Reklama

Jaký dárek švagrové k 30.narozeninám ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 09.07.10 13:04
jaký dárek švagrové k 30.narozeninám ??

všechny zdravím,
nevíme,proto jdu zase za vámi všemi,potřebuji vymyslet co koupit švagrové k 30.narozeni­nám,podotýkám že všechno co chce si koupí,peněz mají dost,neuznává levné věci,raději značkové,má určitě postavení ve společnosti,…takže pro nás s mamkou docela těžký úkol,jaký dárek vybrat,nejraději bych se na to ..... jelikož mi nekrademe a peněz není dost…,od té doby co máme každé svoje rodiny,jsem všichni uznali,že dárky se budou kupovat jen dětem,že mi dospělí si nic dávat nepotřebujeme,no a teď babo raď…díky moc za rady… :pankac:

Reklama

Reakce:

emocuc.polymorf 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.10 13:12

jeee, není to pro mě? Mně bude 30 :dance: No, asi ne.. :mrgreen: Já bych chtěla nějaký zážitek, věci si taky spíš koupím, leccos mají na alza.cz nebo třeba jestli by to mělo být něco levnějšího, tak stačí třeba nějaká masáž nebo tak.. prostě něco, co si člověk sám běžně nekoupí - pro toho, kdo má všechno. A jestli nechceš zážitek, tak třeba parfém.. :think: :-D No, každopádně hezkou oslavu! :dance: :kytka:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 09.07.10 13:13

tak jí nekupujte nic hmotného, ale třeba poukázku na masáž, permici do fitka…něco co užije. já mám takové dárky nejraději.

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 09.07.10 13:18

Ahojky Klorane,
co třeba poukázku na nějaký wellness víkend? Kdyby jste ho koupily s mamčou dohromady :think:
Dají se sehnat i poměrně levné - některé (ovšem, jde o to, zda to švagrová ocení - mám taky takovou, která musí mít všechno s nejlepší značkou a nejvyšší cenou :cert: ).
Mrkni třeba na tyhle:

http://www.zbozi.cz/items?…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.07.10 13:39

Já koupila encyklopedii fueng šuei (nebo jak se to píše) a úspěch jsem měla. Ovšem ne každý na to je :nevim: . Jindy dávám lepší čaje nebo kosmetické balíčky, ale my to s dárky nepřeháníme (taky vím, že co chce nebo potřebuje, si koupí sama) a moje švagrová je víc než rozumná.

A co takhle lístek do kina (jestli je ta možnost s dodatečnou volbou konkrétního filmu)?

janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.07.10 14:01

a co třea 2 lístky na nějaký koncert? Do divadla? Neco hodne dopredu, co se třeba blbě shání..(napadlo mě třeba Vivaldianno).
Ale záleží na vkusu..
Anebo knihu např.o koktejlech a k tomu třeba sadu na Mojito (atp..).
Nejlepší dárek, je opravdu ten, který se užije (nebo sežere).

J.

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 09.07.10 14:48

Také bych to vzhledem k finančním možnostem švagrové viděla na nějaký příjemný zážitek.

Co thaiská nebo čokoládová masáž?

Pak mě napadlo nějaké archivní vínečko :jazyk: !

Dárkovou poukázku do parfumerie?

Tak uvidíš, jestli jsme Tě nějak navedly :mrgreen: !

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 09.07.10 14:53

ty poukazy by nebyly špatný !!! no a ta čokoládová masáž tu bych si nechala taky líbit,fakt díky moc za nápady…jo a to vínečko,to nesmí chybět určitě !!!!!!!!

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 09.07.10 15:11

Ja kupovala presne svagrove ke 30tinam hru Scrabble a kytku Nolina (sloni noha).

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 09.07.10 15:27

tak já dostala víkend se psím spřežením a plnou penzí samozřejmě… jestli je teda trochu sportovní typ :-) a bylo to fajn, i když ty lidi, co to provozovali, byli divní :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >