Jaký dárek žákům 4. třídy k vysvědčení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.06.19 17:51
Jaký dárek žákům 4. třídy k vysvědčení?

Ahoj při neděli! Kamarádka (učitelka) dostala za úkol nakoupit žákům své třídy dárky v hodnotě cca 100,– na osobu (z peněz školy). Poradíte něco trvalého, co by se mohlo čtvrťákům líbit (krom sladkostí)? Děkuji za tipy :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
suwari
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 16.06.19 18:00

Ahoj, už 2 krát jsem koupila čtvrťákům látkovou kapsičku od MagsBags. Ona je původně na sladkosti, ale všichni si do ní dali mobily :lol: Mají tam hodně motivů, takže jsem zvlášť vybrala klukům a zvlášť holkám. Myslím, že to mělo úspěch, někteří žáci mi ji často ukazují.

suwari
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 16.06.19 18:01

Jo a jedna stala 100 Kč.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.06.19 18:11

@suwari Děkuji za tip. Hned jsem koukala na stránky. Je to paráda. Bohužel jsou ale drahé - 150,– :( Jinak by to nemělo chybu.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.06.19 18:14

@suwari Jé teď koukám, že jsi myslela ty na mlsky..to by šlo. Ješte jednou díky! Uvidíme, jestli Tvůj návrh někdo překoná :mrgreen: :lol:

hanka.br.
Generální žvanilka 20249 příspěvků 16.06.19 18:16
@Čajíček1980 píše:
Ahoj při neděli! Kamarádka (učitelka) dostala za úkol nakoupit žákům své třídy dárky v hodnotě cca 100,– na osobu (z peněz školy). Poradíte něco trvalého, co by se mohlo čtvrťákům líbit (krom sladkostí)? Děkuji za tipy :kytka:

Když pominu, že mi to přijde jako nesmysl, aby učitelka kupovala dětem dárky(asi bohatá škola), tak bych jim koupila knížky. V levných knihách jich je na výběr dost za příjemné ceny.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.06.19 18:25

@hanka.br. Taky mi to přijde zvláštní, nikdy jsem se s tím nesetkala. Knížka by také šla, jen se strefit do vkusu :think:

suwari
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 16.06.19 18:25
@Čajíček1980 píše:
@suwari Jé teď koukám, že jsi myslela ty na mlsky..to by šlo. Ješte jednou díky! Uvidíme, jestli Tvůj návrh někdo překoná :mrgreen: :lol:

Ano, myslela jsem mlsky. Jedna stojí 100 Kč. Ty ostatní věci tam mají dražší.

hanka.br.
Generální žvanilka 20249 příspěvků 16.06.19 18:28
@Čajíček1980 píše:
@hanka.br. Taky mi to přijde zvláštní, nikdy jsem se s tím nesetkala. Knížka by také šla, jen se strefit do vkusu :think:

Ideálně kdyby šlo ty peníze vyčerpat třeba jako příspěvek na dopravu na nějaký výlet.

suwari
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 16.06.19 18:28
@hanka.br. píše:
Když pominu, že mi to přijde jako nesmysl, aby učitelka kupovala dětem dárky(asi bohatá škola), tak bych jim koupila knížky. V levných knihách jich je na výběr dost za příjemné ceny.

Proč ti to přijde jako nesmysl, že učitelka kupuje dárky pro deti? U nás se to dělá 2× ročně;na Vánoce a na konci školního roku. Dělají to všechny kolegyně na 1.stupni. Nám na to ale nedává škola, ale peníze máme ze zbytku třídního fondu a především ze sběru papíru, který je 4× ročně.

suwari
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 16.06.19 18:31

Knížku bych klidně taky koupila. Loni jsem kupovala anglické osmisměrky a ty, myslím, měly velký úspěch. Kupovala jsem je přes internet, jedna vyšla zhruba na 55 Kč.

hanka.br.
Generální žvanilka 20249 příspěvků 16.06.19 18:39
@suwari píše:
Proč ti to přijde jako nesmysl, že učitelka kupuje dárky pro deti? U nás se to dělá 2× ročně;na Vánoce a na konci školního roku. Dělají to všechny kolegyně na 1.stupni. Nám na to ale nedává škola, ale peníze máme ze zbytku třídního fondu a především ze sběru papíru, který je 4× ročně.

Pokud je to vaše svobodná volba, tak prosím. Hrozně moc nemám ráda utrácení peněz za blbosti, takže kdyby mi škola dávala stovku na dítě na konci školního roku na dárek, tak bych o tom diskutovala, jestli ty peníze nelze využít efektivněji než za něco, co děti možná využijí a možná taky ne. Co se týče fondů - pominu, že žádný byste správně vůbec mít neměli - platí totéž. Je spousta věcí, které mohou sloužit výuce i volnému času dětí ve škole, přestávkové aktivity, hry atd., nějaké dárky jsou neúčelné a bez hodnoty. Koupí se nějaká blbost, aby moc nestála a ve finále co s ní děti udělají… Když už, tak ať je učitelky kupují ze svého, pokud mají pocit, že musí své žáky ještě extra obdarovávat. Já bych raději objednala něco, co dětem zpříjemní výuku a hodnotu má.

Aliik
Echt Kelišová 8484 příspěvků 16.06.19 18:41

Dcera vloni (konec druhé třídy) dostala knížku, paní učitelka eviděntně měla ještě o dost nižsí rozpočet (knížky byly z levných knih), ale i tak si dala dost záležet na výběru a dcera i kamarádky byly nadšené. Každé dítě do jím vybrané knížky dostalo věnování, pořadí dětí, jak si půjdou knížky vybrat, se losovalo (ale byla hromádka pro holky a pro kluky zvlášť) ;) Dcera dostala tuto a líbila se jí moc: https://www.levneknihy.cz/…skole/152500

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.06.19 18:46

@Aliik Moc děkuju :palec:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 16.06.19 18:49

Já když odcházela na mateřskou, tak jsem nechala udělat placky /odznaky s vtipným textem. Ale cenu už nevím, ale myslím že to moc nebylo, platila jsem to ze svého.. Cena se odvíjí od kusů

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama