poslu

Je takovej sivofialovy ma 42 pinzet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
30.1.07 13:12

Ahoj holky,
děkuju moc za rady i nabídky. :)
Pořád váhám, ten vytrhávací nástavec od Brauna jsem poslední dobou téměř nepoužívala, udělaly se mi na tříslech úplné boule z těch zarostlých chloupků :oops: a nejde mi s tím nějak nic udělat :evil: A na nohách mám taky jizvičky :? Uvažuji proto nad Philipsem, ale mám strach, aby to nebylo to samé. Každopádně děkuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
1.2.07 13:02

Tak já mám Philips a taky mi zarůstají chloupky úplně hrozně. Vůbec nevím, co s tím. Prý má pomáhat masáž nohou kartáčem z lufy, ale mně to teda nepomohlo. Jinak jsem ale s tím strojkem spokojená, funguje mi už skoro deset let. Nathina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
1.2.07 14:44

Holky
tak jste mě nepotěšily.Nikdy jsem se neholila žádným el.strojkem pouze žiletkou.Už nějaký ten pátek uvažuji o koupi el.strojku,ale skoro všechny píšete,že vám potom zarůstají ty chloupky.Tak ted vážně nevím jestli do toho jít. :roll:

Andynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
24.11.08 21:56

Ahojte holky,
znovu otvírám tuto diskuzi a prosím o radu. Můj taťka chce koupit mamce k vánocům holící strojek.
Já měla Braun s oběma hlavicemi, ale ještě v záruce se mi pokazila planžetová hlavice, poprvé mi to opravili, ale když se to samé udělalo po dalších 3 měsících, řekli mi, že si to musím zaplatit sama, prý strojek špatně používám 8O
Tehdy jsem měla strašlivou zlost, chtěla jsem se jim jet ukázat, jsem prostě chlupatice, asi ještě strojky na takové tělo nevymysleli :oops:
Stejně mi po vytrhávámí zarůstaly chloupky a dělali se mi pupínky, tak se holím normální žiletkou, je to stejně nejrychlejší a nejúčinější.

Ale v tříslech jsem pro změnu nesnesla mokré holení ručním strojkem, dělaly se mi šílené boláky. Tak jsem si pořídila Philipps Moi, je planžetový, s ním jsem docela spokojená, jen by podle mě potřeboval „generálku“ asi vyměnit planžety.

Ale k tomu , co by mě zajímalo, jaké momentálně vám strojky vyhovují. A nemáte někdo náhodou strojek s frézkami??? Myslím, že jsem je viděla jen u Remingtonu, a pokud to někdo máte, tak jaké máte zkušenosti.

Díky Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3963
5.4.09 11:53

Proti zarůstání chloupků po vytrhávání mi pomáhalo se cca 1× až 2× umýt peelingovým sprchovým gelem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama