Jaký dárek k narozeninám muži?

369
18.5.20 14:32

Jaký dárek k narozeninám muži?

Randim s jedním klukem (35let) mě 25. Randim s ním cca dva týdny. Má teď 29.5 narozeniny. A přemýšlím co mu koupit, aby jen věděl, že na něj myslím. Zvu ho 4.6 na narozeniny me dcery. A napadlo mě mu dát ten dárek právě v ten den, protože mají narozky kousek od sebe. A zas mu nic nedat. Mi přijde blbe :nevim: co by jste mi poradily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
18.5.20 14:34

No na oslave dcery bych chlapovi darek nedavala, ten den nech jenom ji. Dej mu nakou drobnost, treba jenom flasku vina nebo ho nekam pozvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
18.5.20 15:58
@Tehulinka3 píše:
Randim s jedním klukem (35let) mě 25. Randim s ním cca dva týdny. Má teď 29.5 narozeniny. A přemýšlím co mu koupit, aby jen věděl, že na něj myslím. Zvu ho 4.6 na narozeniny me dcery. A napadlo mě mu dát ten dárek právě v ten den, protože mají narozky kousek od sebe. A zas mu nic nedat. Mi přijde blbe :nevim: co by jste mi poradily.

Taky bych mu popřála mimo tu oslavu, mohlo by mu to být i nepříjemné. Radši v soukromí, jen třeba flašku něčeho dobrého aby věděl že sis vzpomněla ale ne zas nic moc osobního když jste spolu tak krátce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat