Jaký dárek k narozeninám pro otce 55 let ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 22.07.19 09:10
Jaký dárek k narozeninám pro otce 55 let ?

Ahoj. Upřímně tápu s inspiraci, tak se chci poptat tady - přece jen víc hlav víc ví. :) Táta bude mít za necelé 3 týdny 55 narozeniny a vzhledem k tomu, že teď trochu bojuju s financemi tak hledám nápad na né úplně drahý ale pokud možno i tak alespoň trochu originální dárek. Z koníčků mě napadá max. to, že se teď dal na zdravější styl života - strava, cvičení doma apod. jinak je pořád v práci (ostraha objektu/psovod) a nebo kouká na telku :D :nevim: Takže pokud by jste taky hodili i třeba to, co kupujete na půlkulatiny, kulatiny vy ostatní bylo by to taky fajn. Moc děkuju za každý nápad. :kytka: :mavam:

Reakce:
Heivka
Závislačka 4224 příspěvků 22.07.19 09:16

My se tátovi s rodinou k 65 složili na zájezd do Barcelony, ale to jsem se ho narovinu zeptala co by si přál, protože za a) neumím číst myšlenky a za b) nemáme tolik peněz abychom je vyhodili za něco co by ho opravdově nepotěšilo.

Jinak já naposledy dostala jako dárek kurz resuscitace psa a bylo to super. Člověk aspoň nebude tápat když se těm našim chlupatinám něco stane.

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 22.07.19 09:17

Zásobu jeho oblíbených surovin, případně potravinových doplňků, které by možná chtěl zkusit, ale ještě si je nekoupil - vyžaduje to rozhovor na tohle téma, abys náhodně nekupovala něco co nechce.

A nebo rovou doma dělané zamražené jídlo, které vyhovuje jeho stravovacím návykům, které si jen vytáhne z mrazáku.

Pár týdenní permanetnku někam, kde cvičí styl, na který se dal, kniha, která píše o tom, čemu se věnuje.

unuděná
Echt Kelišová 8483 příspěvků 22.07.19 09:28

Hned mě napadlo udělat nějaký balíček surovin pro zdravou výživu plus pěknou knihu na tohle téma. Finančně si to ukoriguješ podle sebe, pro dobře vypadající (velký) balíček můžeš volit třeba čočku, cizrnu, quinou, bulgur, kuskus, ovesné vločky, sojové mléko, nějaký detoxikační čaj, kvalitní džus, pěkné balení soli (třeba růžové himalájské), další koření… :mavam:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 22.07.19 09:36
@unuděná píše:
Hned mě napadlo udělat nějaký balíček surovin pro zdravou výživu plus pěknou knihu na tohle téma. Finančně si to ukoriguješ podle sebe, pro dobře vypadající (velký) balíček můžeš volit třeba čočku, cizrnu, quinou, bulgur, kuskus, ovesné vločky, sojové mléko, nějaký detoxikační čaj, kvalitní džus, pěkné balení soli (třeba růžové himalájské), další koření… :mavam:

@Ou

S touhle myšlenkou jsem si pohrávala taky :D Udělat něco jako zdravý dárkový koš, ale myslela jsem jestli to není moc odbytý dárek k půlkulatinám :nevim: :mrgreen:

Simona04
Stálice 92 příspěvků 22.07.19 09:38

@lavazza2 Taky mě to příští rok s otcem čeká a už teď se toho děsím. :mrgreen: Můj otec bohužel není nadšený z žádného dárku a kdybych mu dala balíček s cizrnou, bulgurem a detoxikačním čajem jak píše slečna nade mnou, tak by mi to hodil na hlavu. :D Takže my budeme vybírat asi nějakou elektroniku (třeba nová gps nebo kamera do auta), dražší alkohol nebo poukaz do lázní. Hlavní ale je, že se stane poprvé dědečkem a to bude asi ten největší dárek. :srdce:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 22.07.19 09:38
@Heivka píše:
My se tátovi s rodinou k 65 složili na zájezd do Barcelony, ale to jsem se ho narovinu zeptala co by si přál, protože za a) neumím číst myšlenky a za b) nemáme tolik peněz abychom je vyhodili za něco co by ho opravdově nepotěšilo.Jinak já naposledy dostala jako dárek kurz resuscitace psa a bylo to super. Člověk aspoň nebude tápat když se těm našim chlupatinám něco stane.

Wow :D Tomu rozumím, sice já to nemám moc ráda, když se mě někdo zeptá co chci k narozeninám, ale jak píšeš - raději se ptát a pak dát něco co ten člověk chce a využije ale sám si to třeba nekoupí… u nás to s tím skládáním v rodině bohužel asi moc nevyjde, ale určitě popřemýšlím.. Každopádně děkuju za nápad s tím kurzem - naši mají malého psa, ale spíše je mamka ten vůdce smečky, takže věřím že ta by tohle ocenila víc :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 22.07.19 09:39
@Simona04 píše:
@lavazza2 Taky mě to příští rok s otcem čeká a už teď se toho děsím. :mrgreen: Můj otec bohužel není nadšený z žádného dárku a kdybych mu dala balíček s cizrnou, bulgurem a detoxikačním čajem jak píše slečna nade mnou, tak by mi to hodil na hlavu. :D Takže my budeme vybírat asi nějakou elektroniku (třeba nová gps nebo kamera do auta), dražší alkohol nebo poukaz do lázní. Hlavní ale je, že se stane poprvé dědečkem a to bude asi ten největší dárek. :srdce:

Upřímně tě chápu. Já jsem totiž ten typ, co chce za každou cenu vymýšlet originální dárky ale zrovna u táty je to ten největší oříšek :D Každopádně gratuluji s miminkem :srdce: :srdce: :srdce:

Simona04
Stálice 92 příspěvků 22.07.19 09:53

@lavazza2 Moc děkuji. :) Mám to podobně, u mýho otce je ještě problém, že bývá dost chladný a neumí vyjadřovat emoce, takže ať mu dáš jakýkoliv dárek, tak řekne: Hmm, děkuji a odloží to a už se na to nepodívá. Dost mě to od dětství mrzelo, ale už jsem si na to zvykla. Věřím však, že to není případ tvého táty a určitě bude rád za dárek, který mu dáš. :kytka:

unuděná
Echt Kelišová 8483 příspěvků 22.07.19 10:03

@Simona04 No tak jasně, že nebudeš dávat balíček zdravých potravin tátovi, kterýho to nezajímá :nevim: O to právě jde, trefit se do vkusu. Můj táta má naštěstí pár specifických zájmů, u kterých se málokdy seknu s dárkem, ale co s chlapem, kterej z práce padne na sedačku před telku a tak stále dokola, to bych sama nevěděla :think:
Návštěvu Barcelony (letenka, ubytko a lístky na fotbal) jsme dávali loni tchánovi k 60ti nám, taky byl nadšenej. Akorát s ním musel letět můj manžel, protože tchýně odmítla. Takže pak se tyhle dárky kapku prodraží :mrgreen:

Ornwen
Kelišová 5428 příspěvků 22.07.19 10:46

Tata je z tech „nic nechci, vsechno mam“
Ke kulatinam jsme mu pujcovali na vyzkouseni elektrokolo. Ale taky jsme se skladali ve vice lidech.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 22.07.19 13:48
@unuděná píše:
@Simona04 No tak jasně, že nebudeš dávat balíček zdravých potravin tátovi, kterýho to nezajímá :nevim: O to právě jde, trefit se do vkusu. Můj táta má naštěstí pár specifických zájmů, u kterých se málokdy seknu s dárkem, ale co s chlapem, kterej z práce padne na sedačku před telku a tak stále dokola, to bych sama nevěděla :think:
Návštěvu Barcelony (letenka, ubytko a lístky na fotbal) jsme dávali loni tchánovi k 60ti nám, taky byl nadšenej. Akorát s ním musel letět můj manžel, protože tchýně odmítla. Takže pak se tyhle dárky kapku prodraží :mrgreen:

Tak tak. No tak u Tebe to pak měl dárek asi i manžel že? :palec: :lol:

unuděná
Echt Kelišová 8483 příspěvků 22.07.19 13:54

@lavazza2 Tak nestěžoval si, ale byl by radši, kdyby jel táta třeba s kamarádem, je to takový naprd, že si vlastně zaplatil půlku dost drahýho dárku pro sebe :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama