Jaký fusak na zimu? 12m+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kulina22
Kecalka 144 příspěvků 13.09.18 15:35
Jaký fusak na zimu?12m+

Ahoj, scháním fusak na zimu. Je toho obrovský výběr. Nejvíc se mi líbí elodie details, jenže mi příjde až moc drahý, ale je prý skvělý. Chci se ale zeptat vás, zkušených maminek.. Fusak na zimu, 12m+ a do sportovního kočárku. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
zinna
Stálice 68 příspěvků 13.09.18 15:43

Ahoj,ja mam pch a je fakt super mozna bych rekla lepsi nez ed :mrgreen: ,ale jestli chces neco v tomhle stylu za mensi peniz koukni na moose fusak :palec:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 13.09.18 15:51

@zinna Tak ten moose je fakt pěkný.

Raju
Stálice 74 příspěvků 13.09.18 15:52

@zinna Co je to pch? :-)

zinna
Stálice 68 příspěvků 13.09.18 15:58

@kulina22 ja vim :D akorat jsem na nej prisla pozde pch uz byl doma

zinna
Stálice 68 příspěvků 13.09.18 15:58

@Raju petite cherie

selia
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 7 inzerátů 13.09.18 16:20

ahoj, já měla šitý z fleru od matex a byl taky moc pěný a dobře funkční, mrkni https://www.fler.cz/zbozi?…

ayra.5
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.09.18 22:23
Teplý nebo tenčí?

AHojte, řeším také co za fusak pro malou, která bude mít teď v září rok. Zatím nechodí, ale čekáme to každým dnem. Loňský podzim jsme přežili jen s dekou a to byla novorozenec, jaro to samé, akorát už byla ve sportáku, tak máme zateplený nánožník od pinkie s funkční vrstvou. Proto na podzim asi nic kupovat nebudu a poradíte mi co v zimě? Malá je dost akční a jak začne chodit, myslim že kočárek bude uhlavní nepřítel číslo 1. Proto se mi teď zdá jako nejlepší koupit jen pozdimní fusak (nebo tenký zimní), který ale budu pouzívat jen v zimě a mala do něj pujde v kombineze, aby mohla kdykoliv tapat. Co myslítě? A jaký z těch podzimních je dobry a pěkný? Líbí se mi právě ED, LA Outlast a Kaiser, ale ty jsou všechny moc naducane a to by ji asi bylo teplo. Od pinkie mi ty podzimní přijdou jako kus látky, podle fotek - jak je to v realu? Co zimní? je to s nima lepší? Na emitex a lodger mám vysloveně alergii, je to ohavné :lol: díky za tipy a pokud budete mít potřebu rozmluvit mi můj napad s podzimním fusakem, tak směle do toho :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 23:14

Ahoj, prosím nějaký tip na levný zimní fusak? Nemůžu si dovolit dát za něj 1000 a víc..Dcera je listopadová, bude mít rok, tak aby jí vydržel celou zimu. Prosím ještě jak poznám, že ten fusak je velký a do sportáku? Mám takový ten do korby ale ten měla loni takže asi bude malý. Děkuji

ayra.5
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 15.09.18 07:49
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím nějaký tip na levný zimní fusak? Nemůžu si dovolit dát za něj 1000 a víc..Dcera je listopadová, bude mít rok, tak aby jí vydržel celou zimu. Prosím ještě jak poznám, že ten fusak je velký a do sportáku? Mám takový ten do korby ale ten měla loni takže asi bude malý. Děkuji

Hmm tam na bazaru je mnoho u za 500 ale žádná krása to asi nebude, funkci splní :think:

selia
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 7 inzerátů 15.09.18 07:53
@ayra.5 píše:
Hmm tam na bazaru je mnoho u za 500 ale žádná krása to asi nebude, funkci splní :think:

Já si teda myslím, že i krásný najdeš vcelku bez problémů, je docela hodně lidí, co to mají na jednu sezónu, vystřídají se změnou kočárku a pod.

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 15.09.18 07:58
@kulina22 píše:
Ahoj, scháním fusak na zimu. Je toho obrovský výběr. Nejvíc se mi líbí elodie details, jenže mi příjde až moc drahý, ale je prý skvělý. Chci se ale zeptat vás, zkušených maminek.. Fusak na zimu, 12m+ a do sportovního kočárku. Děkuji za odpovědi.

mam elodie details. Nedam na nej dopustit.

ayra.5
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 15.09.18 08:01
@warita píše:
mam elodie details. Nedam na nej dopustit.

Ano ale máte elidie i pro chodici dite? Jak ho oblékat, aby mu v něm nebylo teplo ale mohl kdykoliv tapat? Já mám horkokrevne díte, vždy má o vrstvu min než ja :lol: :oops: a je spokojena, od narozeni

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 15.09.18 08:15
@ayra.5 píše:
Ano ale máte elidie i pro chodici dite? Jak ho oblékat, aby mu v něm nebylo teplo ale mohl kdykoliv tapat? Já mám horkokrevne díte, vždy má o vrstvu min než ja :lol: :oops: a je spokojena, od narozeni

ja prave premyslim nad tim samym. Kdyz jsem fusak kupovala, bylo maly teprve rok a ja se utesovala tim, ze fusak se da pouzivat az do 3 let, tak mi ta investice prisla OK. Nicmene, ted uz budou maly 2 roky a hodne chodi, tak mam pocit, ze fusak uz moc nevyuzijem.

Nicmene, k tve otazce: ja natahla velmi teple kalhoty, plus puncochace pod ne, kdyz bylo fakt zima a fusak jsem nezavrela uplne, nebo nechala rozepaty a jenom zakryla nozicky. Tim to trochu vetralo a diteti nebylo horko. Kdyz byla jooooo kosa, treba 10-15 pod nulou, tak v nem byla mala zazabusena az po usi a protesty nebyly zadne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >