Jaký dodržujete režim u dětí po dobrání antibiotik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruška85
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 21:54
Jaký dodržujete režim u dětí po dobrání antibiotik?

Syn má za sebou první antibiotika pro nelepšící se a opakující kašel(již byl nález na poslechu),ATB prakticky hned zabrala, ale týden jsme byli opravdu poctivě doma až do kontroly.Na kontrole vše OK, dr mi akorát řekla že doporučuje nedávat ještě týden do školky, jinak nic, takže předpokládám že jinak normální režim a přiměřený pobyt venku? Jaký režim dodržujete s dětmi? Vím, že imunita je oslabená, někde jsem i slyšela že je dobré držet děti ještě další dny doma. Jinak podávám ted ještě probiotika a Imunoglukan už více jak dva měsíce, ovšem zatím efekt nesleduji.Syn letos tahá ze školky jednu nemoc za druhou a není týden aby u nás někdo nemrodil :roll:

Přečtěte si článek: Antibiotika v těhotenství: Ohrozí miminko?

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2861 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 22:09

Dodrzuji dle situace. Tyden bez skolky je jasnej kvuli imunite. Vzhledem k tomu ze moje deti jdou obe dost “zive”:):) jakmile to jde, jddme ven. Tedy prochazka, chladnejsi cerstvy vzduch je na hleny lepsi nez pretopeny byt. Pokud dobrany atb, tak bych sla normalne ven.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 22.11.18 22:16

ven normálně jo,jen jsem se vyhýbala místům kde bylo hodně lidí/dětí, takže místo hřiště jsme šli do lesa a nakoupit jsem si šla sama,cestování mhd jsme se taky snažili vynechat

drsňačka
Kecalka 206 příspěvků 22.11.18 22:46

Ven jo, ale po ATB spíše kratší procházku teďka v chladnu a pomalu přidávám, ať je zase nenachladím. Se školkou taky čekáme. A pak tam příjdu, děcko odléčené a doma ještě týden držené, no a sedne vedle něj malej od vedle se žlutou svíčkou u nosu…klasika!

blumen
Hvězda diskuse 42607 příspěvků 22.11.18 22:57

Po 3 dnech jsem dala do skolky. Od te doby dalsi antibiotika dalsi 2 roky nemela (jako ze doted zadne dalsi uz ne), zvladla to i tak.

Kassor
Kecalka 498 příspěvků 23.11.18 05:26

U nas prvni ATB ve 4.5 letech, dobrala je minulou stredu, do nedele jsme jeste sedeli doma a tento tyden ji vozime k babicce na hlidani (bez skolky), chodi ven na kratsi prochazky a pristi tyden ji uz dame zpatky do skolky, tajne doufam, ze do Vanoc vydrzi :pankac: urcite ten tyden po ATB to chce zustat mimo kolektiv… I kdyz taky to neni jistota :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >