Jaký fusak do hluboké korby která má 75 cm?

50
20.9.20 08:00

Jaký fusak do hluboké korby která má 75 cm ?

Ahoj holky, potřebuji poradit, jaké máte fusaky do menších hlubokých korb, pořád to projíždím, ale nejsem si jistá, poraďte :) :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
805
20.9.20 08:12

Mam mensi korbu (thule bassinet) a poridila jsem fusak od pinkie… Do korby sedi hezky, ale vhodnost koupe budu moci posoudit az v listopadu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
20.9.20 08:31
@megie23 píše:
Ahoj holky, potřebuji poradit, jaké máte fusaky do menších hlubokých korb, pořád to projíždím, ale nejsem si jistá, poraďte :) :D :lol:

Pořídili jsme Emitex, máme Thule kočárek, ano Emitex je trošku větší ale dá se po stranách upravit :) teď na něj měli 5o% slevu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
20.9.20 08:43

@Skaiqy a sedi pak i do sportaku? Mne prave odrazovali, ze pak nema fusak prostrihy k tomu petibodu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
20.9.20 08:50
@uztobude píše:
@Skaiqy a sedi pak i do sportaku? Mne prave odrazovali, ze pak nema fusak prostrihy k tomu petibodu ;)

:) máme tento a dá se upravit..https://www.emitex-shop.cz/vyrobky-ke-kocarku/fusak-combi-vlocka-cerny-bily/ normálně jsou tam prostřihy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9115
20.9.20 09:53

Myslím, že zrovna emitex dělá rostoucí fusak. Pro malé mimi se spodní část odepne a do sporťáku pro větší připne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
20.9.20 09:54
@Aduš8 píše:
Myslím, že zrovna emitex dělá rostoucí fusak. Pro malé mimi se spodní část odepne a do sporťáku pro větší připne.

Tak tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
21.9.20 20:29

Podle mě nemusíš vybírat fusak podle toho, jak máš velkou korbu, to tam prostě vždycky nějak dáš, spíš bych vybrala něco pořádného, třeba Jané…to je dobrá značka ;-) a nevybírej moc dlouho, protože pak už to bývá dost přebrané a nejsou třeba skladem a pak čekáš no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
21.9.20 20:40
@Monique69 píše:
Podle mě nemusíš vybírat fusak podle toho, jak máš velkou korbu, to tam prostě vždycky nějak dáš, spíš bych vybrala něco pořádného, třeba Jané…to je dobrá značka ;-) a nevybírej moc dlouho, protože pak už to bývá dost přebrané a nejsou třeba skladem a pak čekáš no

Souhlas, navíc jak se blíží zimní sezóna tak budou dražší a dražší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.9.20 20:19

Tak to naprosto souhlasím, já sem tak dopadla loni, bylo to naprd, nějak jsme to překopali a letos už se dívám že koupím teď, abych měla něco pořádnýho a za rozumnou cenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama