Jaký dárek vybrat k 50. narozeninám mamce

Anonymní
11.8.20 20:53

Jaký dárek vybrat k 50. narozeninám mamce

Dobrý den/ ahoj

chtěla bych Vás požádat o nějaké tipy, co bych mohla mamce koupit ke kulatinám.
Nemám vůbec tušení, proto vás prosím o radu.
Jinak, moje mamka nemusí masáže, ani wellness či nějaké cestování, proměny.. kadeřnictví atd.
Ještě bych chtěla dodat, že se nedávno přestěhovala do baráčku, tak mě napadlo ji něco pořídit do něho.
Děkuji mnohokrát.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2085
11.8.20 21:01

Mne to ceka pristi rok a budu ji kupovat vysnene nausnice a pak si zajdem do jedne restauraci na degustaci. Pokud se treba rada opaluje tak treba zahradni postel, gril. Ale neprijde mi vec do baracku osobni. Mozna nejake umelecke dilo, taky zalezi jaky mas rozpocet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4268
11.8.20 21:04

Šperk nebo hodinky. Prostě něco co bude mít na sobě. Nekoupila bych spotřební materiál jako třeba: pračku, televizi, sekačku atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Já budu dělat toto tetě k 50 narozeninám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
679

Mě by třeba ke třicetinam potěšil i skleník, který si přeju, ale takový dar je podle mě alespoň zkusit nějak nenápadně zjistit, jestli by obdarovaný o něj stal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18242
11.8.20 21:05

Ty neznáš svoji mamu? Nevim jak by cizí lidi na internetu mohli vymyslet darek tvoji mame :nevim: taky nepises jake mas financni moznosti. Treba tchyni sme davali k 50. takovy set stolku a zidli v zameckem stylu, ale byl to darek za cca 50 tisíc a skladalo se vic členů rodiny, moje mama zas dostala sklenik, taky se slozilo vic lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
11.8.20 21:10

Ahoj, já svojí mamině dala k 50. narozeninám zlatý prstýnek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 21:14

Jinak rozpočet max. 5000 kč, jelikož už něco koupeného mám. Jako rodina se neskládáme, táta mamce vybral už něco přednostně.

• Citovat
  • Nahlásit
11.8.20 21:15

A nemáš vůbec tušení, co by se mamince mohlo líbit? Třeba u nás je to jasné, stačí jí, když dostane nějaké hezké fotky v rámečku a bulí z toho týden :srdce:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
11.8.20 21:38

Můžeš jí nechat namalovat portrét, kde jste celá rodina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
11.8.20 21:39

My jsme mamce kupovali křeslo, ne houpaci pro stare babičky ale takove pohodlne k telce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43161
11.8.20 21:40
@Anonymní píše:
Dobrý den/ ahojchtěla bych Vás požádat o nějaké tipy, co bych mohla mamce koupit ke kulatinám.
Nemám vůbec tušení, proto vás prosím o radu.
Jinak, moje mamka nemusí masáže, ani wellness či nějaké cestování, proměny.. kadeřnictví atd.
Ještě bych chtěla dodat, že se nedávno přestěhovala do baráčku, tak mě napadlo ji něco pořídit do něho.
Děkuji mnohokrát.

A mně přijde neco do baraku celkem fajn, ja třeba co beru podle sebe, tak mě od ty doby co mám zahradu udělá nejvíc radost nějaká nová rostlinka :mrgreen: ke 30.narozeninam jsem si přála jeden konkrétní strom, a dostala jsem ho :mrgreen:
Tak jestli má máma teda i zahradu a baví ji zahradničení tak třeba něco takovyho.. Ale to se chce spíš domluvit co by se jí líbilo..
Ale moc informací si o ní nepodala tak těžko říct :mrgreen:

@pajulineneska píše:
Já budu dělat toto tetě k 50 narozeninám.

Hezký, ale zajímavý mi to prijde třeba pro dospělý /dospívající dítě, nebo třeba na svatbu.. Ale tetě nebo mámě dávat peníze mi přijde divný :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43161
11.8.20 21:45
@jaroslavabrettova píše:
A nemáš vůbec tušení, co by se mamince mohlo líbit? Třeba u nás je to jasné, stačí jí, když dostane nějaké hezké fotky v rámečku a bulí z toho týden :srdce:..

Moje máma ma tohle taky ráda, takže my jsme k 50tinam nechali udělat velkou fotku vnoučat na plátno, ale tohle taky není pro každýho.. Někomu to přijde jako kýč, jinym se to líbí..
Pod stromečkem třeba nesmí chybět kalendář z fotek dětí :mrgreen: na ten se těší všechny babičky a dedeckove, jeden rok jsme ho neudělali a bylo zklamání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 21:58

@a12
Jo, tak to presne znam :D nedej boze, ze neni kalendar se kterym pocitaj :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 22:01

@a12 teta si přímo poprosila že by chtěla peníze. Šetří si na rekonstrukci koupelny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama