Jaký je nejlepší kartáč na vyčesávání koček?

444
6.5.17 09:07

Jaký je nejlepší kartáč na vyčesávání koček?

Prosím, jaký kartáč na vyčesávání kočičí srsti používáte? Máme doma čtyři kočky a je to teď docela masakr. Chlupy všude, kam se podívám. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.5.17 09:20

Doporucuji hreben FURMINATOR.. Nasla jsem ho na internetu a zkusila koupit a nemuzu ho vynachvalit. Mam velky na psa a mensi na kocku. Vyzkouseli jsme snad vsechny ruzne hrebeny a tenhle je proste dokonalejj :dance:
https://youtu.be/LVTJSk-TJCw .. staci ten nejlevnejsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
6.5.17 09:20

Máme celé roky jen tenhle obyčejný a v pohodě, obě kočky spokojené i my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
6.5.17 09:43

Ano furminátor je zázrak - tady je obrázek co v něm zůstalo po prvním použití:-)
https://www.mimibazar.cz/…nne_foto.php?…

Příspěvek upraven 06.05.17 v 09:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 09:44

Tady je jedna domaci ukazka, parkrat jsem oboum projela srst :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 09:45

@Klarindas Souhlasiim.. je to zazrak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
6.5.17 09:49

Jednoznačně furminátor :) zdá se malý, ale efektivní a netahá, takže i naši venkovní divočáci vydrží se nechat česat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 10:33

Furminátor jsem taky zkoušela, ale když náš kocour hodně pelichá beru to obyčejným. No, teď pelichá fakt hodně, ale to česání miluje. Vždycky přitom spokojeně přede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
6.5.17 13:35

Takže zakoupíme furminátor. Jsem zvědavá, jak se na to kočky budou tvářit, vyčesávání všeobecně jim nedělá moc dobře. Vydrží chvilku a pak už zdrhají. Tak třeba to po změně nástroje začnou milovat. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7194
6.5.17 14:26

V bytě mám dva „obyčejné“ kocoury. Mají krátkou srst. Češu je buď hřebínkem „všiváčkem“ nebo úzkým kartáčem na vlasy. Všiváček i kartáč na vlasy jsou normální, pro lidi, koupené před lety v drogerii.
Vždy vyčešu hodně chlupů, i celou hrst - stejně jako u Nicollky1993.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 16:42

Když jsme u těch vyčesaných chlupů tak:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ehh
52
13.6.17 11:12

Jakou velikost kartace na kocoura. Je to jeste kotě, :think: mainsky myvali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
12.4.18 11:24

Ahoj, doporučil by mi někdo jaký furminátor zvolit na tuto čičinu? :-) Nevím, jestli pro dlouhosrsté nebo krátkosrsté. Podle mě je takový hraniční, protože někde jsem našla že pro dlouhorsté je to od délky chlupu 5 cm. Díky moc!! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.18 12:04
@Adunka3 píše:
Ahoj, doporučil by mi někdo jaký furminátor zvolit na tuto čičinu? :-) Nevím, jestli pro dlouhosrsté nebo krátkosrsté. Podle mě je takový hraniční, protože někde jsem našla že pro dlouhorsté je to od délky chlupu 5 cm. Díky moc!! :hug:

Na polo a dlouhosrsté kočky používám tenhle „furminátor“, je super, kočka je bez zbytečné podsady s lesklou srstí :palec:
http://www.bitiba.cz/…rtace/484892

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
12.4.18 12:06

@MáškaMarie33 Díky moc :)) ale já už jsem se asi rozhodla pro Furminátor :oops: jen nevím ten typ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama