Jaký dárek si přejete nejen k Vánocům? :)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11153 příspěvků 24.10.18 17:19
Jaký dárek si přejete nejen k Vánocům? :)

Dobrý den,

chystáme na eMiminu odměny pro pravidelné čtenářské bingo, dárky k Vánočnímu kolotoči a další soutěže, zejména pro stálé uživatele eMimina. A říkáme si v redakci, že když už pořádat soutěže, tak o něco, co byste vy uživatelky opravdu chtěly.

Proto se jdu rovnou napřímo zeptat, co konkrétně by vás potěšilo vyhrát nebo najít pod stromkem. Vím, že kdyby se soutěžilo o zdraví a štěstí, bylo by to nejlepší, ale teď se ptám opravdu čistě materialisticky. :D Pokud napíšete konkrétní značku nebo výrobek, uděláme maximum proto, aby se tu vaše přání objevilo. :kytka: Můžou to být poukazy do konkrétních obchodů, nákup v nějakém obchodě zdarma, nějaká věc, po které toužíte a asi si jí nekoupíte atd.

Děkuji za všechny tipy a zdravím za celou redakci,
Monika :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Kaileee
Kecalka 305 příspěvků 24.10.18 17:22

já pořád uvažuju jestli si koupit vibrátor Satisfyer pro 2 (next generation)… nevím nevím podle recenzí, jestli pak ještě budu potřebovat chlapa :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 24.10.18 17:25

Já nejsem moc materialista, ale pod stromem mám nejraději když najdu knížky, nejlíp nějakou klasiku a pak poukázky třeba do kina, divadla, nejake zážitky třeba únikové hry, neobvyklé večeře, vstupenky na výstavy, koncerty apod ;)

Kaileee
Kecalka 305 příspěvků 24.10.18 17:27

ale jinak vždy potěší poukázky do drogerie, knihkupectví, do multikina

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 24.10.18 17:28

Velkou pikslu bambuckeho másla. Jaktezivo si nevzpomenu ho koupit, takže to by se fakt užilo :lol:

maminka189
Kelišová 5286 příspěvků 24.10.18 17:33

Aby se vybralo Kikince na IPad, který potřebuje,ostatní věci jsou zbytečné a nezahřejí mě tak u srdce :srdce:

Příspěvek upraven 24.10.18 v 17:39

Limi123
Závislačka 3561 příspěvků 24.10.18 17:34

Multimedialni centrum a stojanek na nausnice z fler.cz

laducha
Generální žvanilka 21657 příspěvků 24.10.18 17:38

Velkou radost by mi udělal malovaný hedvábný šátek ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 24.10.18 17:39

Poukazku do nejakeho zerowaste nebo eko obchodu. Biooo.cz, folly.cz, econea, fichema… Nebo do obchodu, CA, HM…odstavnovac, knizky.

divine woman
Echt Kelišová 8859 příspěvků 24.10.18 17:41

Dárky, které bych opravdu chtěla se nedají koupit za žádné peníze. Ale parfémem od Diora nepohrdnu. :lol:

maminka189
Kelišová 5286 příspěvků 24.10.18 17:43

@divine woman :D

Lucy75
Kecalka 239 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 17:47

obraz do bytu, parfém, šátek, nějaký šperk.. obvykle ale jen něco z toho, páč hlavní je radost dětí a ty vánoční náklady jsou brutální :mrgreen:

Peta02
Kecalka 372 příspěvků 24.10.18 18:00

Letenky do nějaké vybrané evropské metropole. Já teď touzim po Paříži. Jinak souhlasím s poukazkami do ekoobchodu napr biooo :)

Russet
Extra třída :D 11706 příspěvků 24.10.18 18:00

Mě vždycky potěší hezký hrnek akorát do ruky (mám velkou spotřebu při děravých rukách) a šála na krk. Ne taková ta babičkovská. Veselé barvy a motivy. A samozřejmě knížka. A čokoláda.

alisekR
Kelišová 5181 příspěvků 24.10.18 18:01

Moje přání nejsou z říše, kde se platí penězi. Máme za sebou moc zlej rok a bohužel následky nás budou pronásledovat napořád. A tak si tedy nejvíc přeju, abychom na šedesáté narozeniny mojí maminky… příští rok. Já, manžel, děti, moji rodiče naskočili do éra a odlítli společně na dovču. A vše špatné už nechali za sebou. :hug: A ještě bych si přála dnes dostat normální večeři, páč jsem den po operaci, mám hlad a za poslední tři dny, jsem měla jeden jogurt!!!! A tak doufám, že mým pobytem tady, už tu nemocniční smůlu ukončíme. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >