Jaký dodržujete režim u dětí po dobrání antibiotik?

1027
22.11.18 21:54

Jaký dodržujete režim u dětí po dobrání antibiotik?

Syn má za sebou první antibiotika pro nelepšící se a opakující kašel(již byl nález na poslechu),ATB prakticky hned zabrala, ale týden jsme byli opravdu poctivě doma až do kontroly.Na kontrole vše OK, dr mi akorát řekla že doporučuje nedávat ještě týden do školky, jinak nic, takže předpokládám že jinak normální režim a přiměřený pobyt venku? Jaký režim dodržujete s dětmi? Vím, že imunita je oslabená, někde jsem i slyšela že je dobré držet děti ještě další dny doma. Jinak podávám ted ještě probiotika a Imunoglukan už více jak dva měsíce, ovšem zatím efekt nesleduji.Syn letos tahá ze školky jednu nemoc za druhou a není týden aby u nás někdo nemrodil :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3245
22.11.18 22:09

Dodrzuji dle situace. Tyden bez skolky je jasnej kvuli imunite. Vzhledem k tomu ze moje deti jdou obe dost “zive”:):) jakmile to jde, jddme ven. Tedy prochazka, chladnejsi cerstvy vzduch je na hleny lepsi nez pretopeny byt. Pokud dobrany atb, tak bych sla normalne ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2214
22.11.18 22:16

ven normálně jo,jen jsem se vyhýbala místům kde bylo hodně lidí/dětí, takže místo hřiště jsme šli do lesa a nakoupit jsem si šla sama,cestování mhd jsme se taky snažili vynechat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
22.11.18 22:46

Ven jo, ale po ATB spíše kratší procházku teďka v chladnu a pomalu přidávám, ať je zase nenachladím. Se školkou taky čekáme. A pak tam příjdu, děcko odléčené a doma ještě týden držené, no a sedne vedle něj malej od vedle se žlutou svíčkou u nosu…klasika!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61145
22.11.18 22:57

Po 3 dnech jsem dala do skolky. Od te doby dalsi antibiotika dalsi 2 roky nemela (jako ze doted zadne dalsi uz ne), zvladla to i tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
23.11.18 05:26

U nas prvni ATB ve 4.5 letech, dobrala je minulou stredu, do nedele jsme jeste sedeli doma a tento tyden ji vozime k babicce na hlidani (bez skolky), chodi ven na kratsi prochazky a pristi tyden ji uz dame zpatky do skolky, tajne doufam, ze do Vanoc vydrzi :pankac: urcite ten tyden po ATB to chce zustat mimo kolektiv… I kdyz taky to neni jistota :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama