Reklama

Jaký dárek pro 5letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lena007
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 28.01.17 15:24
Jaký dárek pro 5tiletou "tanečnici a zpěvačku"?

Zdravím. V únoru slaví naše starší 5 let a dumáme, co koupit k narozeninám. Vzhledem k tomu, že ráda tančí a zpívá, napadly mě dárky z téhle oblasti. Konkrétně nějaká taneční podložka a elektronické klávesy, klavír.
Co se týká té podložky, tak si nejsem jistá, jestli by ji vyloženě bavila ta se šipkami, kdy se vlastně skáče na šipky podle melodie. Ji spíš baví „improvizace“, tak jsem myslela něco, kde pustím třeba oblíbené písničky, popř. tam budou nahrány nějaké písničky, ona bude tančit na podložce a bude to nějka blikat, svítit apod. A mód nějaké taneční hry by byl taky možný. Ale taková asi neexistuje, co?
Druhý dotaz je ohledně pianka. Chtěla bych do zásuvky (u těch na baterky se bojím, že se rychle vybije). Nemusí být žádné profi, hrát neumí a jen tak ťuká do kláves. Líbilo by se mi, kdyby součástí byly nějaké známé melodie, na které by mohla zpívat. A chtěla bych, aby si mohla svůj zpěv nahrát a pak pustit (teď ji natáčíme, nebo nahráváme do mobilu a hrozně ji to baví). Docela se mi líbily tyhle , protože máme ještě mladší, která by snad mohla hrát na bubny, když starší bude hrát na klávesy, ale nevím, jestli můžou zároveň bubnovat a hrát. A navíc jsou teda na baterky.
Uvítám vaše rady a postřehy, díky moc.

Reklama

Reakce:

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 28.01.17 16:24

Karaoke? Zatim cist neumi(predpokladam) tak bude zpivat jen do mikrofonu se zněním písně. Pozdeji bude cist text a zpívat jen s melodií :lol: moje deti se na tom vyblbnou všechny a i my dospelaci :lol:
Nebo na x box jdou koupit ruzne taneční hry :) zalezi kolik do toho chce investovat..

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 28.01.17 17:16

Dcera dostala xbox a je z nej nadsena bud zpiva karaoke (ceske pusnicky co zna nebo pohadkove) nebo s tim tanci nebo zumbuje anebo ridi auto to ki taky bavi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama