Reklama

Jaký doporučíte kočárek trojkokombinaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 24.03.18 12:35
Jaky doporucite kocarek trojkombinaci?

Prosim o doporuceni…na cene nezalezi :* Moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

luci.no
Kecalka 338 příspěvků 24.03.18 12:40

@NatalieSofie záleží na tom, kde se s ním bude jezdit… Jinak bych spíš doporučila koupit kvalitní autosedačku samostatně. Ty v kombinaci s kočárem jsou malé a dítě z nich brzy vyroste a také bývají méně bezpečné.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 24.03.18 12:47

Trojkombinaci nedoporucuji. Ze sve zkusenosti. Vajicko male, ze strasnych materialu. Decka se v tom potily. Brzo z nich vyrostly, o bezpecnosti radsi nepremyslim. Sportak tezky, velky, zabral vzdycky celej kufr.
Za sebe si myslim, ze je lepsi koupit hluboky kocar z druhe ruky, dite je v tom nejkratsi dobu cca 6-7m. A pak lepsi sportak podle pozadavku, lehky, skladny… Tak bude jezdit treba i do 2,5-3r. A sedacku proste kvalitni.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 24.03.18 12:49

S korbou neporadim. Ale sportak mame valco snap 4 sport a je super. Jde do lehu, super bouda, lehky, skladny. Dcera ho milovala.

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 24.03.18 12:53

Já taky trojkombinaci nedoporučuju. Autosedačky nekvalitní a malé. Sporťák je sice velký a těžký, ale dle mě potřeba je. Na ty prcky, co ještě nemají ani rok, mi golfky nebo něco typu Valco, Britax…přijde lehký a nechráněný. Takže já bych volila dvojkombinaci. Někdy mezi rokem, rokem a půl potom koupit menší, skladnější a lehčí sporťák. Ten z kombinace máme schovanej a používáme do terénu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 24.03.18 12:58

Jestli trojkobinaci, tak Bogaboo s tím, že si ještě koupíš dobrou autosedačku.

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 24.03.18 12:58

Moc dekuji…nechci koupit neco spatne :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 24.03.18 13:00

Taky bych spis do dvojkombinace. Malokde sezenes jen samotny kocar jen s korbou…a vajicko bych urcite koupila samostatne lepsi, v kombinaci nejsou dobre ;) co se tyce ale kombinace, tak ted sama shanim, takze s tim neporadim, ale rada se zde neco dozvim ;) jeste bych asi specifikovala, co si predstavujes ;)

smudlinky
Závislačka 2519 příspěvků 360 inzerátů 24.03.18 13:11

Měla jsem trojkombinaci a dvoukombinaci jedo - byla jsem maximálně spokojená. Pokud chcete kvalitnější autosedačku, tak je lepší koupit dvoukombinaci a rovnou se dívat jaké adaptéry k danému kočárku lze pořídit, podle toho pak brát autosedačku.

Brouckova
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 27 inzerátů 24.03.18 13:17

@NatalieSofie i já bych volila dvojkombinaci a dokoupit kvalitní autosedačku. Já měla na obě děti Hartan a byla jsem maximálně spokojená, dražší ale kvalitní ;)

Janli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 24.03.18 13:20

Ono záleží kde a jak ho budeš používat. Spíš definuj kde bydlíš, jestli vesnice nebo město, jezdíš mhd, budeš ho dávat hodně do auta, máte výtah, chceš otočná nebo pevná kola, houpací nebo ne, jezdíš v terénu apod. Podle toho ti teprve doporučíme.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 24.03.18 13:24
@NatalieSofie píše:
Moc dekuji…nechci koupit neco spatne :think:

To není o tom moc jestli dobře nebo špatně. Dítěti je to jedno, záleží co čekáš ty. Kam ho potřebuješ, jestli ti jde víc o design, jestli ho budeš často skládat do auta atd. Máma na vesnici má uplně jiné požadavky, než nějaká z města. Jen o ceně to není.

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 24.03.18 14:05

Žádnou.

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 24.03.18 14:08

Přešti si tyhle nedávné diskuse
https://www.emimino.cz/…renu-311458/
https://www.emimino.cz/…vany-311066/
tam máš tupů i argumentů pro / proti kombinaci hafo.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 24.03.18 14:24

Žádnou, trojkombinace je vždy špatně.
Je to jen kompromis kvůli nedostatku úložného prostoru a v podstatě nefungujícího systému kočárkáren v bytech.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >