Jaký je dělat realiťáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3627 příspěvků 12.02.18 08:13
Jaky je delat realitaka?

Prosim o zkusenosti. Dekuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 7245 příspěvků 12.02.18 08:19

Mam spatnou zkusenost. Delat realitaka je jako dojit byka, at se clovek snazi sebevic, neda ani kapku mlika. :)

Tarjei
Závislačka 3627 příspěvků 12.02.18 08:21

@Emimin7 :mrgreen: drsny

LKL
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 12.02.18 08:27

@Tarjei stejny jako delat jakoukoli jinou praci kam si chodis jen pro vejplatu…

vim ze to mas drsny, pamatuju si to z naky jiny diskuse… proc nezkusis to psani? prislo mi, ze ses nad tim napadem vlastne trosku rozzarila? :) nebo korektury, treba takovej idnes ma v kazdym clanku minimalne dve hrubky, by ses jim hodila :)

a pro inspiraci doporucuju krkavcimatka.cz pokud neznas, konkretne zejmena tento clanek http://www.krkavcimatka.cz/…udovala.html?m=1

drzim ti palce!!

Tarjei
Závislačka 3627 příspěvků 12.02.18 08:30

@LKL no jo, neco zkousim :) uvidime. Jen vymyslim vic front útoku :)

Uživatel je onlinejankajj
Závislačka 2788 příspěvků 12.02.18 09:00
@Emimin7 píše:
Mam spatnou zkusenost. Delat realitaka je jako dojit byka, at se clovek snazi sebevic, neda ani kapku mlika. :)

chvááááá :mrgreen: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 09:30

@Tarjei nenene :D prosím anonymně! Já dělám v pojišťovnictví, vydělávám kolem 50tis/měs. Hrozně mě na konci roku naštvali, rozhodla jsem se, že zkusím reality :D byla jsem nadšená, hezky mě zpracovali, dala jsem si na barák ceduli s fotem, dělala jsem vše proto aby se mi dařilo. Vuuuubec to nešlo. A neznám nikoho komu by se v realitach dařilo, proto to i byla pro mě svým způsobem výzva Tohle je má zkušenost :oops: ale přeji ti hodně štěstí, bude ho třeba. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 09:31

Na konci loňského roku… Ne tohoto :kytka: pro upřesnění.

Tarjei
Závislačka 3627 příspěvků 12.02.18 09:31

Anonymní tyjo to bych vubec nerekla ze pojistovnictvi jde lip nez reality…

chs.jasmin
Kelišová 6991 příspěvků 12.02.18 09:34
@Tarjei píše:
Prosim o zkusenosti. Dekuju :)

Ahoj,

já jsem chvíli dělala pod RK Škvorcová, a le to byla tunelárna. Nicméně at jsem se dřela sebevíc, tak peníze nechodily, spíš mě to více stálo jak jsem vydělala. Velice brzy jsem se na to vybodla. Co jsem si za nemovitost nenašla sama, tak ti co přisli do RK že chtějí prodat a vyloženě nemají vytipovaného realitáka, tak to bral budto ředitel pobočky, nebo si to dohodili ti co už tam dělali dlouho. Nováček prostě neměl šanci se začlenit a ukázat co umí. A že nemovitosti fakt miluju, miluju design, celkově co se týká bydlení :nevim: strašně by mě to bavilo, dlouho jsem se snažila, chodila vyštavená ale pak jsem dostala lepší nabídku práce a vrátila se do svého oboru.

Možná v nějaké fakt dobré a zajeté realitce to chodí jinak. Ale i Škvorcová měla kancelář na Václaváku, tak se tvářila jako velká a uspěšná realitka :lol:

chs.jasmin
Kelišová 6991 příspěvků 12.02.18 09:37

A ještě dodám, že i z mých nemovitostí a mnou obvolaných a nabraných jsem se o provizi dělila, prej je to na chod kanceláře (no spíš to šlo někomu do kapsy) :zed:

Tarjei
Závislačka 3627 příspěvků 12.02.18 09:37

@chs.jasmin aha..to taky nezni moc pozitivne :D jako ja se jen snazim najit neco smysluplnyho, cemu bych se venovala, jsem doma, jedno dite postizeny.. dopo mivam chvili cas, odpo uz muze hlidat nejstarsi, tak patram, co bych…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 12.02.18 09:38

Ahoj, já jsem před dětmi pracovala v realitce, spíše taková regionální, ale na trhu jsou už cca dvacet let. Co ale vím, tak poslední dobou je to fakt bída a drží se jen díky tomu, že mají i licenci k provádění dražeb.

Sany80s
Kelišová 6127 příspěvků 12.02.18 09:38

Neznám nikoho, koho by to reálně živilo.
A že to zkusilo plno lidí, oni totiž vezmou každého.

Knihomyš
Extra třída :D 10503 příspěvků 12.02.18 09:39

Realiťáka chtěl dělat pastorek, naštěstí to ztroskotalo na tom, že chtěli nějaký vstupní poplatek/investici (za školení a propagaci nebo za co to bylo).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama