Jaký je nejlepší kondom na pocit sexu, jako bez kondomu?

14.9.21 11:37

Jaký je nejlepší kondom na pocit sexu, jako bez kondomu?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, který kondom podle Vás je nejlepší na takový ten reálný pocit bez kondomu. Ty extra safe nejsou nic moc od Durexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2078
14.9.21 11:40

Reálný pocit jako bez kondomu s kondomem nikdy mít nebudeš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 11:45

Jako upřímně? No samozřejmě ŽÁDNÝ.

Nicméně to se člověk ale následně dostává na poměrně tenký led, rozuměj potenciální problémy s vytvořením nové osoby, či zde na Emiminu cca zhruba v každém šestém tématu neopomínané pohlavně přenosné nemoci.

Za mě i přes výše zmíněná rizika (plus samozřejmě i ty nezmíněná) jedině zábava BEZ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9662
14.9.21 11:53

@Klukzobchodu Žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
14.9.21 12:33
@Klukzobchodu píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, který kondom podle Vás je nejlepší na takový ten reálný pocit bez kondomu. Ty extra safe nejsou nic moc od Durexu.

Extra Safe je právě ten tlustej pro větší výdrž ne? Kupuj ty ztenčené. Ultra thin apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
14.9.21 12:35
@Klukzobchodu píše:

Extra Safe jsou extra silné, takže pravý opak toho co hledáš :D musíš teda brát ty extra tenké, ale pocit jako bez nebude nikdy s žádným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
14.9.21 13:04

@Klukzobchodu jé, tos mi připomněl, já kdysi omylem koupila extra safe a to je tlustý jako lino, dost jsme se tomu nasmáli :mrgreen: ale existují i extra tenký, asi to mají všechny značky. Třeba by ti poradili v sexshopu, mají určitě přehled o tom, co se dá sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
14.9.21 13:13

Zkousels sprcku z ovciho strivka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29709
14.9.21 13:20

Bezlatexový 0.02mm tenký Sagami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1882
14.9.21 13:49

Asi RealFeel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.9.21 17:15

Nejlepší je použít kus záclony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
14.9.21 17:29
@HornyHippo píše:
Nejlepší je použít kus záclony.

Jooo tak to musí být fakt real thin twl :lol: :mrgreen:  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
14.9.21 21:23
@RacionalniMuz píše:
Jako upřímně? No samozřejmě ŽÁDNÝ.

Nicméně to se člověk ale následně dostává na poměrně tenký led, rozuměj potenciální problémy s vytvořením nové osoby, či zde na Emiminu cca zhruba v každém šestém tématu neopomínané pohlavně přenosné nemoci.

Za mě i přes výše zmíněná rizika (plus samozřejmě i ty nezmíněná) jedině zábava BEZ!

Pro ni to ale nemůže být zábava bez, pokud nechce být těhotná. Vám je zatěžko nosit ochranu, hlavně, abyste si užili že? Ale těhotná pak bude ona. Chtělo by to myslet i na tu ženu, ne jen na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1947
14.9.21 21:47
@Liška32 píše:
@Klukzobchodu jé, tos mi připomněl, já kdysi omylem koupila extra safe a to je tlustý jako lino, dost jsme se tomu nasmáli :mrgreen: ale existují i extra tenký, asi to mají všechny značky. Třeba by ti poradili v sexshopu, mají určitě přehled o tom, co se dá sehnat.

Tlustý jak lino 😂 😂 😂 😂 🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 22:44
@Ronnie123 píše:
Pro ni to ale nemůže být zábava bez, pokud nechce být těhotná. Vám je zatěžko nosit ochranu, hlavně, abyste si užili že? Ale těhotná pak bude ona. Chtělo by to myslet i na tu ženu, ne jen na sebe.

Ale zábava to být může, není to tak černé jak podáváš. Stačí par pravidel a snižuješ pravděpodobnost k velmi nízkým hodnotam…

Nezrikam se toho, že chlap nemusí nic, ale co k tomu přistoupit trochu s rozumem. Svět není tak zázračný, že by se stačilo na ženu podívat a je v tom… takže ona zná své tělo, já znám své tělo a cíleným chováním stáhnu riziko na nízkou hodnotu a samozřejmě musím mít plán „co by, kdyby“…

Upřímně, založím si snad novou diskusi, ale to vážně existuje nějaká žena, která to bude donekonečna chtít dělat s kondomem? Fakt? Nechce se mi tomu úplně věřit… jako víš jak, máme 21. století, v jiné diskusi mě @Janli pomalu profackuje, že rejpu do vymoženosti této doby, a tady zase naopak budeme v jeskyních či na stromech? Ne! Vážně ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat