Reklama

Jaký dárek pro rodiče z výměnného pobytu v Čr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

toma0105
Stálice 68 příspěvků 71 inzerátů 08.10.18 08:48
Jaký dárek pro rodiče z vyměnného pobytu v Čr?

V polovině října k nám přijede klučina z Kypru a já přemýšlím, jaký dárek koupit pro něj a jeho rodiče, jsme z Moravy, něco na památku. Poradíte prosím? Napadly mě háčkovaní andělíčci, budou vánoce, ale nevím kde sehnat a tady je spousta šikovných maminek… :kytka: něco co tam u nich nemají. Napadlo mě pro tatínka flaška meruňkovice :think:,ale to zas nevím, aby nebyl problém v letadle, přeci jen 13letý klučina a v kufru alkohol? :think: Fakt nevim… :roll: :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 08.10.18 08:55

@toma0105 dcera jela do anglie a zakazali nam posilat alkohol. byly by z toho v anglii velke neprijemnosti. ja jsem posilala darkove baleni bio caju, karlovarske oplatky. kamaradky vezly i ceskou kosmetiku manufaktura, pripadne nejake sirupy do vody. mozna by sla i regionalni marmelada atd. ja osobne nemam vubec rada ruzne ozdubky a sosky, takze hackovane andelicky bych neposilala.

toma0105
Stálice 68 příspěvků 71 inzerátů 08.10.18 09:01
@nozu píše:
@toma0105 dcera jela do anglie a zakazali nam posilat alkohol. byly by z toho v anglii velke neprijemnosti. ja jsem posilala darkove baleni bio caju, karlovarske oplatky. kamaradky vezly i ceskou kosmetiku manufaktura, pripadne nejake sirupy do vody. mozna by sla i regionalni marmelada atd. ja osobne nemam vubec rada ruzne ozdubky a sosky, takze hackovane andelicky bych neposilala.

Právě ani já doma nemám žádné chytače prachu ,na serepetičky nejsem.Marmeláda by šla,máme domácí+ ty čajíky,no uvidím,počkám na další tipy.Moc děkuji :kytka:

Gortyna
Kecalka 383 příspěvků 08.10.18 09:02

Jídlo, my jsme z Poděbrad, takže oplatky.

Králičice
Extra třída :D 12999 příspěvků 08.10.18 09:08

@toma0105 - pro kluka samotného bych koupila Sevu - malou stavebnici :-) myslím, že ta se na Kypru sehnat nedá. Pro rodiče mi přijde dobrá ta marmeláda a oplatky. Popř. klasika - magnetek na ledničku 8)

ElucaK
Kecalka 202 příspěvků 08.10.18 09:11

Tak nejake regionalni dobroty. Nevim odkud jsi, ale kdyz z Moravy co treba Valassky frgal, nebo Stramberske usi, med. Nebo Olomoucke sirecky :lol: a kdyz uz ozdoby, tak klasicke sklenene vanocni koulicky ceske vyroby, jestli to doveze bez rozbiti. Knihu o CR?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 08.10.18 09:12

@toma0105 já myslím, že děti vozí dárek do rodiny, ale ne naopak. Rodina hostitele většinou rodině děti nic neposílá. Pokud přesto chceš darovat, alkoholu se vyhni, ať kluk nemá potíže. Navíc nevíš, jak to mají rodiče s náboženstvím, třeba nesmí pít. Dala bych nejakou drobnost, treba tu marmeládu. Já vezla kolegům takové ty mini koláčky. Chvilku vydrží a prijdou mi moc dobré

luccifera
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 08.10.18 09:13

Stramberske usi, jsou trvanlive, skvarky v sadle:D pytlik pohanky, zincicu… ja jsem z Valasska :lol:

ElucaK
Kecalka 202 příspěvků 08.10.18 09:14

@Králičice nevim kolik bude klukovi let, ale treba 10leteho asi uz Seva nenadchne ne? Mozna Merkur? Nebo model ceskeho auta k sestaveni?

Králičice
Extra třída :D 12999 příspěvků 08.10.18 09:16

@ElucaK - píše, že 13 :think:

MartinKa36
Závislačka 3253 příspěvků 08.10.18 09:20

Na tyhle věci se zeptej vaší koordinátorky, ja bych nic neposílal nejepší dárek je, že o něj budete rok dobře pečovat..

ElucaK
Kecalka 202 příspěvků 08.10.18 09:23

@Králičice :palec: jsem slepon. Tak takovymu klackoj, uz asi jedine neco dobryho, ten o hracky nestoji :nevim:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 08.10.18 09:57

A co pockat,az dorazi a pak at si sam neco vybere?

Freesia
Kecalka 270 příspěvků 08.10.18 10:10

Kdysi jsem do ciziny vezla vázu z Tupeské keramiky a byli nadšení.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41120 příspěvků 08.10.18 10:22

At vybere ve 13 neco on :nevim:
Jinak bych koupila treba ty Karlovarske oplatky, takova klasika. Prinesla jsem ted do DE z vikendu a v praci nadseni.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >