Jaký druhý kočárek - jenom hluboký, levně

395
28.11.19 07:53

Jaký druhý kočárek - jenom hluboký, levně

Neporadíte kde koupit nějaký NE kombinovaný, jenom hluboký kočár za levný peníz? Mám sportovní kočár do úplného lehu, děti jsme v něm vozila od 5ti měsíců plus mám podvozek zvlášt jen na vajíčko, k tomu ještě šátek. Dlouho bych ten hluboký kočárek tedy asi nevyužila. Nechce se mi do toho vůbec dávat hodně peněz, tak hledám ale vše je celkem drahé. Nemáte nějaký typ? Vložná taška mi nepomůže, na to mám ten sporťák nešikovně udělaný. Díky za případné typy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1238
28.11.19 08:51

@4-1.cz Bazarovy nechces?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18111
28.11.19 09:07
@4-1.cz píše:
Neporadíte kde koupit nějaký NE kombinovaný, jenom hluboký kočár za levný peníz? Mám sportovní kočár do úplného lehu, děti jsme v něm vozila od 5ti měsíců plus mám podvozek zvlášt jen na vajíčko, k tomu ještě šátek. Dlouho bych ten hluboký kočárek tedy asi nevyužila. Nechce se mi do toho vůbec dávat hodně peněz, tak hledám ale vše je celkem drahé. Nemáte nějaký typ? Vložná taška mi nepomůže, na to mám ten sporťák nešikovně udělaný. Díky za případné typy..

Jestli nejsi náročná a bydlíš poblíž Pardubic či Hradce Kr., můžu ti darovat za odvoz hluboký kočár, opravdu veliký, s nafukovacími koly, projede i náročnější terén. Je sice starší, ale plně funkční a já v něm malou velmi ráda vozila. Barva - béžovo-hnědo-khaki - kostičkovaný. A jestli jsi z nedaleka a nemáš ani možnost odvozu, tak bych ti ho i dovezla, zabírá nám místo a je nám už k ničemu, ještě jsem ho nedala na bazar. Kdybys měla zájem (nebo někdo jiný), napište mi SZ a odmluvíme se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
28.11.19 10:01

@luci.no No já právě ani nevím, koupila jsem takhle vajíčko a letělo rovnou do kontejneru, je neuvěřitelné co některé ženské dokáží ještě někomu prodat za nemálo peněz pro miminko a přitom bylo zatuchlé po plísni a uvnitř nějaké larvy, pěkný hnus. Od někoho známého bych vzala i použitý, ale to jsou samé kombinace se sporťákem a to já nechci, sporťák mám skvělý. Jestli máte nějaký typ, tak klidně napište, jen se těch bazarových kvůli čistotě trošku bojím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
28.11.19 10:02

@Evulina My jsme kousek od Hodonína, to máme pořádně daleko, ale moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
28.11.19 11:03

@4-1.cz ja mam prave stejny pozadavek - pouze hluboky, velka kola a poradny houpak. Rikala jsem si, ze poridim bazarovy. Ale take jsem mela uz zatuchly kocar, nastesti bez plisne. To, ze jiny kocar zatacel pri jizde, byl detail. Kazdopadne uz jsem poucena a vim, na co se zamerit. Jen nevim, jak moc pratelne byvaji potahy techto kocaru. Nastesti mam jeste dost casu na vyber. Pripadne vyuziju nas kombinovany s malou hlubokou korbou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
28.11.19 12:05

Já to taky řešila obdobně jako ty. Nechtěla jsem investovat do hlubokého moc. Koupili jsme bazarovy, ale osobně jsme šli koupit. Byla to tedy trojkombinace za 3500. Používali jsme jej do toho 5tého měsíce a za 3000 jsem ho zase prodala. Sporták ani vajíčko nepoužité. Pak jsme měli lepší sporták. Taky bazarový ale dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama