Jaký diktafon/přístroj na nahrávání?

Anonymní
27.3.16 16:16

Jaký diktafon/přístroj na nahrávání?

Maminky,

uvažuji o koupi diktafonu nebo jiného nahrávacího přístroje.
Máte nějaký ověřený tip??

Otec našeho dítěte se do mě při předání opakovaně naváží před dítětem 4r, neustále vyhrožuje svěřením do jeho péče…

Paní na sociálce mi řekla, že si mám pořídit nějaký důkaz o tom, že toto probíhá před dítětem a potom že s tím může něco udělat.

Už jsem z toho zoufalá..

Přešla bych, pokud by se toto dělo mezi 4 očima, ale že mi svěřením do jeho péče plus dalšími zrůdnostmi vyhrožuje před malým, který tím očividně trpí, nedokážu překousnout..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13653
27.3.16 16:22

Funkci nahravani maji i chytre telefony. Pak by diktafon nebyl nutny. Jinak v podstate funguji vsechny ok, jde jen o to, do jake vzdalenosti potrebujes, aby snimal zvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.16 17:12

Mám chytrý telefon Microsoft, nějaký základný model za 2500Kč, nahrávání jsem tam našla jen jako video..
Myslím, že diktafon by snímal zvuk lépe a jasněji

• Nahlásit
  • Citovat
3257
27.3.16 17:48

Já bych ti podle tvé finanční situace doporučila toto.

Dá se to dát i dítěti do kapsy, když je jenom s tatínkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.16 18:00

@fia80 DĚKUJI moc.

Máš s některým zkušenost?

Do kapsy bych ho dítěti nejradši dala, ale při představě pekla, co by náslovalo, kdyby ho tatínek objevil, od toho raději upustím..

• Nahlásit
  • Citovat
3257
27.3.16 18:25

My máme tyto

Nakonec jsem to dceři z hodinek vytáhla a tu malo flashku jsem ji do kapsy zašila. Aby je nemohla vytáhnout a když by někdo do kapsy šáhl, tak by to tam nenahmatal. Původně jsem ji to chtěla dát na ruku, ale ještě ji to padalo.

Jde to dobře slyšet i přes tu kapsu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
27.3.16 19:24

Předpokládám, že obě víte, že toto jednání je naprosto protiprávní a spíš na zadělaní na problém než na vítěství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.16 19:32

@fia80 A jak dlouho jsi nahrávala?
Malá je o otce celý víkend..

¨Přimárně mi jde o to nahrát jeho chování ke mně, když je u nás, ale tohle by také nebylo od věci..

• Nahlásit
  • Citovat
3257
27.3.16 22:14

Jen jsem potřebovala vědět jak funguje dcera ve školce. Hodně si vymýšlí a já se radši uklidnila tímto než abych šla do konfrontace s učitelkami. Když začala chodit do školky, tak mi tvrdila, že ji tam bijí. Maminka jiného chlapečka měla taky nějaký problém s nucením do jídla a tak me zajimalo, co se tam deje a jak se dcera chova. Kdyby byl problem, tak bych dceru ze skolky stahla.

Zjistila jsem tímto zpusobem, že je vše v pořádku.

A od té doby to nepoužívám. Jak moc to ode mě bylo špatné nevím, ale za ten klid mi to stálo.

Takže jsem to používala od 8 do 3 hod.

Chápu, že u zakladatelky je jiná situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
29.6.19 21:54

re

Já jej vlastním taky, nic špatného na tom nevidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit