Jaký dámský holící strojek místo Braun Lady Style?

Anonymní
8.5.20 12:39

Jaký dámský holící strojek místo Braun Lady Style?

Prosím o doporučení a výběr dámského holícího strojku na místo Braun Lady Style 5560 . Mám už asi tento třetí (3) strojek v průběhu 3 let a vždy se mi již nechce nabíjet a nebo je špatná baterie. Jsem s tímto typem spokojena, ale odrazuje mě rok co rok kupovat nový.

Ráda bych investovala do něčeho, co dlouhodobě vydrží, do zásuvky - ne na baterii.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6808
8.5.20 13:06
@Anonymní píše:
Mám už asi tento třetí (3) strojek v průběhu 3 let a vždy se mi již nechce nabíjet a nebo je špatná baterie. Jsem s tímto typem spokojena, ale odrazuje mě rok co rok kupovat nový.

A proč jej prostě jenom v záruce nereklamuješ? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
9.5.20 09:52
@jege píše:
A proč jej prostě jenom v záruce nereklamuješ? :think:

Bývá problém s uznáním, navíc na baterii není záruka 2 roky, na holící hlavu taky ne. Taky mě to štve, skoro zvazuju jestli si neporidit strojek pro chlapy, muz ma svuj strojek v suprove kondici uz buh vi jak dlouho a jak furt akorat resim novy. Nechapu co je za problem vyrobit normalni zensky strojek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6808
9.5.20 10:22
@Nimie píše:
Bývá problém s uznáním, navíc na baterii není záruka 2 roky, na holící hlavu taky ne. Taky mě to štve, skoro zvazuju jestli si neporidit strojek pro chlapy, muz ma svuj strojek v suprove kondici uz buh vi jak dlouho a jak furt akorat resim novy. Nechapu co je za problem vyrobit normalni zensky strojek.

Na baterii je záruka také 2 roky a kdo tvrdí opak, tak lže. Kratší záruka je na její výdrž, většinou 6 měsíců, takže pokud již tolik nevydrží, tak se to reklamovat nedá, ale když se přestane nabíjet nebo začne nějak jinak blbnout, tak se to reklamovat dá. Holící hlava to samé, pokud je tam napsáno měnit 1× ročně a po roce to máš prošoupané do dírek, tak to samozřejmě reklamovat nemůžeš, ale když je mřížka OK a hlava přestane fungovat, tak to reklamovat normálně můžeš.

Pokud budeš chtít zkusit pánský strojek, doporučují Panasonic, se žádnou jinou značkou jsem nebyl tak spokojen, používám sporadicky přes 5 let a mřížku i nože jsem ještě neměnil, to samé akumulátor. Veškeré věci na stříhání a holení již kupují jenom Panasonic a náramná spokojenost. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
9.5.20 10:31
@jege píše:
Na baterii je záruka také 2 roky a kdo tvrdí opak, tak lže. Kratší záruka je na její výdrž, většinou 6 měsíců, takže pokud již tolik nevydrží, tak se to reklamovat nedá, ale když se přestane nabíjet nebo začne nějak jinak blbnout, tak se to reklamovat dá. Holící hlava to samé, pokud je tam napsáno měnit 1× ročně a po roce to máš prošoupané do dírek, tak to samozřejmě reklamovat nemůžeš, ale když je mřížka OK a hlava přestane fungovat, tak to reklamovat normálně můžeš.

No ale to je přesně ono, když se nechce nabíjet tak dobrý, ale výsledek té baterie je většinou akorát v tom že ho nabiješ a ona je už ale v takovém stavu, že buď nevydrží ani jedno holení nebo (mnohem častější problém třeba u mých) že už ani nezvládne dát dostatek šťávy na to aby to holilo pořádně. A to je prostě problém vyreklamovat, protože to je „výdrž baterie“ :nevim:

Co se týče hlavy, tak ta by se měla měnit správně 1 - 2× ročně dle míry používání. U dámských strojků hlava měnit prakticky nejde a na reklamaci to taky není, protože to že je tupější než by měla být je způsobeno „běžným opotřebením“ a to že výrobek neumožňuje hlavu vyměnit není důvodem k reklamaci.

@jege píše:
Pokud budeš chtít zkusit pánský strojek, doporučují Panasonic, se žádnou jinou značkou jsem nebyl tak spokojen, používám sporadicky přes 5 let a mřížku i nože jsem ještě neměnil, to samé akumulátor. Veškeré věci na stříhání a holení již kupují jenom Panasonic a náramná spokojenost. :palec:

Mě by spíš zajímalo jestli to některá zkoušela a jestli v tom není nějaký zádrhel, protože ty strojky mají jiné hlavice a těžko říct jestli budou vyhovovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
9.5.20 11:02

Tak hlavně tohle samé se dělá v různých variantách napájení, já mám obojetníka a funguju s ním už x let na drátě do zásuvky. Spíš budu brzo měnit, protože už občas neholí jak má, je to už opotřebované. Takže asi stačí příště pořídit variantu do zásuvky, pokud stačí jet nasucho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
9.5.20 11:22
@Akve píše:
Tak hlavně tohle samé se dělá v různých variantách napájení, já mám obojetníka a funguju s ním už x let na drátě do zásuvky. Spíš budu brzo měnit, protože už občas neholí jak má, je to už opotřebované. Takže asi stačí příště pořídit variantu do zásuvky, pokud stačí jet nasucho.

No, neboli vybrat něco na úkor pohodlí a funkčnosti jen protože nejsou schopni udělat normální strojek pro ženské :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
9.5.20 11:40

K tomu se nevyjadřuju, jen že tu varianta do zdi existuje. Já třeba holím/vytrhávám jen na sucho, takže mě to nijak neomezilo :) Ale jak píšu taky plánuju měnit za nový, jestli máte tip na něco pokročilejšího, co zvládne jemné chlupy na nohách i křoví různých délek, taky za něj budu ráda :kytka: Klidně i pánský, to mi je dost fuk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
9.5.20 11:48

Mám už 9 let Philips se zlatou planžetou a super. Baterie do něj dávám 2 tužkové, to není problém, dávám nabíjecí, takže provoz nevychází nijak draze.
Podobný je v tomto odkazu, ten můj už samozřejmě na netu nenajdu. On už se neprodává ani tento: https://www.philips.cz/…body-contour

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
9.5.20 12:30

Mě by pro začátek stačilo aby to mělo aspoň vyměňovací hlavici :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6808
9.5.20 12:37

A co vyzkoušet nějaký pánský v akci 30-60 dní, jak jsou často v reklamních kampaních typu: https://www.alza.cz/…yrobky-braun-–-60-dni-art16525.htm? layoutAutoChange=1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
9.5.20 12:59
@jege píše:
A co vyzkoušet nějaký pánský v akci 30-60 dní, jak jsou často v reklamních kampaních typu: https://www.alza.cz/…yrobky-braun-–-60-dni-art16525.htm? layoutAutoChange=1

Zajímavá nabídka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6808
9.5.20 13:59
@Nimie píše:
Zajímavá nabídka :palec:

Ale pozor, nevím jestli teď, v době koronavirové, nějaká taková nabídka platí. Výše uvedený odkaz je staršího data, takže možná již neplatí, zase výrobci a prodejci se teď budou snažit rozjet kšefty, tak se zas něco takového objeví.

Edit: Zase u dámských máš takové směšné ceny, že se nízké životnosti ani nedivím: https://www.alza.cz/…18860195.htm . Holící strojek za 300 - 600 Kč můžeš opravdu měnit každý rok, jenom náhradní žiletkové hlavice Gillette na mokré holení mě ročně stojí více. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
9.5.20 15:48
@jege píše:
Ale pozor, nevím jestli teď, v době koronavirové, nějaká taková nabídka platí. Výše uvedený odkaz je staršího data, takže možná již neplatí, zase výrobci a prodejci se teď budou snažit rozjet kšefty, tak se zas něco takového objeví.Edit: Zase u dámských máš takové směšné ceny, že se nízké životnosti ani nedivím: https://www.alza.cz/…18860195.htm . Holící strojek za 300 - 600 Kč můžeš opravdu měnit každý rok, jenom náhradní žiletkové hlavice Gillette na mokré holení mě ročně stojí více. :mrgreen:

To jo no, ale když mě z principu irituje pokaždé hledat něco dalšího, i kdyby náhradu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama