Jaký dárek, drobnost koupit k Vánocům pro kolegyně?

Anonymní
24.11.20 18:23

Jaky darek _ drobnost koupit k Vánocům pro kolegyne

Anonymně, nepíšu ze svého účtu.
Přeji všem poklidný večer,
Jdu sem k vám pro radu. Přemýšlím, co bych mohla koupit kolegyním z kanceláře k Vánocům, měla by to být drobnost -malý dárek max. do 100, který bude nápaditý, originální a potěší. Kolegyně jsou pro každou srandu. Nicméně od nich jsem o dost mladší. :) :). Tvoření mýdel apod. nestiham, a nejsem zrovna ani nijak zručná na toto.
Věřím, že mi dobře poradíte a nasměrujete mě nějakou správnou cestu.
Děkuji všem za radu 🙂 🍀

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12914
24.11.20 18:27

Manzel jednou na podnikovem vecirku dostal kilo ceskeho cesneku :mrgreen: Konecne neco poradneho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1679
24.11.20 18:34

Vanocni ozdobu, domaci vajecnak, frantisky, jmeli, cukrovi na ochutnavku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2192
24.11.20 18:34

Vanocni caj, muzes do hezke sklenky namichat smes treba na susenky a k tomu vanocni lizatko, chlupate ponozky, svarak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.11.20 18:40
@Anonymní píše:
Anonymně, nepíšu ze svého účtu.
Přeji všem poklidný večer,
Jdu sem k vám pro radu. Přemýšlím, co bych mohla koupit kolegyním z kanceláře k Vánocům, měla by to být drobnost -malý dárek max. do 100, který bude nápaditý, originální a potěší. Kolegyně jsou pro každou srandu. Nicméně od nich jsem o dost mladší. :) :). Tvoření mýdel apod. nestiham, a nejsem zrovna ani nijak zručná na toto.
Věřím, že mi dobře poradíte a nasměrujete mě nějakou správnou cestu.
Děkuji všem za radu 🙂 🍀

Nakoupila jsem různé v drogeriích ( hlavně to mají v DM a v Rossmannovi) malé cestovní lahvičky kosmetiky, dala do celofanoveho sáčku a zavázala mašlí. Mělo to velký úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.20 18:43

Dělám balíček v celofánu - sypaný caj/kávu, malá čokoláda a los 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
24.11.20 19:26

Já kupuju stírací losy a vždy to má úspěch :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
24.11.20 19:29
@cecetka píše:
Manzel jednou na podnikovem vecirku dostal kilo ceskeho cesneku :mrgreen: Konecne neco poradneho :palec:

Jo souhlas, podobné dárky by mi udělaly větší radost než vánoční svíčka, stojánek a další pracholapky. A nebo pak ten los. Ale co když nějaká méně oblíbená kolegyně vyhraje první cenu :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 24.11.20 v 19:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3183
24.11.20 19:30

V Rossmannovi jsem tam nakoupila v pytlíčcích voňavé kuličky do vany, k tomu nějaký sprchový gel.. mám to jako doplňky k dárkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14440
24.11.20 19:41

Já dělám balíčky krém na ruce do kabelky, k tomu mini balení sprcháče a třeba kostka soli do koupele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
24.11.20 20:16

Nás je v práci celkem hodně, takže kupuji opravdu jen maličkost. Loni jsem udělala pytlíček s různými druhy ořechů, letos jsem koupila každé malou skleničku pečeného čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
24.11.20 22:26

Předloni jsem každé nechala udělat vánoční kouli se jménem, loni jsem holkám dala vánoční sypaný čaj a do malé skleničky z Ikei jsem nalila med. A přibalila jsem každé ozdobnou prskavku ve tvaru stromečku. Letos si nechávám udělat dárkové balení obyčejných prskavek (na obalu je moje přání), koupím svíčky ořechové lodičky a ještě přemýšlím, co k tomu. Možná levandulovou koupel nebo pečený čaj s levandulí… Prostě ať to vyjde kolem 100. Kolegovi koupím čabajky, ten na levanduli není. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
24.11.20 22:33

Podivej se na facebook na kreativni srdce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu