Jaký dudlík mimi spíš vezme? AVENT nebo MAM?

Anonymní
13.1.21 22:09

Jaký dudlík mimi spíš vezme? AVENT nebo MAM?

Dobrý den, prosím vás… Mám mimi které odmítá dudlík… většinou se pereme než nějaký vezme… Koupila jsem Bibs ale ten nechce… Když už tak miluje můj malíček to by cumlala klidně hodinu ale dudlík ne… Tak mě zajímá jaký miminko spíš přijme dudlík jestli AVENT nebo MAM??
Flaštičku na krmení mám od MAM anticolic
A jelikož je malá fakt uřvánek tak bych ji sem tam ráda tím dudlikem vypla…
A ještě se zeptám na latex a silikon?? Co spíš?? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
666
13.1.21 22:13

Moje malá nakonec vezme všechny, ale preferuje ty od aventu. Od MaM má ráda jen jeden typ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14961
13.1.21 22:18

Mě děti Avent odmítaly a vzaly MAM. Pokud máš od této značky lahvičku, zkus i dudlík. A lépe děti vezmou latex. Ale já měla radši silikonové, přišly mi méně upatlané. Holt kup dudlíků víc a zkoušej, který bude vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1903
13.1.21 22:26

Dvohcata vzaly az klasickou kyticku, treti dcera nic (a ze jsem zo zkousela dlouho). Ted ctvrta vzala NUK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
13.1.21 22:31

No tak to my ti tady asi neřekneme :lol: Záleží na malé který ji bude vyhovovat, musíš kupovat a zkoušet. Nebo ji dej přečíst co ti tady kdo doporučí a třeba ti řekne sama, který se jí zalíbil nejvíc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4345
13.1.21 22:44

To ti fakt nikdo neřekne, musíš to vyzkoušet. Moji oba kluci jsou nenároční dudalové, těm jsem koupila hned na začátku Avent a oba ho dudali a žádný další jsem zkoušet nemusela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
13.1.21 22:47

U nás jedině MAM :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
13.1.21 23:06

Jí ho nedávej. Nevím co je to za módu narvat děcku dudel za každou cenu. Tobě taky nikdo nerve do huby to co nechceš jen kvůli tomu, abys byla potichu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
13.1.21 23:11

Avent má dudliky, které hodně připomínají prave prst, sice jsou průhledné a jde jim vidět do pusinky, ale nám se na nej malá chytla hned :lol: ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 18:34

Zdravím :) u nás nejvíce vedl dudlík od značky canpol Babies takový ten symetrický. Dudlík od značky mam nechtěl vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
14.1.21 18:53

Hele, kup normálně jeden typ, a když ho nevezme, tak mu tvrď, že je to ten druhý typ. Je malej, skočí na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2486
14.1.21 18:54

Meli jsme taky lahvicku mam a dudliky avent, radsi teda Lovi, jsou podobne jako avent, ale levnejsi a hezci :lol: i kdyz to neni podstatny no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
16.1.21 07:38

MAM Perfect, mají i normální levnější řadu, ale tenhle je zúžený, krásně drží v pusince a neškodí ani prvním zoubkům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat