Jaký dárek pro holku k 9. narozeninám?

Anonymní
10.2.20 21:12

Jaký dárek pro holku k 9. narozeninám?

Ahoj, prosím poraďte mi jaký koupit dárek pro holku k 9. narozeninám? V ceně cca 400 - 500 kč. Vůbec nevím, co má ráda a nemám ani představu, co mají v dnešní době rády holky v podobném věku? Dárek jí bude předávat podobně starý syn. Jde o oslavu spolužačky ze školy, která je zve na oslavu, kde je vstupné v podobné hodnotě. Fakt vůbec netuším. Děkuji za nápady :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35937
10.2.20 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poraďte mi jaký koupit dárek pro holku k 9. narozeninám? V ceně cca 400 - 500 kč. Vůbec nevím, co má ráda a nemám ani představu, co mají v dnešní době rády holky v podobném věku? Dárek jí bude předávat podobně starý syn. Jde o oslavu spolužačky ze školy, která je zve na oslavu, kde je vstupné v podobné hodnotě. Fakt vůbec netuším. Děkuji za nápady :)

Nejaka kreativni sada? Krystaly, mydla, vyroba slizu? Kouzelnicka sada, spolecenske hry - Blafuj, Tury mury, Twister, Activity…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
10.2.20 21:20

Lol věci, malování, vonavka, voucher na virtuální realitu, sliz..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
10.2.20 21:34

Výroba slizu, super hmota, teď jsem koupila dětem sliz do vany a řádily ve vaně všichni tři, nadšení veliké (věk 3,5, 7 a 11), nebo různý kreativní sady, foukací fixy, malování na sklo, malování na oblečení, křídy na vlasy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7551
10.2.20 21:39

Malování podle čísel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
10.2.20 21:42

Dceri je 11, v 9 letech mela moc rada holcici lego, playmobil..(ale to je asi drazsi), ruzne kreativni sety, gelova pera, barevne kridy na papir, dostala take sadu na decoupage, sliz..Take kdysi dostala sadu na vyrobu naramku a retizku apod. Zalezi na tom, co spoluzacku bavi.

Ted v 11 letech si uz holky davaji spise penize a k tomu nejakou malickost. U syna ve 13 uz jen penize, ze si neco koupi sami..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1711
10.2.20 21:47

Spolecenska hra, puzzle, pozkaz na tri filmy do kina, svetr, stribrny naramek nebo nejaka bizunda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41442
10.2.20 21:50
@lexxie píše:
Dceri je 11, v 9 letech mela moc rada holcici lego, playmobil..(ale to je asi drazsi), ruzne kreativni sety, gelova pera, barevne kridy na papir, dostala take sadu na decoupage, sliz..Take kdysi dostala sadu na vyrobu naramku a retizku apod. Zalezi na tom, co spoluzacku bavi.Ted v 11 letech si uz holky davaji spise penize a k tomu nejakou malickost. U syna ve 13 uz jen penize, ze si neco koupi sami..

8o jakože si kamarádky mezi sebou dávají k narozeninám peníze? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
10.2.20 21:55

@a12 kamaradky i kamaradi..bydlim v zahranici, mozna to je u nas jine.
Samozrejme, kdyz byli mensi, tak si davali darky, ale ted si vetsinou setri na neco vetsiho. Jinak nase deti dostavaji od tchanovcu pravidelne k narozeninam penize take od urciteho veku..mne uz to ani zvlastni neprijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
10.2.20 21:57

Nebo napr. poukaz do kina, jak jiz bylo uvedeno, nebo poukaz do hrackarstvi atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41442
10.2.20 22:06
@lexxie píše:
@a12 kamaradky i kamaradi..bydlim v zahranici, mozna to je u nas jine.
Samozrejme, kdyz byli mensi, tak si davali darky, ale ted si vetsinou setri na neco vetsiho. Jinak nase deti dostavaji od tchanovcu pravidelne k narozeninam penize take od urciteho veku..mne uz to ani zvlastni neprijde.

V rodině mi dávání peněz divny neprijde, taky babicky davaj a daleko mladším, ale mezi kamaradama mi to přijde divný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
10.2.20 22:10

Ahoj,
mam cerstve devitiletou :roll: Momentalne je u ni top krasleni - takze ruzne celenky, laky na nehty, lesky na rty, stiny atd. (to i dostala od holek) Pak taky lol a ruzne kreativni sady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
10.2.20 22:13

@a12 Fakt nevim, bydlim uz docela dlouho v zahranici.. a tady si o to deti vylozene rikaji. Samozrejme ne 6-7 lete, ale starsi uz ano.
Napr. syn ted ma nove akvarko, utratil za nej vsechny nasporene penize.., tak treba pokud mu nekdo koupi rybicku, nebo vodni rostlinu :mrgreen: ale vetsinou si vse kupuje sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 22:24

Děkuji moc za nápady :). Většina věcí mi vůbec nenapadla :). U nás se jede v Lego Technics, autíčkách a traktorech :mrgreen:
Ty krystaly a nějaká paráda by mi vůbec nenapadly.
Peníze mi přijdou dobré řešení, že si člověk vybere co chce. Jen takhle mezi dětmi to tady zatím není zvykem :think:.
Jdu se podívat po něčem kreativním na tvoření, to mi přijde také fajn :). Kdyžtak vyberu nějakou parádu.
Moc děkuji :)
Klidně dávejte další nápady, třeba je využije někdo další či my příště :)

• Nahlásit
  • Citovat
1668
10.2.20 22:29

Moje desetiletá dcera si moc přeje česací hlavu, na které si bude moct zkoušet účesy. Jinak od Ježíška si přála crossbody kabelku, naušnice s kamínkem, kapesní nožík a sluchátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama