Jaký dáreček pro cca 20 dětí ve školce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123Soňa
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 06.03.18 11:30
Jaký dáreček pro cca 20 dětí ve školce?

Ahoj. Dcera začala chodit do školky. Bude mít narozeniny. Potřebovala bych vymyslet nějakou drobnost pro cca 20 dětí(od 2 do 4let). Ráda bych, aby to nebyla sladkost. Napadly mě např. magnetky, ale nevím…
Nenapadá vás něco??
 dík

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 261 příspěvků 06.03.18 11:34

A cenovy limit? :)

Limi123
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 06.03.18 11:35
@123Soňa píše:
Ahoj. Dcera začala chodit do školky. Bude mít narozeniny. Potřebovala bych vymyslet nějakou drobnost pro cca 20 dětí(od 2 do 4let). Ráda bych, aby to nebyla sladkost. Napadly mě např. magnetky, ale nevím…
Nenapadá vás něco??
dík

Fazolky do vany https://m.heureka.cz/hledat/?…

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 06.03.18 11:38

Co třeba omalovánky?

blumen
Hvězda diskuse 42334 příspěvků 06.03.18 11:43

@123Soňa a proc ne malou sladkost, to nekoho zabije :nevim:

Jinak treba nalepky?

Aries6
Generální žvanilka 21830 příspěvků 2 inzeráty 06.03.18 11:45

@123Soňa Magnetky, samolepky, bublifuky, hopíky. Pro holky něco do vlasů třeba.

jenny.fields
Generální žvanilka 24151 příspěvků 06.03.18 11:47

Proč dáreček? Jako místo dortu nebo sladkostí?
Osobně bych třeba udělala radši ovocnou mísu, pokud nechceš sladkosti.
Dárečky jsou krámy, kterých děti mají už tak dost.

Ale pokud na tom trváš, tak bych se mrkla do obchodů vše za 10, 15 kč, jestli u Vás takové máte.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 06.03.18 11:47

Magnetka je hezky nápad, jen ty hezké stoji aspoň dvacku. Omalovanky se mi taky líbí a v levných knihách by mohly byt za malo. Já jsem taková mírně skodoliba, takže ode mne z dětských oslav vždy detičky odcházeli domu s hopikama, sviticim slizem, nebo alespoň pistalkou. Do školky nic moc. Ale vymetala jsem hrabarny typu vše za 20,– a něco se vystouralo.

zrcadlo
Kelišová 6402 příspěvků 06.03.18 11:47

Z toho levného omalovánky nebo balónky, z dražších věcí (20-50,–Kč/ks) se přimlouvám za to, abys to koupila na podporu nějaké charity. Např. Světluška prodává přívěšky s vytahovacím metrem (moje děti tohle milují) za 37,–Kč ( tady ), nebo Život dětem má magnetky se zvířátkama za 30,–Kč ( tady ) nebo malá pravítka za 25,–Kč. Ony jsou maminky občas dost nevděčné a řeknou si „zase další krám“, tak ať je v tom alespoň pomoc, a třeba ten nápis na tom někoho inspiruje a taky pomůže.

vertunka
Závislačka 4160 příspěvků 06.03.18 11:49

Ja bych upekla maslove susenky s motivem zviratek a dala kazdymu par do celofanu a ovazala maslickou. Achjo ja uz chci aby sla starsi do skolky :mrgreen: :mrgreen:.

Vemas
Kelišová 5351 příspěvků 06.03.18 11:58

U syna se sledkosti nosit nesmi, deti to slavi ovocem. Bud bych koupila to ovoce nebo jak nekdo pise nejake drobnosti, kde pujde cast na dobrou vec.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 06.03.18 12:02

Ovoce je malo mejdan, taková denní věc. Ještě ušlo když mandarinka na svacu do školy měla namalovaný obličej.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 06.03.18 12:04

Nebo u Vietnamců reflexní přívěšek. Tech taky není nikdy dost.

Nadavilero
Závislačka 4175 příspěvků 06.03.18 12:07

A co se domluvit s učitelkou? Všude jsou různé zvyky, my teda nosili vždycky bonbony typu Lipo, jinak se nesmělo. Ale někde zase nosí dorty, ovoce, koláčky atd. To ovoce jsem viděla krásně napíchané na špejlích a bylo to místo svačinky (ale pozor na alergie dětí - to by měla vědět pí uč ).

Anna85
Kecalka 261 příspěvků 06.03.18 12:12

Ja jsem pekla pernicky se jmeny pro deti. Pokud ti vadi jen kupovane sladkosti.
Pokud obecně, tak treba kapesnicky s detskym motivem a k tomu nějaké ovoce. Jak uz vyse bylo psano, hopiku a podobnych blbostí ma kazdy dost. :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Reklama