Jaký hrnek na pití?

305
30.11.06 20:11

Jaký hrnek na pití?

Ahojky,

potřebovala bych radu. Nevím, jaký hrneček pořídit na pití, aby netekl a vydržel tu naši dračici. :?
Měli jsme teď hrnek od NUBY se silikonovým pítkem, ale ten tekl teda pěkně :( Plnit jsem ho mohla jen do půlky, jinak závitem tekl a malá, když ho obrátila dnem vzhůru a tlačila na pítko o zem, tak se pak ve vodě vykoupala :? Navíc teď úplně rozkousala to pítko.
Mám několik typů hrnků, co se mi líbí, tak poprosím o rady, jaké s nima máte zkušenosti.
1. Tommee Tippee - Easyflow
2. Tchibo hrnek
3. SARO nekapající hrnek
4. Chicco junior

Díky moc za postřehy

Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

136
30.11.06 21:17

Ahoj Lucko,

my měli AVENT, skvělý, vydržel co se dá,ale kamarádce taky kapal a pak jsem ještě koupila od SAFETY 1ST moji první lahvičku, kterou teď prodávám, byla skvělá, ale malej mi z ní vůbec nechtěl pít… nechcete ji zkusit?

Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
30.11.06 21:27

Moc díky Ivo za nabídku, ale moc se mi ten hrnek nelíbí :? Raději bych hrnek ušatý a min. 250 ml. Kačka pije jako duha a pořád pití dolívám :wink:

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
30.11.06 22:59

Já dostala AVENT se zelenou savičkou (sama bych takové prachy za hrnek nedala), ale jsem celkem spokojena. Určitě teda neteče. Za malou nevýhodu považuji, že při každém vyčištění a posléze zavření je obrázek na jiném místě, což dítěti ztěžuje orientaci. Přežívá i pády v plném zdraví :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
1.12.06 07:00

My jsme avent se zeleným pítkem koupili v akci (předtím jsme měli avent s bílým pítkem) a nteče jen když uzavřeš mokrým vrškem (prostě tam díky těm kapkám vznikne místo pro vytékání), malej z nej pije bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
1.12.06 10:26

bohuzel nevim, jaka byla zancka hrnicku. Ale mel na sobe obrazek oslika s Disney. Byl ciry, takze do nej clovek videl, kolik tam je jeste pitiva, 250ml, 2 usi, sam netekl, mala z nej musela sat. Pitko mela zelenou barvu. Stejny hrnicek mam i pro naseho druheho drobecka. Koupila jsem ho v Tescu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
1.12.06 13:05

hrnek

Ahoj, my doma pijeme z normalniho hrnecku, umi se sama napit a tak ho ma porad na stolecku a na cestu pouzivam flasku z Jupika nebo jineho maleho pití ( ktere ale vyliju, protoze je to opravdu koktejl barviv a konzervantu) a na to vrsek z nebublinkove vody s takovou tou pruznou membranou, myslim ze treba Mattoni sport nebo Rajec ( modrý), kterym neprotece vubec nic a normalne ho vyvaruju. Flasku pak vzdycky vymyju teplou vodou s trochou octa a tak jednou za mesic, dva ji vymenim (zalezi na tom jak casto ji pouzivame)
Polly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
8.12.06 21:09

už od asi 5ti měsíců máme Avent. nejdřív bílé pítko, potom jsme dokoupili zelené a teď už asi rok používáme čiré pítko… máme ten maličký, takže častěji doplňujeme.
jsem s ním nadmíru spokojená, neteče, ukápne jen to co je v savičce, ouška taky má a když nemá tak se dají dokoupit.
koupit se dají různě velké, také se dají kombinovat normální avent láhve s nekapajícím vrškem.
doporučuji Avent - nám se ta investice opravdu vyplatila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
10.12.06 11:57

Ahojky,tak mi jsme vyzkoušeli hodně hrníčků ale i ty který neměli kapat tak tekli a malej byl pořád mokrej.Nakonec jsem raději zainvestovala a koupila AVENT.Sice už ten největší SPORTY ale jelikož malej pořád pije a kupovali jsme ho v létě hlavně na venek tak se nám to vyplatilo.Sice je to dražší ale fakt jsou super.Pro druhý mimi půjdu jednoznačně do AVENTU.Zdravím a přeju krásný vánoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
11.12.06 01:13

Ahoj,
my používáme také avent sport, je pravda, že vydrží hodně, teče minimálně, ale vadí mi, že se vždycky ulomí víčko, které má chránit cucátko. Synovi se to nějak během týdne - 14 dnů podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
15.12.06 16:14

My mám teď nově taky avent Sport, předtím jsme měli avnet s bílým i zeleným vrškem. A říkám si, že jsem měla koupit sport už dřív, protože mě teda ty verze předtím tekly. Naproti pítku měly jakési odvětrávání, takovou malou dírku a tou mně hrneček tekl a to docela slušně.
Sport máme něco přes 14 dní, jsem zvědavá, jestli Pepi taky ulomí vršek :) zatím absolutní spokojenost.
A taky pro zábavu zkoušíme pítka na Rajci, flaška neteče vůbec, jen se ne ní nesmí šlapat nebo sedat, to je pak na koberci absolutně celý její obsah :lol: :lol: :lol:
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
15.12.06 20:32

Moc díky všem za příspěvky :D
Nakonec jsem se rozhodla pro koupi hrnku od Tchiba a absolutní spokojenost - ani kapka a to s tím hrnkem Kačka řádí jako černá ruka. Doufám, že nekapající nadále zůstane a vydrží všechny zvěrstva naší malé.

Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama